Parovno prvenstvo RH

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Odgovorite
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Parovno prvenstvo RH

Post Postao/la cezar » 08 tra 2018, 15:42

Gledam parovno prvenstvo u Osijeku i sam sebi ne vjerujem ili je to novina da suci brišu staze.....šta radi organizator ili gdje su sekundanti ili .....Nikola javi seeeeeeee
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 08 tra 2018, 19:46

Sekundanti su otišli u šumu po drva da bi se naložilo i da ima tople vode barem u nedjelju. U subotu od tople vode ništa. Tople vode nije na Pampasu bilo
niti kada se održavala ekipno prvenstvo U-23. Pa vi gospodo iz HKS-a opet dodjeljujte domaćinstvo ovakvim organizatorima. A o čistoći kuglane da i ne govorimo.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 08 tra 2018, 20:26

cezar je napisao/la:Gledam parovno prvenstvo u Osijeku i sam sebi ne vjerujem ili je to novina da suci brišu staze.....šta radi organizator ili gdje su sekundanti ili .....Nikola javi seeeeeeee
Jedna tema za seminar u Osijeku...

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 09 tra 2018, 08:36

Trebalo bi ukinuti obvezu da sekudant ili trener gostujuće ekipe briše stazu. To može napraviti ili sudac ili predstavnik organizatora (onaj koji otpetljava čunjeve) na poziv suca.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 09 tra 2018, 08:47

Kegelmaniac je napisao/la:Trebalo bi ukinuti obvezu da sekudant ili trener gostujuće ekipe briše stazu. To može napraviti ili sudac ili predstavnik organizatora (onaj koji otpetljava čunjeve) na poziv suca.
Udri po sucima !!! Ade reci nam molim te uzet ćemo sportove na parketu jel sudac briše parket ili kad lopta ode u aut jel sudac ide po nju. Ono je jučer više nego smiješno da sudac ide sa onim partvišem i briše staze. Možda sada to uvedu u Rumunjskoj na SP :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 09 tra 2018, 15:03

Negdje suci brišu staze jer se boje da igrači, odnosno sekundanti ne naprave prestup prilikom brisanja pa je onda problem obrisat karton :lol: .
Ne kažem da je to slučaj ovdje ali imao sam takva iskustva... Uglavnom, igrač kada završi sa nastupom (ili sekundant) bi trebao obrisati stazu sa koje odlazi kaj ne?

Btw. Čestitam paru iz KK "Bjelovar" i KK "Novska" na odličnom nastupu i predstavljanju regije 8-) . Naravno čestitke i prvacima.
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 09 tra 2018, 15:14

lukodp je napisao/la:Negdje suci brišu staze jer se boje da igrači, odnosno sekundanti ne naprave prestup prilikom brisanja pa je onda problem obrisat karton :lol: .
Ne kažem da je to slučaj ovdje ali imao sam takva iskustva... Uglavnom, igrač kada završi sa nastupom (ili sekundant) bi trebao obrisati stazu sa koje odlazi kaj ne?
Ne. Zaprešić i Grmoščica funkcioniraju jako dobro u tom smjeru da osoblje kuglane briše staze iza svakog seta. Ako ih nema taj čas, uleti netko od domaćina (uglavnom). I nikom nije problem.
Jučer su parovi bili uglavnom sami i o tome se trebalo brinuti osoblje kuglane. Čovjek je bio tamo, a zašto ne briše... Ne znam.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 10 tra 2018, 09:13

cezar je napisao/la:
Kegelmaniac je napisao/la:Trebalo bi ukinuti obvezu da sekudant ili trener gostujuće ekipe briše stazu. To može napraviti ili sudac ili predstavnik organizatora (onaj koji otpetljava čunjeve) na poziv suca.
Udri po sucima !!! Ade reci nam molim te uzet ćemo sportove na parketu jel sudac briše parket ili kad lopta ode u aut jel sudac ide po nju. Ono je jučer više nego smiješno da sudac ide sa onim partvišem i briše staze. Možda sada to uvedu u Rumunjskoj na SP :lol: :lol:
Šta ste se suci tako uzjogunili sad, DA!!!... IMA DA BRIŠETE JER STE NEBITNI !!!!!

Od kad postoje automati i brojači tu ste samo da gledate da elektronika ne zahebe šta, dakle nebitni za utakmicu. Svako petljanje s vaše strane u igru, prigovaranja igračima i slično pokazalo se POGUBNIM i odmah nastanu problemi, svađe i slično.
Kriteriji su vam neujednačeni , badava vam seminari i propovjedi, sad se još i bunite šta morate upisivati u aplikaciju rezultate svakih 15 kugli MA NEMOJ :lol: :lol: :lol: :lol: , strašna stvar
Ima da čistite staze od znoja , uostalom za šta vi dobivate novac ???
NIJE KUGLANJE ZBOG VAS NEGO VI ZBOG KUGLANJA !!!!

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 10 tra 2018, 10:59

Prije nego nastaviš urlati pročitaj si:
Propozicije ekipnog natjecanja 2017/18,
Sudački naputak sez.2017/18,
članak 33.
I sam bih volio biti važan da me se puno propitkuje, ali ... ;)

Odgovorite