Regija Centar

Natjecanja i novosti iz HKS-a
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Regija Centar

Post Postao/la newform1 » 01 lis 2011, 13:39

Luko, tako je uvijek bilo i bit će. U svim sportovima su naknade sudaca za 1. ligu veće nego za 2. i ostale. Inače, btw. sudac na šahovskoj ligi dobije oko 300 kuna netto po utakmici (cca 2,5 sata sjedenja). Tak su mi rekli, nisam provjeravao.

cigla
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la cigla » 01 lis 2011, 15:16

Je, ali je jedini. I isto ima 6 dvoboja koji znaju trajati i preko 3 sata. I istu odgovornost i istina, manje posla.

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 02 lis 2011, 00:10

zagreb1234 je napisao/la: ...Vidim arcy se malo pravi grbav i navodno ne zna kako je cijena za njega u Zaprešiću po jednoj utakmici suđenja 630,00 kn....
Gdje sam ja to rekao da neznam cijene sudaca u Zaprešiću? Napisao sam slijedeće:
"
Zato što, nažalost, suci koje imamo ne žele suditi, a zašto ne žele to je pitanje za zbor sudaca.
Ali bez obzira na to što suci dolaze iz Zagreba cijena je i dalje previsoka u usporedbi sa drugim regijama.
Dolazak i odlazak u Zaprešić je 43,00 kune."

Inače moj klub se natjeće u 1.HKL i plaća veći iznos od 630,00 kn. U Banu Jelačiću samo igram i ništa više tako da se ni ne opterećujem sa cijenama (iako ih znam). Ali i dalje smatram da su cijene sudaca previsoke u usporedbi sa drugim regijama.
Sudačka satnica se nesmije razlikovati od regije do regije (govorim o satnici a ne o putnim troškovima).

gm1978
Tek protipkao

Post Postao/la gm1978 » 05 pro 2011, 14:23

Gledam malo lokalne kuglačke saveze i slavonski je tradicionalno ažuran,u subotu se igraju utakmice i istu večer su tu i rezultati. Regija zapad također odlična,i rezultati i zapisnici,za svaku pohvalu. Sjever vrlo dobar,rezultati subotnjeg kola su već odavno objavljeni. A regija centar? Katastrofa,utakmice su igrane prije 7 dana,a rezultata niotkuda. Naravno da se ne očekuje od Saše da ažurira iz Južne Afrike,ali valjda bi netko trebal bit u savezu ko može to napravit umjesto njega.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 05 pro 2011, 21:43

gm1978 je napisao/la:Gledam malo lokalne kuglačke saveze i slavonski je tradicionalno ažuran,u subotu se igraju utakmice i istu večer su tu i rezultati. Regija zapad također odlična,i rezultati i zapisnici,za svaku pohvalu. Sjever vrlo dobar,rezultati subotnjeg kola su već odavno objavljeni. A regija centar? Katastrofa,utakmice su igrane prije 7 dana,a rezultata niotkuda. Naravno da se ne očekuje od Saše da ažurira iz Južne Afrike,ali valjda bi netko trebal bit u savezu ko može to napravit umjesto njega.
Ne znam koje kolo vam je zdnje odigrano, ali imate kod nas (Liović) do desetog kola.
http://www.kuglacki-savez-os.hr/clanak/ ... --13-2470/

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer » 13 pro 2011, 08:50

Pitanjce:
Zašto je regija centar izdvojena od ostalih regija i stavljena pod "Hrvatski kuglački savez" ..... ovako prečesto zaboravim pogledat dal se šta piše ili događa u centru.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 13 pro 2011, 09:24

bauer je napisao/la:Pitanjce:
Zašto je regija centar izdvojena od ostalih regija i stavljena pod "Hrvatski kuglački savez" ..... ovako prečesto zaboravim pogledat dal se šta piše ili događa u centru.
Kada otvoriš početnu stranu klikni na aktivne teme i vidiš sve novo.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 31 pro 2014, 21:07

Na stranicama HKS-a piše da voditelji regija prijavu igrača/ica koji su stekli pravo nastupa dostave u HKS mailom ili na fax 01 48 76 832, zaključno sa ponedjeljkom, 05. siječnja 2015. godine do 13:00 sati. http://www.kuglanje.hr/files/RASPOREDI/ ... kvalif.pdf a regija Centar će tek 06.01.2015. poslije 18.00 saznati ime pobjednika http://www.zg-kuglanje.hr/pdf/Rezultati ... o-2015.pdf
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Odgovorite