Pandemija i utjecaj na kuglanje

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Glas razuma
Tek protipkao

Re: Pandemija i utjecaj na kuglanje

Post Postao/la Glas razuma »

Ako se otkaže liga, AKO, eto mjesta, prostora i vremena da klubovi i kuglane tamo iza Uskrsa, naravno ako korona stane, da se naprave turniri. Mislim da će bit posjećeniji i zanimljiviji nego liga, a svi će imati nekakvu korist.
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Pozitivac je napisao/la: 18 pro 2020, 12:41 Nekako mi nije jasno kako će naši odraditi sve do kraja, čitam od jučer objavu Nikole da se stigne sve odigrati. Na silu može ali zbog čega i zbog čega? Nije Šarkezi daleko od istine koju je na krivi način interpretirao.
Odgođeno SP, LP isforsiran u Njemačku koja je odgodila sva natjecanja. Zar očekujete od ljudi da će kuglati u lipnju i srpnju na temperaturama većim od 40? Koje kuglane imaju uvjete za ljetno igranje? Opet ugrožavati ljudske živote?
Motiv igrača? Na koji način motivirati igrače u izgubljenoj sezoni? Na koji način će klubovi platiti igrače? Postavlja se pitanje kategorizacija, ako se poništi sezona kako će HOO reagirati na kategorizacije. Nema potvrde kategorija jer nema međunarodnih natjecanja.
Prijedlog da se igra u 8. mjesecu je još nevjerojatniji ako naši misle produžiti sezonu. Pa tko će igrati? Sada će se ispucati svi godišnji, ljudi ludi u koroni. Svi jedva čekaju da se završi i da malo odmore ako popusti korona. Tko će još i kuglati nakon 2-3 mjeseca pauze?! I nakon toga se najavljuje neko SP u sred ljeta. Ne vjerujem da će to bitzi tehnički izvedivo niti vjerujem da će neke zemlje dopustiti putovanja zbog iskustava sa kraja prošlog ljeta.
Sa novom godinom počinje cirkus. Ići će se u korist velikima na račun malih što je nedopustivo.
Treba se pomiriti sa ovom sezonom i krenuti zdravo u drugu. Njemci su tu 5 koraka ispred svih ostalih. Oni će odmoriti, kvalitetno se pripremiti za novu sezonu i misliti o onoj idućoj te odmorni proći bez ozljeda dok će naši i ostali sve nagurati na silu na štetu sportaša.
:shock:
Od kud da počnem? Ma od nikud... :lol:
Gasi sve, gasi ligu, gasi sport, gasi forum, gasi internet, motaj kablove...
Luko Del Ponte
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Još 4. srpnja sam predvidio ovo stanje (provjerite) :( :cry: :cry:
sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky »

