Mladi u kuglanju

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Re: Mladi u kuglanju

PostPostao/la Pele » 17 srp 2016

Zeljar taman da pišem kada ono na kraju "Zeljar zove Pelea" prijem!! Moram priznati da sam odmah pročitao cijelu stranu i ono što nisam znao od 2014 kada kuglackias lamentira o mladima pa mlati o mladima u Grmi, Osijeku, pa i Medveščaku
što je već godinama misaona imenica (ako se ne računa Dragaš sa mladih 74 godine) Danas dominiraju delnice,Ponikve,Podravka,zabok,Zanatlija SB, Koliko kaže informator iz mjesta gdje se to najmjerodavnije može saznati,HKS donira kugle i čunjeve objektima,pom,aže županijama (lako je provjeriti). Neka kuglački as nabroji sa čime je sve pomogao mlade u Hrvatskoj a mogao je i to dobro!! Novčano?? Šipak !! Ali stalno pljuje, njemu je ko i Šešelju i Vučiću kad im pokažeš kockice , a kuglačkom asu kaži "HKS", odmah paljba.....
Zeljar, ti si isto neki čudan izdanak, zašto ovih 16.000,00 kuna ne shvatiš kao pomoć osječanima za omladinski pogon?? HKS je raspolovio članarine, raspoloviti će kotizacije ,ukinuo je plaćanje mladih ,kažu prema programu tog istog Mikca koje ti prozivaš, to navedeno je u programu, sada to provodi. Šta te to smeta, ide pomalo sve prema ISO 9000 (info iz centrale). Pričaš o kampu, šta da idu mladi u Srbiju,a imaju kamp u Poreču i to će biti besplatan za mlade koji će raditi po programu HKS, samo Stručni savjet HKS-a mora dati program i plan te imena koji i kada idu . (Interesiraj se u centru). Kampovui u Srbiji koštaju (NBC pomagao , vjerojatno sa novcem nacija.....),kamp ZKS-a u Lošinju također nije besplatan, provjeri...
Zeljar mirno spavaj , jer ovo što čujem ide prema dobrome ili još boljem jer rezultati su ionako sjajni,(samop nemoj Zeljar reći da su mogli biti bolji, pa i drugi kuglaju,rade, eto vidiš kampovi ha ha ha.....)
Pomogni malo pojavi se , ne skrivaj se negdje u nekoj kuglani od kuda pališ negativne metke,savjetuj drugima da isto promisle prije nego pišu nebuloze u sitno političke svrhe
Pogledaj stanje općenito sporta, kuglanje se odlično drži, pa i čujem bowlingaši putuju, a to je sve sposobnost vrha da osigura sredstva, a sam znaš da bowling staza ima nekoliko.
Znači radi se, neki dečki na forumu to i priznaju, ali sramežljivo,a ti i kuglački as kočite uz brdo. Dodajte malo gasa......
Pele
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zeljar » 17 srp 2016

Hvala Pele na ovako širokom odgovoru. Sada sumnjam da se pod pseudonimom "Pele" krije gosp. Pavlic. Očito netko iz vrha HKS-a koristi
taj nick.
Kako kaže narodna poslovica: "Dobar izgovor zlata vrijedi". Zato i ti savjetuješ na forumu da se vaše kršenje vlastitih Pravilnika i novčano
kažnjavanje za isto (16.000,00 Slovima: Šesnaesttisuća kuna) smatra kao pomoć Osječanima a ne plaćanje neznanja. HKS po tvome pomaže mlade sa
kuglama i ti savjetuješ forumaše da učine isto. Sigurno su te kugle kupljene vlastitim novcem gospode Mezaka, Mikca i ostalih dužnosnika HKS-a. Malo
morgen. Govoriš o kampu u Poreču. Kada su mladi (osim priprema za SP u Novigradu) to bili u tom kampu. Priče za malu djecu pričaš. U programu je
rad sa mladima ali i sam si rekao da se još nije počelo sa radom. Znači "čekaj mago da trava naraste". I nova Vlada RH je imala svoje programe i
u planu reforme pa nisu ništa od toga napravili. I što se dogodilo. Novi izbori. Iz ovog bi i kuglački puk trebao nešto naučiti.
Ispričavam se. Spomenuo si kamp za mlade u Velom Lošinju. Čestitke na organizaciji. A ja sam baš pomislio da je taj kamp organizirao
Zagrebački kuglački Savez. Baš sam mlad i naivan.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Pele » 17 srp 2016

Zeljko,pa spominjem ne fiorumaše nego kuglačkog asa koji može pomoći kao institucija ili neka šuti,a Mezak i Mikac sigurno ne daju svoje novce to se niti ne traži ali pomoć ide normalno iz hjks-a, što bi se tu još trebalo??
Kamp je napravljen za mlade , tako je program prikazao doktor,znači netko iz Stručnog savjeta (ako ima takvih) treba složiti program i krenuti sa radom. Tako bi bilo normalno, a tek je završilo SP u Novigradu
mislim da bi najbolje bilo dobro posložiti selekcije a treba to valjda netko i službeno odobriti, jer se (i sam vidiš) traži poštivanje pravilnika razno raznih.A ponovno kamp u Lošinju, koliko je po glavi koštao mlade igrače i igračice to znaju njihovi roditelji.....No da te utješim niti drugi sportovi nisu imuni na plaćene kampove (ma šta to značilo)
Pele
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zeljar » 17 srp 2016

Vidiš Pele. Kada si nabrajao gdje se najbolje radi sa mladima zaboravio si spomenuti i mali Ogulin koji po mom skromnom mišljenju prednjači u lijepoj našoj što se odnosi na rad sa mladima.
Na kraju da završimo ovaj razgovor. Lijepo te molim samo da objasniš što znači HJKS što si naveo u svom zadnjem postu. Za H K S pretpostavljam da
je kratica za Hrvatski kuglački savez. Samo neznam što znači J pa bih te molio da to objasniš.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Pele » 18 srp 2016

U pravu si Zeljar, Ogulin radi odlično, ali se isto tako ispričavam sredinama koje su uz bok Ogulinu a nisam ih spomenuo.
Znači želhje ima , treba realizacija....
J mi je ušao u kadar nehotimice , trebalo je biti HKS.
Pele
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zeljar » 18 srp 2016

Ima želje, Pele. Još kako ima. Samo pitanje gdje ima želje.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 07 pro 2018

Pitanje za upućene ! Šta je sa Domagojem Bradaričem zašto ne igra ????
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Nikola » 07 pro 2018

cezar je napisao/la:Pitanje za upućene ! Šta je sa Domagojem Bradaričem zašto ne igra ????

Ozljeda leđa, faks i pomalo nezainteresiranost...
Nikola
Raspisani lik

Prethodna

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.