Pandemija i utjecaj na kuglanje

Natjecanja i novosti iz HKS-a
sharky
Tek protipkao

Re: Pandemija i utjecaj na kuglanje

Post Postao/la sharky »

Kegelmaniac je napisao/la: 22 pro 2020, 09:09
sharky je napisao/la: 18 pro 2020, 18:26 Eto pozitivac je napisao realno, svaka čast na tekstu i razmišljanu ko god da jesi imaš piće na ugrijanom šanku jer tamo sam dežurni. A vas dvojica glavnih moralnih vertikala klubova koji bi i sami sebe prevarili da mogu, koji su 365 dana uz kuglanje, vode brigu o drugima koliko kava piju, pive, cigareta troše i ko je ustaša a ko partizan. Vi ste paraziti našeg sporta, ne ja koji ću popit 3-6-5 pića sa svojom generacijom i prijateljima sa kuglanja na nekoj klupici, šanku, privatnom tulumu il bilo gdje kad utakmica završi. Al pazi ovo, mi se družimo i poznamo 20 godina manje više,govorim o društvu kojeg vidim možda dva puta godišnje ali vjerujem da nikom nisam naštetio u životu sa svojim ponašanjem i djelom da ga prati kroz cijeli život a vi jeste. Zabijate nos u privatne živote, lajete na sve strane gdje god stigli samo da bi svoju ljagu skinuli sa kože. Ljubomora je zajebana stvar jer vas nitko ne podnosi i može vas bit sramota jer vi sa svojim ponašanjem i tlakom tjerate mlade sa kuglane. Pružate mi ruku i pozdravljate se samnom, smješkate u lice i pitate šta ću popit a ne možete dočekati da se maknem kako bi mogli srat svima jer vam je to u krvi. Nisam jedini kojem ovo radite...ako sam u prvom postu bio sebičan bez namjere,što ste onda vi? Odgovorite sami sebi u ogledalu ako možete.
Javio se igrač koji je uspio "prokockati" sve što što je imao i što je dobio. Odlične uvjete, posao, stan, auto i to kao klinac zbog 3-6-5 pivi. J..e se bilo kome što ti radiš u slobodno vrijeme ali očigledno da to slobodno vrijeme utječe na tvoju igru i rezultate na način da si se vratio mami i tati a prošao pola svijeta. Svi te poterali, nitko te nije htio i sada kmečiš ko neka curica jer zaslužni sportaši mogu trenirati. Što bi se desilo da ti možeš trenirati? Ništa!!! Osijek bi vas ubio u pojam. Sa Brnom su jači 300 čunjeva, da Osijek ne trenira ubili bi vas. Posramili su vas, Brna se sprdo s tobom na stazi. Čim nije išlo, krenulo šepanje. Ako nisi mogao koji k si išao bacati? Čovjek do tebe je 3 mjeseca prije bio u bolnici pa te ubio, posramio i skoro srušio rekord. Postao si kanta za napucavanje još u Osijeku i sada ti tu držiš moralne prodike zaslužnim sportašima kojima bi branio da igraju. Sad si i meni i mnogima kontaminirao onaj pozitivni osjećaj koji sam imao prema Đurđenovcu kao rasadniku mladih talenata. Ali sa takvim razmišljanjem koje ti kao glasnogovornik šalješ kuglačkoj javnosti teško da će se vratiti simpatije prema tom klubu. Napravio si im veliku štetu. Svaka čast!
O tome pričam šta radite,pojma nemate o nečijem životu al bitno da se širi priča i da je pljuvanje. To vas hrani
Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Sharky, ako mi netko nije baš simpatičan onda su to neki ljudi u Osijeku ali samo zbog načina pripreme kuglane i nekih koji priznali Mikca kao trenera a ovog ni blizu - svi znamo priču. Nema tu ništa zlonamjernog. Prvu ću lajati ovdje protiv takvog načina pripreme ali i pojedinaca iz Bjelovara koji na "prevaru" dolaze do rezultata i time se hvale po društvenim mrežama. Nekome je to fora, meni nije.
Ali ti kada si krenuo udarati po svojim kuglačkim prijateljima kojima bi branio da kuglaju. Glavnina naših prijatelja kuglača od misli zatrovanih željom za ukazanjem crknute krave ne razumije da crknuta krava znači da će i njima samima biti gore ako siroto susjedovo govedo prdne u rosu. Dok se oni pozitivni vesele uspjehu drugih ili situaciji da netko ipak može trenirati. U konačnici nisu ti igrači donosili odluke, pusti ih. Nemoj preko tuđih leđa i leđa prijatelja tražiti pravdu u sustavu u kojem je sve izokrenuto zbog pandemije. Što si postigao time? Navukao bijes svih na sebe.
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

sharky ja sam shvatio, za razliku od nekih, što si htio reći, fizikalna preko HZZO-a ne radi (zbog pandemije) ali ako platiš privatno - nema problema :evil:
sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky »

