Kotizacije za djecu

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Re: Kotizacije za djecu

PostPostao/la Nikola » 08 tra 2014

zeljar je napisao/la:
Fantom je napisao/la:Mišljenja sam da bi se pod" raspisivanje natjecanja ", podrazumijevalo da se prikupljaju ponude od strane onih koji žele neko određeno natjecanje organizirati.Samim tim bi i ponude za natjecanja bile povoljnije jer bi potencijalni organizatori ponudili najpovoljnije uvijete.Tako bi i cijena trebala biti povoljnija.Međutim nova nam natjecateljska komisija očigledno ima neki bolji način određivanja mjesta odigravanja. pa očekujem da će kotizacija za nastup biti minimalna koa što je bila i u Šibeniku.Ipak su to mlađe kategorije, budućnost našeg sporta.

Ako se budu prikupljale ponude kako ti predlažeš opet će se prvenstva RH održavati na dve-tri kuglane kao što je bilo do sada. Zaprešić,
Ogulin i još poneka. Oni mogu ponuditi besplatno kuglanu i kao takvi bi bili povlašteni u dobivanju domaćinstva.

Pa tako i treba biti, tko je najpovoljniji dobiva. Placanje kuglane samo podize troskove kotizacije.
Nikola
Raspisani lik

PostPostao/la kuglackias » 08 tra 2014

zeljar je napisao/la:
Fantom je napisao/la:Mišljenja sam da bi se pod" raspisivanje natjecanja ", podrazumijevalo da se prikupljaju ponude od strane onih koji žele neko određeno natjecanje organizirati.Samim tim bi i ponude za natjecanja bile povoljnije jer bi potencijalni organizatori ponudili najpovoljnije uvijete.Tako bi i cijena trebala biti povoljnija.Međutim nova nam natjecateljska komisija očigledno ima neki bolji način određivanja mjesta odigravanja. pa očekujem da će kotizacija za nastup biti minimalna koa što je bila i u Šibeniku.Ipak su to mlađe kategorije, budućnost našeg sporta.

Ako se budu prikupljale ponude kako ti predlažeš opet će se prvenstva RH održavati na dve-tri kuglane kao što je bilo do sada. Zaprešić,
Ogulin i još poneka. Oni mogu ponuditi besplatno kuglanu i kao takvi bi bili povlašteni u dobivanju domaćinstva.

I to je moguće. Kako bi izbjegli takvu situaciju, moguće je da se natječaji podijele na regije. Samo što je loše u tome ako netko daje besplatnu kuglanu, troškovi bi trebali biti manji.
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la devetka987 » 08 tra 2014

zeljar je napisao/la:Ako se budu prikupljale ponude kako ti predlažeš opet će se prvenstva RH održavati na dve-tri kuglane kao što je bilo do sada. Zaprešić,

Dali se ti zalažeš za smanjenje troškova ili za nametanje organizacije pojedinim regijama ili kuglanama?
Evo ti samo primjer cijena kotizacije za juniore od ove sezone:
- pojedinačno u Šibeniku 2x120 hitaca= 120 kuna,
- parovi u Zaprešiću 2x120 hitaca= 60 kuna.
Iako moj klub, nažalost, nema juniora, nisam bio niti na jednoj od ovih kuglani, ali po onom što se pričalo Šibenik je trebao još platiti klubovima što su došli na prvenstvo. Završavati prvenstvo debelo iz ponoći je sramota.
Navodno je po dekretu novog predsjednika (ne NK) Šibenik dobio domaćinstvo. Sudeći po visini kotizacije kuglana je plaćana po minimalno 60 kuna po satu. Po meni to je čisto razbacivanje novaca (ili vraćanje dugova svejedno). No tako i tako se ne razbacuju sa novcima HKS-a ili novog predsjednika (ili IO svejedno). Nije njihovo pa ih nije ni briga.
A vidjeti ćete da će do konca sezone biti još vraćanja dugova sa organizacijama predstojećih prvenstava i natjecanja. Podmladak, veterani, kup, ...
Bivši predsjednik se barem nije miješao u stvari koje ne razumije.
devetka987
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la lukodp » 08 tra 2014

Napisao sam to vec sto puta al ajde...
HKS neka financira kuglane i suce, klubovi (pojedinci) troskove putovanja za sve od U23 pa nanize. Sve ostalo je lose. Raspisivanje natječaja za prvenstva je bezveze i kroz godine MORAJU biti zastupljene sve kuglačke sredine i regije, ali po nekom unaprijed određenom planu i programu.
Mene za ovaj tandem-mix više zanima ovo što je rambo pitao. Iako, sve drugo osim formiranja tandema iz dva kluba nema bas smisla.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la rambo » 08 tra 2014

lukodp je napisao/la:Napisao sam to vec sto puta al ajde...
HKS neka financira kuglane i suce, klubovi (pojedinci) troskove putovanja za sve od U23 pa nanize. Sve ostalo je lose. Raspisivanje natječaja za prvenstva je bezveze i kroz godine MORAJU biti zastupljene sve kuglačke sredine i regije, ali po nekom unaprijed određenom planu i programu.
Mene za ovaj tandem-mix više zanima ovo što je rambo pitao. Iako, sve drugo osim formiranja tandema iz dva kluba nema bas smisla.

a jel moraju oba dvoje biti hrvati ili može jedan biti stranac? :D :D pikiram si pozvati onu nabrijanu švabicu :D 8-)
rambo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 11 tra 2014

Srećom kotizacije nisu velike pa će prvaci platiti samo 240 kn ;)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 11 tra 2014

cezar je napisao/la:Srećom kotizacije nisu velike pa će prvaci platiti samo 240 kn ;)

Cezare koliko sam ja shvatio polufinaliste će u Sisku kotizacija koštati 150 kuna a ne 240. Iz raspisa se vidi da je kotizacija 90 kuna za kvalifikacije
i osminu finala (zajedno) a za nastup u četvrtfinalu i polufinalu po 30 kuna. Neznam, možda ja krivo tumačim raspis.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 12 tra 2014

zeljar je napisao/la:
cezar je napisao/la:Srećom kotizacije nisu velike pa će prvaci platiti samo 240 kn ;)

Cezare koliko sam ja shvatio polufinaliste će u Sisku kotizacija koštati 150 kuna a ne 240. Iz raspisa se vidi da je kotizacija 90 kuna za kvalifikacije
i osminu finala (zajedno) a za nastup u četvrtfinalu i polufinalu po 30 kuna. Neznam, možda ja krivo tumačim raspis.

Možda si ti u pravu ja sam shvatio kvalifikacije 90kn i osmina 90kn. A i po tvom shvaćanju 150kn je previše.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

Prethodna

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.