Prva HKL - žene

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Odgovorite
julio
Raspisani lik

Re: Prva HKL - žene

Post Postao/la julio » 19 vel 2015, 13:45

kulen je napisao/la:u nedjelju je bio karneval u Rijeci,svi su bili pijani zgledi šta je vama kojepicajzle :twisted:
sudac nezna i treba ga potjerat sa kuglane, utakmicu poništit i nek se igra nova, istru kaznit jer se nije bunila, mlaku jer se isto nije bunila, mikca predsjednika jer sad vodi mlaku isto kaznit, ovu Natašu Ravnić Gašparini kaznit jer je najbolja na svijetu i predobra je za našu ligu, onog majnarića koji je vjerojatno imao prste treba isto kaznit, suca doživotno potjerat iz kuglanja jer je napisao T.I. a nije trebao

u regiji zapad zabranit kuglanje obzirom da je u svim ostalim regijama poštenje u p.m. da popizdiš od znanja i filozofiranja samo šta se ovi sa zapada stalno kurče jedan na drugoga , bar se nešto događa, a mi pametni
treba ih izbacit iz lige i nek zaboki bude prvak :o :o
ja bi baš volio da zaboki bude prvak , upravo zbog takvih kao kulen i zbog mikca

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele » 20 vel 2015, 16:57

Netko je spomenuo filozofiranje,pa nekako mislim da bi i ja malo sudjelovao,iako mi je sve to
više na kvasinu. Slavonac po kulenu,makar bi trebalo taj kulen narezati na tanke šnitove i ko hostije podjeliti svim sudionicima ove široke rasprave o taktičkoj zamjeni i gle čuda ta greška suca nije utjecala na rezultat iako bi neki hteli da je Mlaki uzeto još dva boda,ne samo ona što je izgubila od Istre, jer im je trener Mikac,gle opet čuda ne samo najuspešniji trener u Hrvatskoj svih vremena i još dugo prema naprjed,nego je sada gle čuda izabrani predsjednik kuglaškog saveza.
Hostije ,fine tanke ,grešnici bi dobili na jezik ali ne bi smjeli žvakati nego pustiti da im se otopi,jer ima jače djelovanje,pa bi im svi gresi bili oprošteni i opet bi bili oni pravi ,od prije kada su počeli grešiti (srećom ne bludno).
Ajmo bolan kuglati,15 sati dnevno,da se pokaže da mi nismo zločest narod (naša Kolindica)
da smo vredan i pošten narod,sportski talentiran pod uvjetom da se bavimo samo sportom (kuglanjem)

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 20 vel 2015, 17:24

Kuglačkog saveza, Zdenko, kuglačkog. Nakon što je politika ušla u Savez na široka vrata (i očito će dalje ulaziti), sad bi se mi svi trebali okrenuti kuglanju i samo kuglanju. Negdje sam napisao da je u kuglanje uveden obrazac ponašanja kakvog provodi i naša vlada, a ovaj Zdenkov post je očiti dokaz. Imamo tijela koja se ne drže propozicija, pravila (ni domaćih ni vanjskih), zakona i pravilnika, a mi bi sad trebali šutjeti i baviti se samo treningom i utakmicama. Moš mislit. Šutit ću kad se počne raditi po regulama, a do tada ću (bar ja) ukazivati na nepravilnosti i kršenja svih propisa koja su na snazi. Mikac kao trener - svaka čast. To sam već istaknuo i ponavljam. Mikac kao predsjednik Saveza - za sada jako malo pozitivnog. Po meni, jedina svijetla točka do sada je Voditelj lige - svi rezultati su vrlo brzo na webu, pospremljeni u svoj folder i kako si i sam rekao, ne oprašta nikome. Drugim riječima, DRŽI SE PRAVILA I PROPISA. U stvari, vrlo jednostavno, zar ne?

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 20 vel 2015, 22:32

Pele molim te da, za nas koji bi rado bili štovatelji lika i djela dragog nam vođe, navedeš barem tri igračice (sa muškima koliko znam nije radio) koje je stvorio Tonči Mikac. Pod stvorio smatram da ih je trenirao od pionirskih dana.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 21 vel 2015, 14:10

