Pojedinačno prvenstvo Hrvatske

Natjecanja i novosti iz HKS-a
mrbean
Raspisani lik

Re: Poj. prvenstvo Hrvatske

Post Postao/la mrbean »

ajmo kladioničari... prognoze za prva tri mjesta na pojedinačnom.....

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Parovi za 1/4 finale (07.01.2012.):
Betlehem - Čačić | Čota - Jeličić | Bulka - Liović | Mušanić - Delić*

* Delić prošao Bogdanovića sa 531, Bogdanović nije nastupio... Šteta, sutra bi gledali Mušanić - Bogdanović... :)
Luko Del Ponte

Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna »

Zašto Brna nije nastupio?

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Macna je napisao/la:Zašto Brna nije nastupio?
Predpostavljam da nije ;) pošto mu piše 0 u rezultatu:

http://www.kuglacki-savez-os.hr/assets/ ... iori-4.pdf
Luko Del Ponte

Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna »

Saznao sam da je Brna dobio neku virozu i da je završio na infuziji i da zato nije mogao doći.. Nadam se da će se brzo oporaviti

Naranvno da se sada postavlja pitanje zašto nitko nije javio da ne može doći?? Da umjesto njega na PH ide sljedeći sa PRC, u ovom slučaju Mrkonjić (ako niti on ne može ide Jagić, i tako dalje ako je potrebno). Očito ZKS nije u interesu da na PH ima što više predstavnika (ionako imamo uvjerljivo najmanje predstavnika - 3).. Sramota za cijelu regiju centar!!

P.s. imam dojam da se ovo nikada ne bi dogodilo nekoj drugoj regiji, već bi im bilo stalo da pošalju "zamjenu" i pokušaju se izboriti za mjesta na sljedećem PH

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Macna je napisao/la:Saznao sam da je Brna dobio neku virozu i da je završio na infuziji i da zato nije mogao doći.. Nadam se da će se brzo oporaviti

Naranvno da se sada postavlja pitanje zašto nitko nije javio da ne može doći?? Da umjesto njega na PH ide sljedeći sa PRC, u ovom slučaju Mrkonjić (ako niti on ne može ide Jagić, i tako dalje ako je potrebno). Očito ZKS nije u interesu da na PH ima što više predstavnika (ionako imamo uvjerljivo najmanje predstavnika - 3).. Sramota za cijelu regiju centar!!

P.s. imam dojam da se ovo nikada ne bi dogodilo nekoj drugoj regiji, već bi im bilo stalo da pošalju "zamjenu" i pokušaju se izboriti za mjesta na sljedećem PH
Ako su stigli obavijestiti ostale (Mrkonjić, Jagić...) slažem se.... U svakom slučaju šteta...
Bogdanoviću želim brz oporavak i povratak na staze.
Luko Del Ponte

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

U ZKS nije stigla niti jedna riječ o tome da je bolestan i da ne ide na prvenstvo.

crijevna viroza, infuzija ujutro, u pola 12 otkazao smještaj u ozlju, toliko samo saznao...

mumi
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la mumi »

SRAMOTA!
Dugo sam razmišljal dal da napišem il ne,al kao ljubitelj kuglanja koji sam u kuglanju već prek 20 god.U današnjem svijetu gdje je internet najvažnija stvar u svijetu kada postoji livestream mi ljubitelji kuglanja ćekamo rezultate pojedinačnog prvenstva 10 sati,apsolutno velika sramota za Hrvatski kuglački savez pa da se nije mogla stavit jedna kamera uzmite si Zaprešić za primjer i ućite kak se radi.Mezak i Lulić su propast Hrvatskog kuglanja,unazadili su kuglanje,pogledajte samo službenu stranicu HKS-a nema ni jednog rezultata sramota!

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Macna je napisao/la:Saznao sam da je Brna dobio neku virozu i da je završio na infuziji i da zato nije mogao doći.. Nadam se da će se brzo oporaviti

Glavni krivac je KK Medveščak koji službeno nije obavijestio ZKS, zbog toga direktno je oštećen ZKS jer potencijalno smo mogli osvojiti još jedno mjesto ali i Grmoščica čiji igrač je bio prva rezerva i kojem je bilo rečeno da nemože doći kao zamjena. Interesantno je da se u ženskoj konkurenciji događalo svašta...
Predlažem da se strogo kazni KK Medveščak kako se takvi propusti ne bi više događali

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

mumi je napisao/la:SRAMOTA!
Dugo sam razmišljal dal da napišem il ne,al kao ljubitelj kuglanja koji sam u kuglanju već prek 20 god.U današnjem svijetu gdje je internet najvažnija stvar u svijetu kada postoji livestream mi ljubitelji kuglanja ćekamo rezultate pojedinačnog prvenstva 10 sati,apsolutno velika sramota za Hrvatski kuglački savez pa da se nije mogla stavit jedna kamera uzmite si Zaprešić za primjer i ućite kak se radi.Mezak i Lulić su propast Hrvatskog kuglanja,unazadili su kuglanje,pogledajte samo službenu stranicu HKS-a nema ni jednog rezultata sramota!
Potpuno se slažem... kao što sam napisao ovdje:
http://www.kuglanje.net/?p=332
Nedostatak znanja ili nedostatak volje (da se radi posao za koji si plačen :))
Luko Del Ponte

Odgovorite