Moguća suspenzija klubova i reprezentacije

Natjecanja i novosti iz HKS-a
zeljar
Raspisani lik

Re: Moguća suspenzija klubova i reprezentacije

Post Postao/la zeljar » 09 srp 2013, 19:10

Macna je li moguće da je u petak sudio Majnarić prijateljski susret Hrvatska - Slovenija. Čovjek je već odavno prešao starosnu dob koja
dozvoljava sudjenje. I da nije imao bi licencu C-1 a kao takav ne može suditi niti prvu ligu a pogotovo ne medjunarodne susrete.

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 09 srp 2013, 20:25

ZrntcheZ je "opasniji" od Cromana 007. 8-)
Upravo zbog predizbornih obećanja usitnio sam s kavicama, a nabavio nove naočale. Sve će, velili su, biti transparentnije. Progibala samo požurnica za kotizaciju, za početak.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 09 srp 2013, 21:27

Ma ljudi kako to tako loše pišete o Baueru pa on je dopredsjednik PGŽ.A pitajte ga tko će platiti kaznu umjesto njega za pozivanje KK Pivke na njegov turnir na Jelenju.Neka mu pošalju fakturu iz saveza ,koja je ako se ne varam ,ili već tamo ili na putu jer i to se trebalo prijaviti.A zato nam i je tako jer ne treba brkati kuglane u Rijeci sa katastrofom od organizacije sva tri dana.Za sve ono u Rijeci kažnjeni su i Slovenci novčano-provjerite.U svim pravilnicimna piše kako se organiziraju utakmice moj Baueru može vas biti sram da glavni sudac iz Austrije poljubi zatvorena vrata na kuglani.Neću više nabrajati a znam sve jer svi vi oko Majnarića ste za jedan dobar pregled možda i kod ginekologa????

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 09 srp 2013, 22:39

heku je napisao/la:Ma ljudi kako to tako loše pišete o Baueru pa on je dopredsjednik PGŽ.A pitajte ga tko će platiti kaznu umjesto njega za pozivanje KK Pivke na njegov turnir na Jelenju.Neka mu pošalju fakturu iz saveza ,koja je ako se ne varam ,ili već tamo ili na putu jer i to se trebalo prijaviti.A zato nam i je tako jer ne treba brkati kuglane u Rijeci sa katastrofom od organizacije sva tri dana.Za sve ono u Rijeci kažnjeni su i Slovenci novčano-provjerite.U svim pravilnicimna piše kako se organiziraju utakmice moj Baueru može vas biti sram da glavni sudac iz Austrije poljubi zatvorena vrata na kuglani.Neću više nabrajati a znam sve jer svi vi oko Majnarića ste za jedan dobar pregled možda i kod ginekologa????
Ufffffffffff heku ovo je bilo ispod pojasa :lol: . A što se tiče novčane kazne to isto čeka i Puležane koji su na svom turniru imali goste KK Goricu iz Nove Gorice a turnir nije prijavljen NBC. Evo za organizatore turnira par pojedinosti važnih za organizaciju turnira bilo ekipnog ili pojedinačnog.
1 Turnir samo za hrvatske igrače (turnir ne treba prijaviti NBC)
2 Turnir na kojem se pojavljuju strani igrači ali bez novčane nagrade (turnir mora biti prijavljen na NBC-u - nema kotizacije)
3 Turnir na kojem se pojavljuju strani igrači i postoji nagradni fond (turnir mora biti prijavljen na NBC - plaća se 50 € ček nakon primitka računa od NBC) :o :shock: 8-)
Ako Slovenci imaju Prijavnica za NBC http://www.kegljaska-zveza.si/turnirji/ ... RNIRJE.xls onda valjda postoji takav obrazac i u HKS-u ili možda i ne postoji jer je to sigurno B.........v hir. Pozdrav Mile.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer » 10 srp 2013, 09:16

Macna je napisao/la:Ako je međunarodna tekma mora biti i međunarodni sudac, a on bio je samo u subotu a trebao je biti i u petak i u nedjelju. Koliko će igrača igrati ( i kojim redosljedom) je potpuno nebitno jer to dogovaraju dvije reprezentacije a ne sudac ;)

Igrali jesu sa dresovima naopačke (u petak) da ne moraju platiti suce(a) ne sjećam se da li je bio Majnarić kao sudac, vjerojatno je da si spremi lovicu u đep! :mrgreen:

Problem je bio nastup Maneva u nedjelju.. koje su to "ličnosti" da ga guraju, tjeraju ili što već da igra bez našeg državljanstva bez ispisnice makedonskog saveza i onda sve rezutate uredno pošalju NBC-u :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tako da je Bauer bilo jako puno propusta..

U pravu si sve šta si napisao, i usput čestitam ti na nastupima iako je prošlo puno vremena, drago mi je da si potvrdio činjenice koje sam i ja napisao.
Najveća glupost je šta je neko prijavio takvu tekmu NBC-u.

