Prva HKL - žene

Natjecanja i novosti iz HKS-a
kulen
Tipka sa dve ruke

Re: Prva HKL - žene

Post Postao/la kulen » 22 ožu 2017, 09:47

sad su svi zbunjeni, šta nije Mikca sterala Maričić na svjetskom pa kad se ovaj konačno maknuo, postala worldchamp :D :D :D :D
tako se bar pričalo o toj hrabroj curi

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 22 ožu 2017, 10:41

patak je napisao/la:Neron,
ovo priča mi malo smrdi pa daj da rezimiramo ako nije problem..

znači Ana nije igrala ligu u subotu jer je Mikca na natecanju parova u nedelju sterala u p.m ?? wtf ??

ili možda misliš na parovno natecanje njihove regije koje je odigrano vikend ili dva ranije, ali tada je Ana srušila 621 čunj i čisto sumnjam da je imala razloga za prepirku s Mikcem...

molimo pojašnjenje ako može..
Radi se o Šibeniku i parovno PH za juniorke.
A sto se tice Mikca tu uopce ne zelim trositi rijeci na njegov pristup igracicama njegovo ponasanje i kulturu uopce. On je nas mali Zdravko Mamic.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 22 ožu 2017, 11:30

Bože mili. Pa nemojte tako zboriti o najvećem treneru hrvatskog kuglanja. (barem on tako zbori). Pa vidite da je on svojim radom i umijećem
stvorio 6 - 7 igračica koje sada nastupaju za ŽKK "Mlaku" i trenutno dominiraju hrvatskim kuglanjem. :lol: :lol: :lol: :lol:

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 22 ožu 2017, 12:44

Neron,

i dalje mi ne štima priča, parovno PH za juniorke igralo se u Zagrebu, dana 05.02.2017 , i Ana je bila prva u paru s Milanom Pavlic.

ili opet misliš na neko drugo parovno ?

Od tada se igralo nekoliko kola i Ana je igrala redovno svako kolo osim zadnjeg..

aj točno pojasni, jer ovako ispada... u najmanju ruku čudno ono što pričaš..

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 22 ožu 2017, 15:06

patak je napisao/la:Neron,

i dalje mi ne štima priča, parovno PH za juniorke igralo se u Zagrebu, dana 05.02.2017 , i Ana je bila prva u paru s Milanom Pavlic.

ili opet misliš na neko drugo parovno ?

Od tada se igralo nekoliko kola i Ana je igrala redovno svako kolo osim zadnjeg..

aj točno pojasni, jer ovako ispada... u najmanju ruku čudno ono što pričaš..
Aj ne pametuj. Lapsus. 5.ožujka je biko EKIPNO prvenstvo Hrvatske za juniorke. Znaci krivo sam napisao da je parovno ali i kakve veze ima gdje ga je Ana stjerala u p.m. i kada je igrala i kada nije. Ti ako si Mikcev odvjetnik pitaj nega sta je bilo on ce ti najbolje znati reci. I daj mu pusu usput. Ne oolpravdam potez igracice ali poznavajuci manijakalno ponasanje doticnoga vjerujem da je pukla.

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 22 ožu 2017, 15:25

Neron,

nisam ničiji odvjetnik, Mikca osobno ni ne poznajem.. samo govorim o činjenicama..
ti si počeo temu da Ana nije ove subote radi tog događaja, a zanimljivo da je iduće subote 11.03 igrala utakmicu i bila najbolja igračica..
pa mi je čudno kako mu iduću utakmicu to nije smetalo, ali sjetio se toga dva tjedna poslije pa je zato nije stavio igrat ove subote..

vjerojatno je razlog ne igranja nešto što ni ti ni ja neznamo , jedino ne volim kad se priča o nečem bez pravih činjenica i informacija nego sve nešto u magli samo da bi se nekog ocrnilo..

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 22 ožu 2017, 16:08

Gospodo. Da se više ne prepucavate stanje je slijedeće: Ana Jambrović se zaposlila i ima radne subote. Medjutim, dvije subote u mjesecu ima slobodne
i te subote može kuglati za Mlaku. Dakle, kada nije igrala subotom onda je radila i to je sva priča. Nikakva svađa i slanje u PM.

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 22 ožu 2017, 16:21

Bravo Zeljar na pravim informacijama !

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 22 ožu 2017, 23:13

Ovo za Anu i posao stoji. I ja sam vise u sali napisao da je razlog psovka zasto nije igrala. Ali reci da nije bilo okrsaja i slanja u krajeve moze reci samo onaj tko nije bio tamo. Tema zavrsena. Laku noc

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 23 ožu 2017, 10:28

zeljar je napisao/la:Gospodo. Da se više ne prepucavate stanje je slijedeće: Ana Jambrović se zaposlila i ima radne subote. Medjutim, dvije subote u mjesecu ima slobodne
i te subote može kuglati za Mlaku. Dakle, kada nije igrala subotom onda je radila i to je sva priča. Nikakva svađa i slanje u PM.
Evo ga javio se Mikcev (ili Peleov) advokat.
A sad napiši kojih 7 igračica je stvorio kad sve znaš :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odgovorite