Parovno prvenstvo RH

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Re: Parovno prvenstvo RH

PostPostao/la patak » 24 ožu 2016

Ivča, ja nigdje ne branim HKS nego nemogu vjerovat kako Vam se da svaki post posvećivat HKS-u, Mikcu , Mezaku, Pavlicu, Majnariću, itd..

dosadili ste i Bogu i vragu više..
otvorim temu SP Novigrad kako bi se malo pisalo o našim igračima i igračicama i lijepo zamolim da pod ovo temom se ne piše o njima.. i znaš koliko je postova prošlo da nije se opet o njima pisalo ? ni 10 komada..
da sam ja Saša odavno bi ugasio ovaj forum, ili izbrisao sve i ostavio samo jednu temu pod nazivom HKS pa tamo udrite do mile volje :lol: :lol:

kak ne kužite da vas nitko ne doživljava ni 5 % ? možete vi pisati kaj god želite , to natjecanje će se održat u Splitu na 6 staza htjeli to vi ili ne..
možda nije ispravno, možda je ispravno.. ali ni ti ni ja nismo ti koji će donjet tu odluku.. ili mislite da svojim pisanjem tu će te utjecat na HKS ?!?! kao što sam i naveo u prvom postu , isto to sve se pisali kad je bilo pojedinačno i ono se odigralo normalno.. ne vidim čemu opet sve to ponovno pisanje ?

toliko od mene o ovoj temi, pozdrav !
patak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la lukodp » 24 ožu 2016

Ne može u Kutini. Samo regija ;).
Bunila se ekipa na forumu i zbog prelaska u MPR-u i zbog pojedinačnog i zbog novog sustava natjecanja i zbog puno stvari preko kojih se prešlo. Preko nekih stvari se i nije prešlo nego su se koregirale nakon "hajke" na forumu. Što ne znaći ništa. I znaći puno. Naše pravo a nekima i obveza je da ukažu na nepravilnosti. Možda ne uvijek na forumu ali ovdje je najlakše vidjeti reakcije...
Mene osobno nije briga na koliko će staza igrati u Splitu. Nigdje ne piše da ne smije na 6. Ali da nemaju svi iste uvjete to je neosporiva činjenica.

P.S. Djelomično se i slažem s patkom da je svaka tema zatrovana istim stvarima (što je djelomično i moja krivica, osim u postu o Novigradu :)) ali kako god okreneš sve počinje i završava s nacionalnim savezom. Tak je kak je ...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 24 ožu 2016

patak je napisao/la:Ivča, ja nigdje ne branim HKS nego nemogu vjerovat kako Vam se da svaki post posvećivat HKS-u, Mikcu , Mezaku, Pavlicu, Majnariću, itd..

dosadili ste i Bogu i vragu više..
otvorim temu SP Novigrad kako bi se malo pisalo o našim igračima i igračicama i lijepo zamolim da pod ovo temom se ne piše o njima.. i znaš koliko je postova prošlo da nije se opet o njima pisalo ? ni 10 komada..
da sam ja Saša odavno bi ugasio ovaj forum, ili izbrisao sve i ostavio samo jednu temu pod nazivom HKS pa tamo udrite do mile volje :lol: :lol:

kak ne kužite da vas nitko ne doživljava ni 5 % ? možete vi pisati kaj god želite , to natjecanje će se održat u Splitu na 6 staza htjeli to vi ili ne..
možda nije ispravno, možda je ispravno.. ali ni ti ni ja nismo ti koji će donjet tu odluku.. ili mislite da svojim pisanjem tu će te utjecat na HKS ?!?! kao što sam i naveo u prvom postu , isto to sve se pisali kad je bilo pojedinačno i ono se odigralo normalno.. ne vidim čemu opet sve to ponovno pisanje ?

toliko od mene o ovoj temi, pozdrav !

Vidiš Patak, upravo je tu i kvaka. Za razliku od HKS-a, ZKS radi puno kvalitetnije i transparentnije, pa Saša NE MOŽE samostalno ugasiti forum jer je on nastao i postoji po legalnoj odluci tog istog saveza. Također, navest ću još samo jednu razliku: ZKS svojim sucima uredno isplaćuje mjesečne honorare sa plaćenim porezom i doprinosima, za razliku od HKS-a koji honorare isplaćuje u kešu, na ruke. Pametnom dosta, a možda ovo pročita netko i iz Porezne uprave...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Kegelmaniac » 24 ožu 2016