Alo jel uredu da jedan klub trenira bez obzira na ime i odakle dolazi a da kompletna liga stoji? Nemoj me... Odma ste se uhvatili mog privatnog života, pljujete po meni godinama a dupe bi dali da imate moje rezultate. Govoriš da te moj život ne zanima a onda iznosiš u javnost ovakve odvratne stvari o meni i mojoj karijeri. Nisam svetac i bez grijeha ali ovo što radiš ti i tebi slični je prešlo svaku mjeru. Čak govoriš zašto sam se kući vratio, svojoj obitelji, fuuuj... Gadovi ste da ne možete bit veći
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

sharky je napisao/la: 22 pro 2020, 15:58 Alo jel uredu da jedan klub trenira bez obzira na ime i odakle dolazi a da kompletna liga stoji?
To ti je "novo normalno" :lol: ...
btw. ne trenira cijeli klub nego 4 kategorizirana igrača iz njega...
Luko Del Ponte
zeljko
Tek protipkao

Post Postao/la zeljko »

Kegelmaniac je napisao/la: 22 pro 2020, 14:41 Sharky, ako mi netko nije baš simpatičan onda su to neki ljudi u Osijeku ali samo zbog načina pripreme kuglane i nekih koji priznali Mikca kao trenera a ovog ni blizu - svi znamo priču. Nema tu ništa zlonamjernog. Prvu ću lajati ovdje protiv takvog načina pripreme ali i pojedinaca iz Bjelovara koji na "prevaru" dolaze do rezultata i time se hvale po društvenim mrežama. Nekome je to fora, meni nije.
Ali ti kada si krenuo udarati po svojim kuglačkim prijateljima kojima bi branio da kuglaju. Glavnina naših prijatelja kuglača od misli zatrovanih željom za ukazanjem crknute krave ne razumije da crknuta krava znači da će i njima samima biti gore ako siroto susjedovo govedo prdne u rosu. Dok se oni pozitivni vesele uspjehu drugih ili situaciji da netko ipak može trenirati. U konačnici nisu ti igrači donosili odluke, pusti ih. Nemoj preko tuđih leđa i leđa prijatelja tražiti pravdu u sustavu u kojem je sve izokrenuto zbog pandemije. Što si postigao time? Navukao bijes svih na sebe.
Vi iz Grme ste oličenje poštenja i gospodskog kluba?! Vaša kuglana je idealna i realna?! Pogledaj malo kako ti igraju klinci i kakve rezultat rade na "prevaru" na vašoj kuglani?! Pa da tamo ne kuglaju, vani se bore za 530 na svakoj kuglani, a doma na 600 stalno uz more čunjeva koji padaju na "prevaru"?! Vama je krivo što dodjete u Bjelovar, nalupamo vas i svi su krivi? Tko vam je kriv kod Poštara, Zaprešića, Mertojaka, Zadra...isto dolaze do pobjede na "prevaru"?! Zato nemoj s..., od Grme koji je bio gospodski klub napravio si seosku prčiju kojoj se svi smiju! Gledaj u svoje dvorište i brini o svojim igračima, a nas ostavi na miru jer nas iskreno zaboli za Grmu i tebe ( Branko )! Živ bio, pameti došao i otišao što prije u penziju da Grma postane klub kakav pamtim i kakav je nekad bio
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Jbte ova korona... Kad se ponovo na kuglanama počnemo viđat, nitko s nikim više ne bude pričal, svi se budu gledali prek nišana. A na kraju budu suci za sve krivi... :lol: :lol: :lol:
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

newform1 je napisao/la: 22 pro 2020, 23:18 Jbte ova korona... Kad se ponovo na kuglanama počnemo viđat, nitko s nikim više ne bude pričal, svi se budu gledali prek nišana. A na kraju budu suci za sve krivi... :lol: :lol: :lol:
Divide et impera (Podijeli pa vladaj) rekao je Cezar a kod nas će biti posvadi pa vladaj ;)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky »

Već mi je pun qurac takvih likova što samo seru o drugima. Jel vidite da on "zna" cijeli moj život bolje od ikoga na ovom svijetu i to daje u javnost? Čak zna zašto sam šepao na utakmici protiv Osijeka. Evo da mu pomognem "napio sam se dan ranije pa kad me nije išlo počeo sam šepat", jel tako manijače? Godinama širi takve priče o svima po kuglani, na kavi i ovdje na forumu ne uzimajući u obzir da to može doći do nečijih roditelja, djece,šefova na poslu itd. Boli njega za to bitno da ima priču. Hoćete više prestat ti i tebi slični? Poslje utakmice sa Osijekom se počela širit priča da je Rončević svjesno igrao sa simptomima korone i time ugrozio tuđe živote što je 100% laž. Čovjek je profesor u školi i takva priča je mogla doći do ravnatelja, eto ti problema na poslu. Recite jel to normalno?
Manijače, ass i ostala pljuvačka bando, ostavite se tuđih briga i života a pogotovo odhebite od mog imena i prezimena.
Svima želim ugodne i blagoslovljene blagdane, čuvajte zdravlje i ispričavam se na grubim riječima, vama kojima nisu upućene. Pozdrav
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Prema Odluci IO HKS i dalje mogu trenirati samo klubovi koji nastupaju u 1. hrvatskoj kuglačkoj ligi. Prema novom kalendaru 1. liga će svoje utakmice početi prije ostalih liga. Postavljam pitanje da li je nastavak natjecanja u ostalim ligama (bilo kada da krene) regularan kada znamo da u tim ligama nastupaju i II (druge) ekipe pojedinih prvoligaških klubova i koje normalno treniraju od 21.12.2020.godine jer su svi prijavljeni da mogu nastupiti za prvu ekipu. Oni će imati preko dva mjeseca treninga a ostali klubovi 3 - 4 tjedna.
Odgovorite