Regija Centar

Natjecanja i novosti iz HKS-a
gox
Forumsko piskaralo

Regija Centar

Post Postao/la gox » 22 ruj 2011, 12:35

Rezultati tekme radnik : centar ?

ga100n
Tek protipkao

Re: Regija Centar

Post Postao/la ga100n » 26 ruj 2011, 15:08

Prije svega moram se zahvaliti i čestitati Kuglačkom klubu HRABRI , na hrabrom držanju , i velikoj pobjedi na utakmici 1. kola protiv Obrtničkog kuglačkog kluba TORBAR . Naravno da za taj poraz smo si sami krivi - prije svega ja , jer nisam odgodio utakmicu pravovremeno - dva tjedna prije , već smo odgodu tražili cca tjedan dana prije odigravanja ali sada je to sasvim nebitno . Mislim odnosno pišem ovaj post s razlogom jer sam duboko razočaran u ljudkost i razumjevanje među sportašima . Mislim da nije bilo pravog razloga da se utakmica ne odgodi , osim ljudskog faktora - to prije svega mislim na g. ŠIME MIŠURU koji navodno vodi KK Hrabri , stvarno veliki čovjek , koji u ponedjeljak i utorak kad sam došao na njihov termin nije htjeo ni saslušati razloge odgode već - oni u petak dolaze bile su jedine riječi i .... došli su , HRABRA skupina hrabrih kuglaša , koliko sam čuo njih 15 -ak protiv 4 Torbara . Svaka čast dečkima kuglačima-prijateljima , iz KK Hrabrih jer su isto tako podržali svoje vodstvo kluba .Tako se brane svoje boje.
Mislim da bi i drugi bili upoznati OKK Torbar je sa osam igrača bio na 56 .Državnom prvenstvu obrtničkih klubova u Solarisu , ali kako to nije bitno ni ZKS -u , ni nikome ( također zahvala Miri Semenskom ) koji se vjerojetno toliko potrudio oko odgode – rekao mi je da je raspored natjecanja napravljen davno prije, što je i točno , ali ja nisam znao da li ćemo sudjelovati na 56. Obrtničkom prvenstvu već mi je na telefon samo rekao kako mi nemože pomoći jer to nije " službeno prvenstvo " pod ingerencijom HKS-a , ali ipak to je naše obrtničko prvenstvo koje traje samo 56 godina . Da ima pameti u našim rukovodećim tjelima mislim da bi možda nekad ili netko barem zapitao ikad o čemu se tu radi ali bolje da se poklopim ušima i šutim - jer je jasno svima da je važnije 1 kolo 2.lige-centar koje se nikako nije moglo odgoditi , bez odobrenja HRABRIH kuglača.

Nadam se samo da će što više ljudi pročitati ovaj post jer neznam da li je do sada ikad u natjecanju liga bilo ovakvih slučajeva da nije netko drugom izašao u susret ovakve odgode i da se utakmica odigra u sportskom duhu , a ovako nas ćeka još i mandatna kazna – neznam koliko će nas dodatno financijski opteretiti ,
u već ionako teškoj financijskoj situaciji kluba .

Rukovodstvo OKK TORBAR
u.i. Vladimir Gašpert

Tomislav kž
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tomislav kž » 29 ruj 2011, 08:30

ga100n je napisao/la: Mislim da bi i drugi bili upoznati OKK Torbar je sa osam igrača bio na 56 .Državnom prvenstvu obrtničkih klubova u Solarisu , ............ Da ima pameti u našim rukovodećim tjelima mislim da bi možda nekad ili netko barem zapitao ikad o čemu se tu radi ali bolje da se poklopim ušima i šutim - jer je jasno svima da je važnije 1 kolo 2.lige-centar koje se nikako nije moglo odgoditi , bez odobrenja HRABRIH kuglača.
kod nas je iz istog razloga odgođena jedna utakmica... ljudi se dogovorili :)
ga100n je napisao/la: .............., a ovako nas ćeka još i mandatna kazna – neznam koliko će nas dodatno financijski opteretiti ,

"Glavni sudac, odnosno delegat (ako je delegiran) kod utvrđenih nedostataka
navedenih u članku 1.pod točkama «A»;»B» ili»C», obvezno u sudačkom izviješću,
evidentira vrstu mandatne kazne te broj pod kojim je određena kazna kao na
primjer: pod «B» broj 9. te naziv kluba.
Glavni sudac, obvezan je prije potpisivanja EKIPNOG ZAPISNIKA i SUDAČKOG
IZVJEŠĆA predstavnike ekipa izvijestiti o evidentiranoj kazni."

po meni kazna bi bila 200 kuna.. ali ako sudac nije navel o kojoj se kazni radi niste dužni ništ platiti..
Možda sam u krivu (ovo je samo moje skromno mišljenje)
Kuglana u Križevcima: "Isti tren kad država izađe iz recesije :P"

ga100n
Tek protipkao

Post Postao/la ga100n » 29 ruj 2011, 08:52

Tomislav kž je napisao/la:
ga100n je napisao/la: Mislim da bi i drugi bili upoznati OKK Torbar je sa osam igrača bio na 56 .Državnom prvenstvu obrtničkih klubova u Solarisu , ............ Da ima pameti u našim rukovodećim tjelima mislim da bi možda nekad ili netko barem zapitao ikad o čemu se tu radi ali bolje da se poklopim ušima i šutim - jer je jasno svima da je važnije 1 kolo 2.lige-centar koje se nikako nije moglo odgoditi , bez odobrenja HRABRIH kuglača.
kod nas je iz istog razloga odgođena jedna utakmica... ljudi se dogovorili :)
ga100n je napisao/la: .............., a ovako nas ćeka još i mandatna kazna – neznam koliko će nas dodatno financijski opteretiti ,

