Pandemija i utjecaj na kuglanje

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Pandemija i utjecaj na kuglanje

Post Postao/la lukodp »

Kako znate da nema planova? :mrgreen:
A da pričekamo 21.12. pa da onda počnemo s pljuvanjem :lol:
Luko Del Ponte
Pozitivac
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pozitivac »

Teško da će se bilo što pokrenuti prije 15.2. ali morate uzeti u obzir da HKS mora dopustiti 2-3 tjedna priprema za ulazak u sezonu kako ne bi bilo nepotrebnih ozljeda. Pripreme se mogu odraditi tek kada se dopusti treniranje tako da ako sve puste 15.2. prije 15.3. nije moguće krenuti.
zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko »

Prolazim pored dragaša. tamo se kugla... na grmoščici se kugla. Čujem da se na još nekim kuglana normalno trenira. Niko od njih nije kategoriziran, ak se nama ne omogući trening ja ću ih sve prijaviti. kaj od nas rade budale????
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Jel si siguran da nisu kategorizirani?
Imamo cca 27 kategoriziranih u klasičnom kuglanju plus još desetak u bowlingu (II. i III. kategorija)
https://www.hoo.hr/hr/sportasi/kategori ... rzupanija=
Luko Del Ponte
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Županija Zagrebačka LUKA BOLANČA, MARIO FRIDL, BORNA GAŠPERT, MATIJA MANCE, BRANKO MANEV, Grad Zagreb VALENTINA GAL i ALEN KUJUNDŽIĆ tako barem ovdje piše. :o
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko »

nisam mislio na kategoriizirane nego na one koji nisu a uredno treniraju
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

zeko je napisao/la: 16 pro 2020, 12:48 Prolazim pored dragaša. tamo se kugla... na grmoščici se kugla. Čujem da se na još nekim kuglana normalno trenira. Niko od njih nije kategoriziran, ak se nama ne omogući trening ja ću ih sve prijaviti. kaj od nas rade budale????
Mislim da bi stvarno mogli svi trenirati, na svakoj drugoj stazi, četverostaznoj - dvoje, 6-erostazna troje ;) ;) ;)
zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko »

Ne ulazim u tu raspravu. Naravno da je glupo da nam brane i da možemo držat razmak. Ali je isto tak glupo da neki rade idiote od nas. Ako već trenirate i kršite mjere koje su propisane jer se očigledno gleda kroz prste i nitko ne kontrolira da li je ovaj kategoriziran ili nije onda dopustite i nama rekreativcima da bacimo koju kuglu. Barem 1x u 2 tjedna. Sutra će mikac donjeti odluku da se nastavlja prvenstvo a ja sa svojih 60 nisam bacio niti jedan trening. Svi ćemo se ozljediti
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

zeko je napisao/la: 17 pro 2020, 10:33 Ne ulazim u tu raspravu. Naravno da je glupo da nam brane i da možemo držat razmak. Ali je isto tak glupo da neki rade idiote od nas. Ako već trenirate i kršite mjere koje su propisane jer se očigledno gleda kroz prste i nitko ne kontrolira da li je ovaj kategoriziran ili nije onda dopustite i nama rekreativcima da bacimo koju kuglu. Barem 1x u 2 tjedna. Sutra će mikac donjeti odluku da se nastavlja prvenstvo a ja sa svojih 60 nisam bacio niti jedan trening. Svi ćemo se ozljediti
Da i donese tu odluku (a neće) prvenstvo bi se nastavilo 16.01.2021.
sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky »

Treba ukinuti treniranje kategoriziranih, svi treniraju ili nitko. U mom slučaju je još gora situacuja jer sam obnovio ozljedu i ne mogu je niti sanirati jer je fizikalna terapija ukinuta zbog pandemije. Dok konkurencija ima pravo trenirati neki se ne mogu niti oporaviti od ozljede za nastavak prvenstva ako ga bude. Zbog čega oni treniraju? Svjetsko je odgođeno.
Odgovorite