Pandemija i utjecaj na kuglanje

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Odgovorite
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Pandemija i utjecaj na kuglanje

Post Postao/la cezar »

Kegelmaniac je napisao/la:
10 srp 2020, 08:44
Pitanje je da li mi ugroženi nemamo pravo na život, sportske aktivnosti i odlazak u kino? Ako nemamo onda recite ko vas j..e, prije ćemo vas se riješiti.
Koji to mi ugroženi?????
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

10 srp 2020, 08:44
Pitanje je da li mi ugroženi nemamo pravo na život, sportske aktivnosti i odlazak u kino? Ako nemamo onda recite ko vas j..e, prije ćemo vas se riješiti.
Ako te netko navede kao bliski kontakt, nemaš nikakva prava. Ak se zaraziš, uz 99,9% šanse da ozdraviš, za 14 dana možeš ponovo sve.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

09 srp 2020, 14:22
Nije bitno kuglanje, bitno je zdravlje! Kuglačka populacija nije mlada i nije se pametno igrati sa životima ljudi. Tko će odgovarati ako netko ne daj bože umre? Tko provjerava da li se klubovi pridržavaju mjera za zatvorene prostore?
Da li netko zna koliko ukupno igrača, igračica i trenera trenutno ima zaraženih koronom i kakav je razvoj događaja vezan na Otočac i Zaprešić?
U Otočcu koliko vidim sve ok. Zaprešić još nije bio žarište ali bude... Svi budu valjda :) Kutina je trenutno...
Tko odgovara kada se netko razboli i umre? Zbilja dobro pitanje. Možda krivi forum jedino. :roll:
Identitete zaraženih se uglavnom ne smije otkrivati zbog stigmatizacije ali i GDPR.
Ja znam za dvoje zaraženih iz kuglanja. I za 60 tak koji si bili testirani i negativni su...
Trenutno su svadbe problem :mrgreen: kuglane su prazne.
Pazite na sebe, tako pazite i na druge, i živite koliko je to moguće normalno...
Luko Del Ponte

pjetao
Tek protipkao

Post Postao/la pjetao »

Otočac 3 kuglača u prvom naletu i to je to, nadamo se da je to kraj s pozitivnima...

Pozitivac
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pozitivac »

Izgleda da smo super prošli po pitanju prvog naleta korone u naš sport. Svi zahvaćeni su u odličnom stanju i zdravi.
Što će se desiti na jesen ukoliko se u nekom klubu pojavi korona veliko je pitanje. Bojim se da će biti teško izbjeći pojavu virusa u nekom od klubova ali kako to onda regulirati? Neki klubovi jedva skupe 6 igrača za utakmicu, što će se desiti ako im jedan igrač ili više njih završi u samoizolaciji? Kako će se odgađati utakmice, hoće li se odgađati? Izazovno vrijeme je ispred voditelja lige

Odgovorite