Kotizacije za djecu

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Kotizacije za djecu

PostPostao/la kuglackias » 07 tra 2014

Raspisano je prvenstvo RH u mješovitim tandemima za juniore i juniorke.
Kotizacija će se odrediti posebno za kvalifikacije ovisno o broju prijava, a posebno (dodatno) za nastup u četvrtfinalu i polufinalu. Da li mi može netko objasniti što to znači i kakav je to model?
kuglackias
Zna gdje su sva slova

Re: Kotizacije za djecu

PostPostao/la kuglackias » 07 tra 2014

Da budem precizniji, na koji način planirati troškove? Neka nam to Mesić objasni
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la cezar » 07 tra 2014

kuglackias je napisao/la:Da budem precizniji, na koji način planirati troškove? Neka nam to Mesić objasni
kuglackias je napisao/la:Raspisano je prvenstvo RH u mješovitim tandemima za juniore i juniorke.
Kotizacija će se odrediti posebno za kvalifikacije ovisno o broju prijava, a posebno (dodatno) za nastup u četvrtfinalu i polufinalu. Da li mi može netko objasniti što to znači i kakav je to model?

Vidim da je ovo navlakuša pitanje ali ajmo ja ču zagristi :o To ti znači da će se svi u kvalifikacijama platiti XX kuna kotizacije a onda će 16 najboljih u četvrt finaleu platiti xx kuna pa u polufinalu xx kuna. Što da nisi možda pao na predizborna obećanja da će mladi igrati badava. E moj kuglackiasu kod mene se kaže da nakon smjene vlasti i dalje konji ostaju konji samo se jahači mjenjaju a u ovom slučaju se zna tko je konj a tko jahač :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 07 tra 2014

Kotizacija bi se trebala izračunati na taj način da se troškovi kuglane, sudaca i nagrada zbroje i to se podjeli za brojem učesnika.
Medjutim, kod sprinta i tandema izmišlja se topla voda pa oni koji se plasiraju dalje ponovo plaćaju kotizaciju. Osobno mislim da to nije
pošteno jer ispada da onaj tko zna kuglati najviše plaća. Dakle, svi bi trebali u istom iznosu učestvovati u troškovima.
Što je najžalosnije mišljenja sam da nešto novaca od kotizacije ostaje i HKS-u.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la rambo » 07 tra 2014

a mix tandem mogu igrati igrac i igracica s razlicitih klubova ili kak to funkcionira? :D 8-)
rambo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Fantom » 07 tra 2014

Mišljenja sam da bi se pod" raspisivanje natjecanja ", podrazumijevalo da se prikupljaju ponude od strane onih koji žele neko određeno natjecanje organizirati.Samim tim bi i ponude za natjecanja bile povoljnije jer bi potencijalni organizatori ponudili najpovoljnije uvijete.Tako bi i cijena trebala biti povoljnija.Međutim nova nam natjecateljska komisija očigledno ima neki bolji način određivanja mjesta odigravanja. pa očekujem da će kotizacija za nastup biti minimalna koa što je bila i u Šibeniku.Ipak su to mlađe kategorije, budućnost našeg sporta.
Fantom
Tek protipkao

PostPostao/la zeljar » 08 tra 2014

Fanton a koja je to minimalna kotizacija bila u Šibeniku.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la kuglackias » 08 tra 2014

Fantom je bio sarkastičan i slažem se s njim. Neka se na službenim stranicama HKSa raspiše natječaj za kuglane za sva prvenstva. Svi ponuditelji će predložiti svoju cijenu kuglane. Izabrat će se najpovoljniji i to isto objaviti na stranicama HKSa. Znat će se mjesto održavanja, kuglana, broj sudaca i ukupni troškovi. Ako je vjerovati Mikcu, kotizacije za djecu bi trebale biti ukinute dok bi se za seniore kotizacije formirale na način da se pokriju troškovi i đenja. Sve je čisto i transparentno, bez ikakvih povlastica ili vraćanja dugova na račun roditelja i klubova kao što je bila lakrdija u Šibeniku gdje su kuglali do 2 ujutro.
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Fantom » 08 tra 2014

Nabili su kotizaciju od 120 kn, koja je jedna od najvećih za pojedinačne nastupe u posljednjih nekoliko godina.A najtužnije je što su djeca u pitanju.
Fantom
Tek protipkao

PostPostao/la zeljar » 08 tra 2014

Fantom je napisao/la:Mišljenja sam da bi se pod" raspisivanje natjecanja ", podrazumijevalo da se prikupljaju ponude od strane onih koji žele neko određeno natjecanje organizirati.Samim tim bi i ponude za natjecanja bile povoljnije jer bi potencijalni organizatori ponudili najpovoljnije uvijete.Tako bi i cijena trebala biti povoljnija.Međutim nova nam natjecateljska komisija očigledno ima neki bolji način određivanja mjesta odigravanja. pa očekujem da će kotizacija za nastup biti minimalna koa što je bila i u Šibeniku.Ipak su to mlađe kategorije, budućnost našeg sporta.

Ako se budu prikupljale ponude kako ti predlažeš opet će se prvenstva RH održavati na dve-tri kuglane kao što je bilo do sada. Zaprešić,
Ogulin i još poneka. Oni mogu ponuditi besplatno kuglanu i kao takvi bi bili povlašteni u dobivanju domaćinstva.
zeljar
Raspisani lik

Sljedeća

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.