Očigledno da nisam bio jasan pa ponavljam još jednom ...taj kuglački vikend je ličio na kuglački heppening a ne na nikakvu ozbiljnu prijateljsku utakmicu (osim možda ona u nedjelju) i nemože me nitko uvjeriti u suprotno i zato ponavljam "..o kakvoj regularnosti vi ovdje uopće pričate ? ....", a ako je taj trening susret prijavljen kod NBC-a onda je trebalo to na propisan način i organizirati.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 10 srp 2013, 09:19

cezar je napisao/la:
heku je napisao/la:Ma ljudi kako to tako loše pišete o Baueru pa on je dopredsjednik PGŽ.A pitajte ga tko će platiti kaznu umjesto njega za pozivanje KK Pivke na njegov turnir na Jelenju.Neka mu pošalju fakturu iz saveza ,koja je ako se ne varam ,ili već tamo ili na putu jer i to se trebalo prijaviti.A zato nam i je tako jer ne treba brkati kuglane u Rijeci sa katastrofom od organizacije sva tri dana.Za sve ono u Rijeci kažnjeni su i Slovenci novčano-provjerite.U svim pravilnicimna piše kako se organiziraju utakmice moj Baueru može vas biti sram da glavni sudac iz Austrije poljubi zatvorena vrata na kuglani.Neću više nabrajati a znam sve jer svi vi oko Majnarića ste za jedan dobar pregled možda i kod ginekologa????
Ufffffffffff heku ovo je bilo ispod pojasa :lol: . A što se tiče novčane kazne to isto čeka i Puležane koji su na svom turniru imali goste KK Goricu iz Nove Gorice a turnir nije prijavljen NBC. Evo za organizatore turnira par pojedinosti važnih za organizaciju turnira bilo ekipnog ili pojedinačnog.
1 Turnir samo za hrvatske igrače (turnir ne treba prijaviti NBC)
2 Turnir na kojem se pojavljuju strani igrači ali bez novčane nagrade (turnir mora biti prijavljen na NBC-u - nema kotizacije)
3 Turnir na kojem se pojavljuju strani igrači i postoji nagradni fond (turnir mora biti prijavljen na NBC - plaća se 50 € ček nakon primitka računa od NBC) :o :shock: 8-)
Ako Slovenci imaju Prijavnica za NBC http://www.kegljaska-zveza.si/turnirji/ ... RNIRJE.xls onda valjda postoji takav obrazac i u HKS-u ili možda i ne postoji jer je to sigurno B.........v hir. Pozdrav Mile.
:lol: Vidim još je netko dobio mail od g.Baričevića u kojem objašnjava način prijave turnira. I ja sam ga dobio zbog međunarodnog turnira u Sisku (opet Manev, ovaj put Kosta ;) ). Iskreno, možemo mi pričati o Baričeviću što god hočemo ali čovjek predstavlja NBC i mislim da je krajnje neozbiljno ulazit u konflikte s međunarodnom kuglačkom organizacijom. Cjelokupni problem je u lošem radu HKS-a, lošim komunikacijama s županijskim savezima, zastarijelim načinom rada, nekompetentnim ljudima ...
Mene isto malo čudi ova inertnost g.Funde, očekivao sam barem neki "clean start", nešto tipa bacanja van svih tih "kostura iz ormara" i početak konkretnog rada. Ali zasada, osim onog pokušaja reorganiziranja 2.HKL za žene koji je zasada propao, klimavog kalendara natjecanja i požurnice za kotizaciju, ništa konkretno od njih još nismo vidjeli ni čuli. Ali ajde, ima još vremena da se počne čistiti.
Luko Del Ponte

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 10 srp 2013, 09:23

bauer je napisao/la:Najveća glupost je šta je neko prijavio takvu tekmu NBC-u.
Da nisu samo bi se povečala svota u kaznama, ništa drugo.
bauer je napisao/la:Očigledno da nisam bio jasan pa ponavljam još jednom ...taj kuglački vikend je ličio na kuglački heppening a ne na nikakvu ozbiljnu prijateljsku utakmicu (osim možda ona u nedjelju) i nemože me nitko uvjeriti u suprotno i zato ponavljam "..o kakvoj regularnosti vi ovdje uopće pričate ? ....", a ako je taj trening susret prijavljen kod NBC-a onda je trebalo to na propisan način i organizirati.
Potpuno mi je jasan vaš stav, i ja sam ga dijelio do prije nekog vremena. Ali ostaje jedna činjenica:
NEMA međunarodnih "trening" ili "revijalnih" ili ikakvih utakmica kao niti turnira koje se ne moraju prijavljivati NBC-u.
Luko Del Ponte

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer » 10 srp 2013, 09:50

Neznam o kakvom to "njegovom" turniru uopće pišete,očigledno da Vam se nešto pobrkalo , valjda zbog ljetnih vrućina.
KK Rječina nikad nije organizirala nikakav turnir na koji je bio pozvan KK Pivka iz Slovenije niti smo se ikada u povijesti međusobno susreli, tako da mogu konstatirat da ste totalno krivo informirani i širite izmišljotine sa krivom adresom, Vi i slični Vama.
No, nema veze , smatram da Vam zbog Vaših godina i svega onoga šta ste nekad davno u kuglanju postigli, treba ovaj put oprostiti ovakve izmišljotine i objede.

Usput, mjesto dopredsjednika je bio odabir dvadesetak klubova iz PGžupanije a ne jedne osobe.
Zadnja izmjena: bauer, dana/u 10 srp 2013, 13:27, ukupno mijenjano 1 put.

bulka
Tek protipkao

Post Postao/la bulka » 10 srp 2013, 11:34

Evo može jedno pitanje kratko i jasno.
Narimjer, na ljetovanju u Splitu susrećem prijatelja iz Njemačke repke i odlučimo baciti trening. Moramo li mi to prijaviti kao službenu utakmicu NBC-u?

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 10 srp 2013, 11:40

bulka je napisao/la:Evo može jedno pitanje kratko i jasno.
Narimjer, na ljetovanju u Splitu susrećem prijatelja iz Njemačke repke i odlučimo baciti trening. Moramo li mi to prijaviti kao službenu utakmicu NBC-u?
Najbolje da pitaš svog novog gazdu, on će ti znat najbolje odgovoriti na to pitanje.

Odgovorite