Parovno prvenstvo RH

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Parovno prvenstvo RH

Post Postao/la lukodp » 11 pro 2013, 19:15

devetka987 je napisao/la:
Krunoslav je napisao/la:
cezar je napisao/la:Evo još jednog paradoksa u raspisu parovnih prvenstata kod kadeta piše Strani državljani nemaju pravo nastupa a kotizacija za nastup iznosi 100,00 kn po paru, akod seniora i seniorki Igrači na dvojnoj registriraciji imaju pravo nastupa samo za matični klub. Pravo nastupa u paru ima jedan strani državljanin a kotizacija za nastup iznosi 60,00 kn po paru. Tko mi ovo može objasniti 8-) :shock: :?
Klinci imaju više novaca :twisted:
Lako kada je kuglana badava onda je i kotizacija manja kao npr. za seniore u Osijeku i Rijeci ili u Zaprešiću i Ogulinu.
Nažalost malo je ovakvih primjera a i njima se spočitava da se previše igra kod njih (primjerice Zaprešić).
Sve to stoji. Ali da se mene pita, ja bih makar zbog samog PR-a klincima dao manju nastupninu...
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 12 pro 2013, 11:02

Sada vidim da sam pogriješio kad sam boldao visinu kotizacije a ja sam mislio da će netko reagirati na sudjelovanje stranih državljana. Kod juniora strani državljani nemaju pravo nastupa a kod seniora dvojno registrirani igrači mogu igrati samo za matični klub a strani državljani mogu nastupiti. Ja znam da se parovno prvenstvo tretira kao ekipno natjecanje a u ekipnom prvenstvu je to regulirano sa 240 hitaca u utakmici a to je 33% od 720 hitaca na cijeloj utakmici. Ako je ovo prvenstvo parova RH onda tu strani državljani nemaju što tražiti.
A što se tiče kotizcije za mlađe uzraste tu bi trebalo kotizaciju spustiti na najnižu moguću cijenu bilo to parovni ili pojedinačni nastupi. Ne znam dali su ove parovne propozicije u skladu sa NBC propozicijama . Samo se bojim da opet ne bude kakvih kazni kao u slučaju Branka Maneva kad je igrao u Rijeci za našu reprezentaciju. Pa sada ne može nastupiti za Zaprešič u Ligi prvaka.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 12 pro 2013, 19:29

cezar je napisao/la:...Ja znam da se parovno prvenstvo tretira kao ekipno natjecanje a u ekipnom prvenstvu je to regulirano sa 240 hitaca u utakmici a to je 33% od 720 hitaca na cijeloj utakmici. Ako je ovo prvenstvo parova RH onda tu strani državljani nemaju što tražiti...
Ako je parovno ekipno natjecanje, a u ekipnom su dozvoljeni nastupi stranih državljana (isto tako je ekipno natjecanje RH), zašto onda ne bi mogli nastupiti i na parovnom u određenom postotku. Recimo bace nekih 80 hitaca :mrgreen:
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 13 pro 2013, 19:58

Heku jel se vidimo u Osijeku u nedjelju :?:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 14 pro 2013, 14:13

Poštovani!
Cezare jel ti mene toliko voliš!Baš mi je drago.A poći ću samo da i zet omiriši kako je to igrati na prv.Hrvatske.Dok mi odigramo vi ste gore a i na Pampasu još nisam bio.Mi smo se mučili po Željezničaru,Opeki,Turistu i Slavoniji prije ovo je ipak novo.Vidimo se.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 14 pro 2013, 22:46

heku je napisao/la:Poštovani!
Cezare jel ti mene toliko voliš!Baš mi je drago.A poći ću samo da i zet omiriši kako je to igrati na prv.Hrvatske.Dok mi odigramo vi ste gore a i na Pampasu još nisam bio.Mi smo se mučili po Željezničaru,Opeki,Turistu i Slavoniji prije ovo je ipak novo.Vidimo se.
Heku novo je relativna stvar (od 2002). :roll: Turist već odavno ne radi, Opeka i Slavonija se koristi za divlju ligu, a jedino Željo radi (naravno stavili su famozne ploče)

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 14 pro 2013, 23:05

Poštovani!
Krunoslave hvala na obavjesti za Turist znam da je zatvoren.Ipak što se tiče Opeke i Slavonije tamo su se pisale legende naročito kada je Brna pogotovo na prvoj stazi na Opeci srušio 300 u 50 hitaca vidjeli smo to pojedinci kada je to nešto i značilo.Pozdrav svima.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 16 pro 2013, 16:46

Poštovani!
J...ga Cezare.Ja ti dam savjet kako da počneš na četvorki sa lijevim lohom i sve si mislim ,vidi ga kako mu dobro ide, ako se ne varam bilo je 155.Pa ni drugih 30 nije bilo loše i dok smo mi otišli ono raspad na prve dvije.Jesu malo zahtjevnije ali ipak.Pozdrav bit će bolje drugi puta.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 16 pro 2013, 19:39

heku je napisao/la:Poštovani!
J...ga Cezare.Ja ti dam savjet kako da počneš na četvorki sa lijevim lohom i sve si mislim ,vidi ga kako mu dobro ide, ako se ne varam bilo je 155.Pa ni drugih 30 nije bilo loše i dok smo mi otišli ono raspad na prve dvije.Jesu malo zahtjevnije ali ipak.Pozdrav bit će bolje drugi puta.
Da poslušao sam te za četvrtu i bilo je 158 ali me je zato ubila prva a na drugoj sam izgubio volju što se kod mene rijetko događa da tako puknem. Vidiš i Brna je na prvoj staz napravio 122. Još sam mlad tek mi je 54 :lol: :lol: :lol: :lol:

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 17 pro 2013, 13:51

Poštovani!
E Cezare zamisli tek kakav bi mi dva bili par ja još deset let stariji ,duplo viši (skoro) bez uvrede i dok bi drugi umirali od smijeha mi dva riljamo pa si neka misle.Samo ja bi te bol pa ne bi mogal reć da si izgubio volju.Bog prijatelju.

Odgovorite