Nažalost savez je taj koji daje materijala ljudima za pisanje. Nikada nitko ne bi ništa loše pisao o savezu da savez radi sukladno pravilima koje je sam napisao. Kod ovog raspisa parova ali i kod nekih drugih stvari meni izgleda ili da netko od Mikca radi budalu namjerno da se stvori panika na forumu ili Mikac namjerno kontra svih donosi ovakve odluke da bi svima pokazao kako je on vladar svemira. Jedna i druga konstrukcija je toliko nevjerojatna ali nekako prolazi.
Meni se nekako čini da ljudi ipak u velikoj većini žele da se savez uredi, da ljudi u svaezu budu servis kuglačima, da budu neutralni u svojim odlukama, da nisu jednostrani i da ne pogoduju, da budu korektiv neprimjerenom ponašanju i sportaša i funkcionera ali oni rade sve ono što ne bi trebali. Ima i dobrih poteza koje smo pohvalili ovdje ali ovakve sitnice bodu oči jer budimo realni, nije u redu bilo niti pojedinačno, nije sada ni ovaj raspis dobar. Pa zar je teško promijeniti nešto što nije dobro i kada ljudi ukazuju na nepravilnosti? Kome će pasti dlaka sa glave? Nikome!
Prije raspisa treba samo malo koordinacije, sjesti, porazgovarati i onda tek donijeti odluku.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Ivča » 24 ožu 2016

Takav raspis ne može napraviti nitko tko se ikada natjecao. Čovjek ne zna dali bi se smijao ili plakao. Ova NK radi presedan za presedanom. Kada uključe mozak možda promjene raspis.
Zato i pišemo da ovi nešto nauče.
Najbolje dane provedoh po noći
Ivča
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zeljar » 24 ožu 2016

Kada su već odlučili da se igra na 6 staza parovno prvenstvo RH onda su trebali dopustiti da se prijavi 21 a ne 20 parova. Na taj način svih sedam satnica
bi bilo popunjeno a ne da u jednoj satnici nastupe samo 2 para.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la heku » 25 ožu 2016

Poštovani!
Evo ideje!!!Neka se igra na svih šest staza ali još 60 hitaca pa je svima jednako.Igraju tri para svih šest staza i onda smo blizu 200 hitaca.To smo i tako bez problema igrali i nitko nije padao s nogu.A parovi i tako nigdje nisu u sistemu " službenih" natjecanja.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la bauer » 29 ožu 2016

Vezano na polemiku oko igranja parovnog na 6 staza, što se tiče igranja na kuglani Mlaka statistički gledano (rezultati po stazama od 2009.god do danas za 2. ligu) igrači na stazama od 1-4 nemaju nikakvu prednost.
Za Poljud neznam, sve ovisi u kakvom stanju su staze tj. da li postoji razlika i o tome bi trebao reći netko tko tamo igra i trenira.
Uostalom , lako se napravi analiza, uzme se zadnjih 2-3 takmičenja bez obzira na ligu i kompariraju rezultati po stazama ;)
Činjenica je da je malo bez veze parovno na 6 staza ali šta sad, mislim da su veće oscilacije u rezultatima zbog termina kada igraš, ranije, kasnije ....
bauer
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 29 ožu 2016

bauer je napisao/la:Vezano na polemiku oko igranja parovnog na 6 staza, što se tiče igranja na kuglani Mlaka statistički gledano (rezultati po stazama od 2009.god do danas za 2. ligu) igrači na stazama od 1-4 nemaju nikakvu prednost.
Za Poljud neznam, sve ovisi u kakvom stanju su staze tj. da li postoji razlika i o tome bi trebao reći netko tko tamo igra i trenira.
Uostalom , lako se napravi analiza, uzme se zadnjih 2-3 takmičenja bez obzira na ligu i kompariraju rezultati po stazama ;)
Činjenica je da je malo bez veze parovno na 6 staza ali šta sad, mislim da su veće oscilacije u rezultatima zbog termina kada igraš, ranije, kasnije ....

Ma nije stvar u tome. Na svakoj kuglani ima oscilacija između staza. Ali kada igraš na 4 staze onda to nije bitno jer svi imaju iste uvjete. Kada igraš na 6 onda nemaju. I u 99% slučajeva rezultati / poredak će biti isti igrao na 4 ili na 6 ali tih 1% ne bi smjelo biti i trebalo bi se izbjegavati ako se može. Ako ne ...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 29 ožu 2016

bauer je napisao/la:Vezano na polemiku oko igranja parovnog na 6 staza, što se tiče igranja na kuglani Mlaka statistički gledano (rezultati po stazama od 2009.god do danas za 2. ligu) igrači na stazama od 1-4 nemaju nikakvu prednost.

Da je to tako kako ti tvrdiš onda bi ŽKK Mlaka svoje utakmice igrala na svim stazama a ne na prve četiri ;) . I kao što kaže Luko da bi uvjeti za sve bili isti onda bi se moralo igrati na stazama 1-4
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.