Pojedinačno prvenstvo Hrvatske

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Macna
Zna gdje su sva slova

Re: Poj. prvenstvo Hrvatske

Post Postao/la Macna »

ŠALABAJZER je napisao/la:rezime odnosno nelogičnosti ovog sustava / onak na prvi dojam/... BALJAK PRVAK S PROSJEKOM U 5 NASTUPA 626.. UKALOVIĆ TREĆI PROSJEK 646 .. BOGDANOVIĆ OD 5- 8.OG MJESTA . PROSJEK 642 U TRI NASTUPA... pošteno ili nepošteno .. nadležnima za razmišljanje..

o ovome neće razmišljati niti 0,01 sec, jer nemaju o čemu.. pozdrav

fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo »

Macna je napisao/la:
ŠALABAJZER je napisao/la:rezime odnosno nelogičnosti ovog sustava / onak na prvi dojam/... BALJAK PRVAK S PROSJEKOM U 5 NASTUPA 626.. UKALOVIĆ TREĆI PROSJEK 646 .. BOGDANOVIĆ OD 5- 8.OG MJESTA . PROSJEK 642 U TRI NASTUPA... pošteno ili nepošteno .. nadležnima za razmišljanje..

o ovome neće razmišljati niti 0,01 sec, jer nemaju o čemu.. pozdrav
normalno da je zasluzil kad je obojicu izbacil u duelima...čovijek igra kolko mu treba :P

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

imali su oba (brna i luka) priliku u direktnom susretu pobjediti maria, ali kapetan je pokazao zasto je kapetan :D :D :D......čak je brna i srušio više čunjeva,ali setovi su presudili :lol: :lol: :lol: ....stvano nepošten sustav, ali svima isti....:D :D
čestitke svima, a pogotovo osvajačima medalja...;)

pacost
Nevini

Post Postao/la pacost »

Izgleda da je netko gledao suce na kuglani na pojedinačnom prvenstvu pa nije vidio čunjeve. Jadno je kad neki dođu na prvenstvo RH a onda ih toliko sludi sudac u trapericama da kuglaju kao da igraju rekreativno. Pa se i suci pitaju jel sude prvenstvo ili radničke sportske igre!

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač »

pacost je napisao/la:Izgleda da je netko gledao suce na kuglani na pojedinačnom prvenstvu pa nije vidio čunjeve. Jadno je kad neki dođu na prvenstvo RH a onda ih toliko sludi sudac u trapericama da kuglaju kao da igraju rekreativno. Pa se i suci pitaju jel sude prvenstvo ili radničke sportske igre!

Prijatelju,ne znam tko si,ali nisi u pravu.Jadno i žalosno je da na poj.prv.Hrvatske sude suci koji nemaju niti stare sudačke uniforme,a kamoli nove,žalosno je da to organizira predsjednik kuglačkog saveza na kuglani prvaka Hrvatske,žalosno je da ti suci ne vide da kuglana preskače hice,pa neznaju koliko hitaca treba vratiti igraču,žalosno je da na toj kuglani nema razglasa,.....da nabrajam dalje?Mi smo igrali pojedinačno regije centar,gdje su suci bili uniformirani po zadnjem pravilniku i izgledali su super,jučer smo igrali u Čakovcu,gdje su također suci bili obučeni u nove unforme i izgledali su super,a da jedan Zadar ne može imati uniformirane suce,čovječe,pa nije ti to pljuvanje u dalj.Pa svima je jasno da u HKS-u neki rade kaj hoće i to ti je jadno prijatelju,a ne to kaj ti pričaš.

pacost
Nevini

Post Postao/la pacost »

Izgleda da je u pozadini čitave priče o sucima, prvenstvu, uniformama sukob oko vodstva HKS. To što se nekome ne sviđa predsjednik, tajnik ili tko već ne nije moje da komentiram. Kad sam pitao suce gdje su im uniforme odgovor: naručene ima godinu dana preko splitskog kuglačkog saveza. Izgleda da se šivaju u Finskoj pa psećom zapregom se dostavljaju. Ipak sam te uniforme vidio (zapravo nisu uniforme nego neka jeftina trenerka sa natpisom Sudac na leđima) i zapravo su užasne! Po mome skromnom mišljenju suci su bili malo preblagi prema natjecateljima jer sam iz gledališta čuo bose kugle pa je dodiljen samo jedan žuti i to Grubaru. Čule su se i psovke pa je dodiljen samo jedan karton - opet Grubar. Natjecanje je bilo odlično i pojedinci koji su ispali ne bi se trebali vaditi na nebitne stvari bar ne profesionalci koji od toga žive!

Milivoj Lulek
Nevini

Post Postao/la Milivoj Lulek »

Pacost,ja nisam vidio niti čuo nekoga da se vadi na nešto da nije prošao na pojed.prv.,tebi svaka čast ako čuješ iz bučne publike preko stakla bose,štoviše,čak ti se i divim,a možda suci nisu više vidjeli,jer se sa šanka baš i ne vidi na kuglanu,a nisu u gomili ljudi bili niti prepoznatljivi,jer su došli obučeni kao da su došli s kavice na rivi.Pitanje:Ako nisu dobili naručene nove odore,gdje su im stare?Naravno,tvoje mišljenje o odori je tvoja subjektivna stvar,ali si ipak u manjini šta se tiće mišljenja o izgledu i kvaliteti nove sudačke odore.A za nas koji neznamo,kaj u kuglanju ima profesionalaca koji od toga žive?

Moky
Tek protipkao

Post Postao/la Moky »

Evo mene opet. Pisao sam zadnji puta o istoj temi samo je bilo riječ o sucima na Plitvicama i njihovoj opremi. Ovo kako vi pišete da je bilo i u Zadru onda smo mi u Zg male bebe. Drago mi je jedino da igrači iz naše regije uviđaju da kada im mi sudimo držimo se pravila koja njima ne odgovaraju , ali smo ipak u pravu. O greškama sudaca ste trebali reagirati kod viših organa. Poz

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

I? Ove godine se igra opet kup sistemom ili 2x120?

rambo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la rambo »

gox je napisao/la:I? Ove godine se igra opet kup sistemom ili 2x120?

kup..javno izvlačenje 28.12. ak sam dobro zapamtil...bilo na blogu objavljeno 8-)

Odgovorite