Poštovani!
Sve mogu prožvakati ali ovakav hrvatski od Pelea odmah mi otvara zatvor stolice od sedam dana.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 24 vel 2015, 12:29

kuglackias je napisao/la:
kulen je napisao/la:u nedjelju je bio karneval u Rijeci,svi su bili pijani zgledi šta je vama kojepicajzle :twisted:
sudac nezna i treba ga potjerat sa kuglane, utakmicu poništit i nek se igra nova, istru kaznit jer se nije bunila, mlaku jer se isto nije bunila, mikca predsjednika jer sad vodi mlaku isto kaznit, ovu Natašu Ravnić Gašparini kaznit jer je najbolja na svijetu i predobra je za našu ligu, onog majnarića koji je vjerojatno imao prste treba isto kaznit, suca doživotno potjerat iz kuglanja jer je napisao T.I. a nije trebao

u regiji zapad zabranit kuglanje obzirom da je u svim ostalim regijama poštenje u p.m. da popizdiš od znanja i filozofiranja samo šta se ovi sa zapada stalno kurče jedan na drugoga , bar se nešto događa, a mi pametni
treba ih izbacit iz lige i nek zaboki bude prvak :o :o
Prema postu Kulen je iz Rijeke.
Takvi postovi kao i oni od Pelea kad je optužio Bulku za izdajništvo a trener je Zadra samo štete svojim klubovima. Kako navući mržnju na svoj klub? Pa upravo ovakvim postovima, nitko nikada ništa nije napisao protiv cura koje tamo kuglaju, njima svaka čast. Mi ovdje kritiziramo ono što ne valja u savezu, ono što se radi suprotno pravilnicima i propozicijama. Red se mora znati, bilo to na zapadu, istoku ili negdje drugdje. Mikac, Majnarić pa i taj sudac rade sve suprotno tome i zbog toga su na udaru kritika. Kulen, izostavi cure kluba iz te priče jer ovakvom zadnjom rečenicom navlačiš mržnju i stvaraš neke animozitete koji tim curama nisu potrebni. Što se tiče zabrane kuglanja na zapadu? Baš suprotno, kada bi zabranili rad Majnariću onda bi se definitivno i sunce pojavilo u toj regiji. Ali ako je vama super i ako si ga stalno birajte, onda u njemu i uživajte.

ti neznaš šta je sarkazam to je upravo moj post, taj t.i. je toliko nebitan a tu se pišu romani. Za tog Mikca i Majnarića već znaju svi koji su bar jednom pročitali forum likovi o kojima su napisani romani ,eseji, kakve veze imaju sa tim t.i. u zapisniku ta dvojica-to ti objasni , kakve veze ima Zadar
Prodajem kulen po 200 kuna ako te interesira

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 03 ožu 2017, 14:07

Vidim da je kod žena više manje sve jasno ali i može biti svakakvih iznenađenja, Mlaka igra derbi kod kuće i sa tom pobjedom su ponovo prvakinje ali neće im biti lako protiv istre, a isto tako i derbi za drugog putnika u drugu ligu igraju Siscia i Podravka a kako baš i ne znam u kakvoj su formi te dvije ekipe prednost dajem Sisciji jer igra doma ali vjerujem da tko izgubi tu utakmicu putuje u drugu ligu obzirom na raspored do kraja prvenstva.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 20 ožu 2017, 13:30

Mislim da se nitko nije nadao da bi Zagreb mogao osvojiti prvenstvo a imaju veliku šansu protiv ekipe koja je osvojila samo 1 bod ove sezone, doduše u gostima i treba im 7-1 pobjeda ali po meni to su velike šanse ...
Na moju žalost (lokalpatriotizam) Siscia ispada iz lige, jer ne vidim baš neke njihove šanse protiv Istre a veliki minus im je i na saldu poena...
Po meni jako dobra sezona s triler završnicom i vjerovatnim prvakinjama kojima nitko nije davao baš puno šanse na početku prvenstva... Naravno, teoretske šanse ima i Admiral ali to je već samo matematika.
Luko Del Ponte

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 20 ožu 2017, 17:28

Sanse za prvaka osim Zagreba ima samo Mlaka. Ako pobijede Podravku sa 8.0 a Zagreb u Gradisci kiksa. A admiral ima samse za trece mjesto i europu ako Istra izgubi od Siscie kojoj su potrebni bodovi za ostanak u ligi.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 21 ožu 2017, 08:30

Istra - Siscia 5-3
Obrtnik - Zagreb 8-0
Rijeka - Admiral 0-8
Podravka - Mlaka 6-2
Admiral prvak :mrgreen:
----------------------------------
Istra - Siscia 8-0
Obrtnik - Zagreb 6-2
Rijeka - Admiral 0-8
Podravka - Mlaka 5-3
Istra prvak
----------------------------------
Istra - Siscia 8-0
Obrtnik - Zagreb 3-5
Rijeka - Admiral 0-8
Podravka - Mlaka 1-7
Mlaka prvak
---------------------------------
Obrtnik - Zagreb 1-7
Zagreb prvak ....
---------------------------------
Još 500 kombinacija koje uključuju neriješene rezultate i iste poene pa se gledaju setovi ... Mislim i bilo bi mi osobno najdraže da se ova moja zadnja varijanta desi.
Luko Del Ponte

Odgovorite