Prvenstvo RH u tandemu

Natjecanja i novosti iz HKS-a
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Prvenstvo RH u tandemu

Post Postao/la cezar » 03 pro 2013, 17:03

heku je napisao/la:Poštovani!
Ja nisam niš razumio u ovoj diskusiji.Cezare svaka čast imaš super informatora(nemoj me za vrat loviti vidimo se u Ozlju na piću u nedjelju) ali mogu li ja igrati parove kad imam 64 leta i treniram svaki dan sa i bez onoga U 50.
Tako i ja nisam niš razumio u trečem srednje pa sam išao još jedamput :lol: tako i ti pročitaj sve još jednom ;). A u nedjelju se vidimo i da si pažljivije pročitao vidio bi da je moj informator napisao da po Sportskom Pravilniku na seniorskom prvenstvu pravo nastupa imaju SVI igrači od 23 g....pa...dok mogu hodati po stazi a ti još možeš hodati a i zadnji rezultati nisu ti za baciti u smeće :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 03 pro 2013, 23:03

Cezare budi konkretan. Na koje zadnje rezultate od Hekua misliš. Od 6. kola (doma) ili 5. kola u Puli. :o :o :o :o

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 04 pro 2013, 09:12

zeljar je napisao/la:Cezare budi konkretan. Na koje zadnje rezultate od Hekua misliš. Od 6. kola (doma) ili 5. kola u Puli. :o :o :o :o
U ovom ima malo podrugljivosti ali ako uzmeš u obzir da je kuglana u Puli „teška“ a jedan 64 godišnjak je do sada odigrao 1.kolo-558, 2.kolo-550, 3.kolo-581, 4.kolo-570, 5.kolo-485, 6.kolo-579 pa sad odbi najlošiji rezultat mnogi mlađi ni voljeli imati takav prosjek.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 02 svi 2016, 17:54

Prema raspisu HKS-a prvenstvo RH u tandemu bi se trebalo održati dana 07.05.2016.godine. Danaj je 02.05.2016.godine 17,50 sati a rasporeda
za to prvenstvo još nema,odnosno nije nigdje objavljen. Da li gospoda nemaju vremena i što radi NK HKS-a samo oni znaju. Možda nemaju vremena jer
na jutrašnjoj kavici čujem da su preko vikenda u Poreču bili i oni koji su trebali biti a i oni koji tamo nemaju što tražiti u ovo vrijeme. Barem im nije bilo
dosadno jer je i tamo glavom i bradom Pele. A tko snosi troškove samo Bog zna. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 02 svi 2016, 19:34

zeljar je napisao/la:Prema raspisu HKS-a prvenstvo RH u tandemu bi se trebalo održati dana 07.05.2016.godine. Danaj je 02.05.2016.godine 17,50 sati a rasporeda
za to prvenstvo još nema,odnosno nije nigdje objavljen. Da li gospoda nemaju vremena i što radi NK HKS-a samo oni znaju. Možda nemaju vremena jer
na jutrašnjoj kavici čujem da su preko vikenda u Poreču bili i oni koji su trebali biti a i oni koji tamo nemaju što tražiti u ovo vrijeme. Barem im nije bilo
dosadno jer je i tamo glavom i bradom Pele. A tko snosi troškove samo Bog zna. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A možda se nitko nije ni prijavio pa nema rasporeda još ...
Luko Del Ponte

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 03 svi 2016, 10:38

Još jedna sramota i lakrdija HKS-a.
Objaviti raspis 3 dana prije početka i očekivati da će se ljudi sportaši moći organizirati graniči sa ludilom i krajnje je neodgovorno i neobzirno prema svim sportašima. Kada će doći kraj takvoj samovolji i neorganiziranosti pojedinih članova HKS-a?
Mene ne brine datum jer smo datum znali na vrijeme nego mjesto odigravanja koje se moglo dati i ranije jer cijene hotela i smještaja u Poreču i ukupni troškovi su ogromni, vidjet ćemo broj sportaša i klubova koji će se prijaviti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 03 svi 2016, 10:57

Kegelmaniac je napisao/la:Još jedna sramota i lakrdija HKS-a.
Objaviti raspis 3 dana prije početka i očekivati da će se ljudi sportaši moći organizirati graniči sa ludilom i krajnje je neodgovorno i neobzirno prema svim sportašima. Kada će doći kraj takvoj samovolji i neorganiziranosti pojedinih članova HKS-a?
Mene ne brine datum jer smo datum znali na vrijeme nego mjesto odigravanja koje se moglo dati i ranije jer cijene hotela i smještaja u Poreču i ukupni troškovi su ogromni, vidjet ćemo broj sportaša i klubova koji će se prijaviti.
Ne kužim u čemu je problem. Mjesto odigravanja se znalo još prošle godine. Raspored je kasnijo vjerovatno (neprovjereno) jer se možda čekalo da se još netko prijavi (muški tandem samo 4). Problem je u tome što je 90% igrača nakon završetka lige na godišnjem i onda je odaziv nikakav. Ali da se moglo planirati unaprijed, moglo se.
Luko Del Ponte

gogi_st
Tek protipkao

Post Postao/la gogi_st » 03 svi 2016, 11:00

lukodp je napisao/la:
Ne kužim u čemu je problem. Mjesto odigravanja se znalo još prošle godine. Raspored je kasnijo vjerovatno (neprovjereno) jer se možda čekalo da se još netko prijavi (muški tandem samo 4). Problem je u tome što je 90% igrača nakon završetka lige na godišnjem i onda je odaziv nikakav. Ali da se moglo planirati unaprijed, moglo se.
5 ipak, I Mertojak je prijavio tandem, samo je doslo valjda do neke greske, al biti ce to ispravljeno kazu, zar nije normalno da smo i to prijavili kad smo vec na sprintu nas dvoje iz kluba :roll:

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 03 svi 2016, 11:04

Malo je čudno da se nije prijavio niti jedan tandem ili igrač za sprint iz istarske županije. Ako ne iz Pule mogli su dečki iz MKK "Istre". Ili su im možda
preveliki troškovi prijevoza i smještaja. :lol: :lol: :lol: :lol:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 03 svi 2016, 11:05

gogi_st je napisao/la:
lukodp je napisao/la:
5 ipak, I Mertojak je prijavio tandem, samo je doslo valjda do neke greske, al biti ce to ispravljeno kazu, zar nije normalno da smo i to prijavili kad smo vec na sprintu nas dvoje iz kluba :roll:
Eto 5 tandema ... Bit će borbe :mrgreen:
Luko Del Ponte

Odgovorite