"Glavni sudac, odnosno delegat (ako je delegiran) kod utvrđenih nedostataka
navedenih u članku 1.pod točkama «A»;»B» ili»C», obvezno u sudačkom izviješću,
evidentira vrstu mandatne kazne te broj pod kojim je određena kazna kao na
primjer: pod «B» broj 9. te naziv kluba.
Glavni sudac, obvezan je prije potpisivanja EKIPNOG ZAPISNIKA i SUDAČKOG
IZVJEŠĆA predstavnike ekipa izvijestiti o evidentiranoj kazni."

po meni kazna bi bila 200 kuna.. ali ako sudac nije navel o kojoj se kazni radi niste dužni ništ platiti..
Možda sam u krivu (ovo je samo moje skromno mišljenje)
Nadam se da si u pravu, ali bojim se da kako naši svi savezi funkcioniraju - po svome , koliko sam načuo kazna bi trebala biti 500,00 kn . Isto tako načuo sam da u VŽ suci naplačuju suđenje 2.lige 250,00 kn , ako je to istina molim da mi netko potvrdi , jer nas suđenje - igramo u zaprešiću košta ni više ni manje 630,00 kn.

Tomislav kž
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tomislav kž » 29 ruj 2011, 11:42

ga100n je napisao/la:
Nadam se da si u pravu, ali bojim se da kako naši svi savezi funkcioniraju - po svome , koliko sam načuo kazna bi trebala biti 500,00 kn . Isto tako načuo sam da u VŽ suci naplačuju suđenje 2.lige 250,00 kn , ako je to istina molim da mi netko potvrdi , jer nas suđenje - igramo u zaprešiću košta ni više ni manje 630,00 kn.
u Koprivnici su 420 kn (glavni i 2 na stazama) nije zanemariva razlika, pogotovo kad se pomnoži s 12 domaćinstava :)
Kuglana u Križevcima: "Isti tren kad država izađe iz recesije :P"

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 29 ruj 2011, 12:59

ga100n je napisao/la:
u Koprivnici su 420 kn (glavni i 2 na stazama) nije zanemariva razlika, pogotovo kad se pomnoži s 12 domaćinstava :)
U Ogulinu 320,00 (1 glavni i 1 stazni) i sasvim su dovoljni. Ne razumijem zašto vas u Zaprešiću koštaju 630,00 (to je skoro dvostruko više) kada jednako kao i mi u Ogulinu imate računalo i sasvim su dovoljna 2 suca. A

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 29 ruj 2011, 14:25

Zato što Zaprešić nema sudačku organizaciju, pa suci dolaze izvana (Zagreb). Isto kao i V. Gorica. Bar mislim da je tako.

pinta
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la pinta » 29 ruj 2011, 14:28

Evo evako: Na šesterostaznoj kuglani „Drava” u Varaždinu sude dva suca, jedan glavni i jedan stazni, glavni sudac ima 150 kn po utakmici, a stazni 100 kuna po utakmici. A ovo oko odgode ne mogu vjerovati jedini komentar „zar smo zaista tako nisko pali u tom našem kuglanju” :oops:

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 29 ruj 2011, 14:37

newform1 je napisao/la:Zato što Zaprešić nema sudačku organizaciju, pa suci dolaze izvana (Zagreb). Isto kao i V. Gorica. Bar mislim da je tako.
Zato što, nažalost, suci koje imamo ne žele suditi, a zašto ne žele to je pitanje za zbor sudaca.
Ali bez obzira na to što suci dolaze iz Zagreba cijena je i dalje previsoka u usporedbi sa drugim regijama.
Dolazak i odlazak u Zaprešić je 43,00 kune.

ga100n
Tek protipkao

Post Postao/la ga100n » 29 ruj 2011, 15:18

Nikola je napisao/la:
ga100n je napisao/la:
U Ogulinu 320,00 (1 glavni i 1 stazni) i sasvim su dovoljni. Ne razumijem zašto vas u Zaprešiću koštaju 630,00 (to je skoro dvostruko više) kada jednako kao i mi u Ogulinu imate računalo i sasvim su dovoljna 2 suca. A
U Zaprešić isto tako dolaze dva suca ( glavni i 1 na stazi ) , ali kao što rekoh mi kao da smo u drugoj državi izgleda , a ne cca 17 km od Trga bana Jelačića . Za razliku u prijevozu još i mogu shvatiti ali opet je razlika prevelika . Molio bih komentar od nekog od sudaca ( g.Burka ili g. Semenski ) da pojasne ovoliku razliku od županije do županije. 250,00 VŽ - 630,00 ZGB . !? Isto tako u kuglani Zaprešić je potpuno automatiziran ispis.

Odgovorite