Eto pozitivac je napisao realno, svaka čast na tekstu i razmišljanu ko god da jesi imaš piće na ugrijanom šanku jer tamo sam dežurni. A vas dvojica glavnih moralnih vertikala klubova koji bi i sami sebe prevarili da mogu, koji su 365 dana uz kuglanje, vode brigu o drugima koliko kava piju, pive, cigareta troše i ko je ustaša a ko partizan. Vi ste paraziti našeg sporta, ne ja koji ću popit 3-6-5 pića sa svojom generacijom i prijateljima sa kuglanja na nekoj klupici, šanku, privatnom tulumu il bilo gdje kad utakmica završi. Al pazi ovo, mi se družimo i poznamo 20 godina manje više,govorim o društvu kojeg vidim možda dva puta godišnje ali vjerujem da nikom nisam naštetio u životu sa svojim ponašanjem i djelom da ga prati kroz cijeli život a vi jeste. Zabijate nos u privatne živote, lajete na sve strane gdje god stigli samo da bi svoju ljagu skinuli sa kože. Ljubomora je zajebana stvar jer vas nitko ne podnosi i može vas bit sramota jer vi sa svojim ponašanjem i tlakom tjerate mlade sa kuglane. Pružate mi ruku i pozdravljate se samnom, smješkate u lice i pitate šta ću popit a ne možete dočekati da se maknem kako bi mogli srat svima jer vam je to u krvi. Nisam jedini kojem ovo radite...ako sam u prvom postu bio sebičan bez namjere,što ste onda vi? Odgovorite sami sebi u ogledalu ako možete.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Naziv ove teme je "Pandemija i utjecaj na kuglanje". Mislim da bi se to moglo prenijeti i sa dodatkom "na život". To dokazuju i ovakvi postovi. U danima kada WHO mijenja definiciju pandemije da bi se ovo sve zvalo pandemija, najviše se sve prikazuje na psihu čovjeka. Ljudi su nestrpljivi, nesigurni, nitko od nas ne zna što će biti sutra. Činjenica je da su nas zatvorili, činjenica je da će netko ići protiv struje, činjenica je da smo skloni ići protiv mjera. Netko zato što misli da je sve ovo idiotarija, netko zato da bi izvukao neku osobnu ili klupsku korist. Da li neki nekategorizirani treniraju, ne znam i nije me briga. Svatko ima svoju savjest i svoje motive. Da li se ti motivi poklapaju s općim dobrom i u okviru zakona nek prosude oni koji to moraju i trebaju. Da su neki skloni muljanju, jesu, hodanje po rubu je njihov životni stil. Njima na čast i slavu. Takvima nikad nisam zavidio, ne zavidim im im ni danas. Svo zlato ovog svijeta ne može prekriti hrđu njihovih jadnih života. Zato, pustite druge, brinite o sebi i svojoj obitelji, valjda ćemo jednom opet biti oni stari...
Cilj posta nije da rasprava prestane, nego da se svede u okvire normalne rasprave.
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Krunoslav je napisao/la: 28 tra 2020, 15:21 Najbolje bi bilo da proglasimo prvake, druge, treće,...u svim ligama i o istom trošku sve to isto za sezonu 2020-2021. jer na jesen, najkasnije zimu evo nama COVIDA 20 :oops: pa ćemo ponovo imati isti problem, pa da do toga ne dođe odmah sada proglasimo prvake za slijedeću sezonu :?
Kao što napisah proljetos :cry:
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

1.HKL može početi trenirati od ponedjeljka. A liga kreće početkom veljače. Baš me zanima da li će se moći dobiti propusnica za treninge :?
Za ostatak se još ne zna ali ako ćemo moći trenirati od 18.01. onda i nama počinje kada i za 1.hkl.... jer nama ostalima ne treba toliko priprema za nastavak natjecanja. 3 tjedna i ajmo 8-) :lol:
Btw, nije ovo nikakva kritika. Drago mi je da bar netko može na kuglane.
Iako su sportski i rekreacijski centri zatvoreni odlukom stožera :lol: :mrgreen:
Luko Del Ponte
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

lukodp je napisao/la: 19 pro 2020, 08:50 1.HKL može početi trenirati od ponedjeljka. A liga kreće početkom veljače. Baš me zanima da li će se moći dobiti propusnica za treninge :?
Za ostatak se još ne zna ali ako ćemo moći trenirati od 18.01. onda i nama počinje kada i za 1.hkl.... jer nama ostalima ne treba toliko priprema za nastavak natjecanja. 3 tjedna i ajmo 8-) :lol:
Iako su sportski i rekreacijski centri zatvoreni odlukom stožera :lol: :mrgreen:
Da nije žalosno, bilo bi smiješno. Nemam riječi 8-) 8-) 8-) 8-)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

Odluke su, do eventualnog novog tumačenja donešene.
Omaškom nije napisano ( pod VI ) da se odgađaju sve financijske obveze svih ostalih klubova do početka natjecanja, jer će se tek tada u ozbiljnim sredinama moći participirati u proračunskim sredstvima gradova. Ako?
Klubovi nisu sposobni kao jadni Savezi da dobivaju pomoć.
A zna se, kome se plaća unaprijed. ;)
Krunoslav
Forumsko piskaralo

lukodp je napisao/la: 19 pro 2020, 08:50 1.HKL može početi trenirati od ponedjeljka. A liga kreće početkom veljače. Baš me zanima da li će se moći dobiti propusnica za treninge :?
Luko imaš pravo :P barem po novom kalendaru :D
Odgovorite