Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Čunj
Tek protipkao

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la Čunj »

Nakon 5 godina konačno je netko iz tabora Mikca i Mezaka uzeo tastaturu i krenuo tipkati, bravo Antisha. Argumentirano i konkretno, nema šta. Sigurno je Mikac jako ponosan na ovaj vaš tekst i posebno pravopis te mu je izuzetno drago da vas ima u taboru.

Vidim da vam je ovaj prepoznatljivi tekst najvjerovatnije lektorirao Mezak.
Tekstove koje sam pisao imali ste godinama prilike i vremena argumentirano demantirati i komentirati, slažem se da se kao papiga ponavljam ali to radim isključivo zbog kuglača koji svakodnevno čitaju forum ali nisu previše upućeni u problematiku a kojima vi i slični mažete oči i prodajete neku jeftinu demagogiju koja je prepuna laži i obmana. Sve u svrhu nekih vlastitih interesa jer cijela ova vaša ekipa koju branite ima ruke u pekmezu i držite se jedan drugoga kao pijan plota svijesni činjenice da je netko ugrozio vaše sitne interese.

Antisha, vidim da vam je logika strani pojam. Nije li zbog tih grešaka koje su napravile i ostale županije na kraju poništena skupština, mislim da im je to dovoljan krimen i vjerujem da su svjesni administrativne greške koju su napravili, nažalost koštale su ih skupštine.
Antisha, nema govora o falsificiranju. Falsificiranje je poznati stil Mezaka koji spada u kategoriju krivotvorenja službenih dokumenata kada je krivotvorenjem i korigiranjem statuta ubacio još jednog člana u skupštinu i po vama dobrostojećeg intelektualca, sadašnjeg pomoćnika ministra kao predstavnika bowlinga i to sve u mandatu razumnog, tolerantnog i inteligentnog (citiram Antishu) druga Mikca kao dopredsjednika saveza.

Drago mi je da ste se javili, neka kuglači vide na koji način razmišljaju ljudi koji su do sada vodili ovaj savez. Uz Mezaka koji se zbog pisanja gluposti doveo do toga da se morao ispričavati na svom službenom blogu, ja Vas molim da pišete još više jer sve ovo što pišete najviše govori o Vama i načinu na koji je savez do sada funkcionirao. Vašim i Mezakovim pisanjem moji komentari su uistinu suvišni. Napisao sam sve što mislim, sada se idem koncentrirati na koncept prijave koju ću najvjerovatnije podnijeti protiv cijelog bivšeg Izvršnog odbora zbog falsificiranja službenih dokumenata HKS-a. To nije destrukcija Antisha, to je građanska dužnost.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Koliko drugova najedamput... Drugovi se uguzili na sve strane. Budi drug i sva su ti vrata otvorena. Drugovi se hvale rezultatima za koje su oni najmanje zaslužni, ali se ne hvale kaznama za koje su i više nego zaslužni. Drugovi istjeraše ljude u druge države, a primiše drugove. Teško je drugu biti čovjek, jer čovjek ima neke druge moralne vrijednosti. Drug to ne razumije i ne prihvaća. Na žalost, da bi pobijedio drugove, mora i čovjek ponakad biti drug, jer kao što je davno rekao nejveći od svih drugova: "ne moramo se baš držati zakona ko pijan plota!" Naročito ako se radi o našim drugovima. Da sam prost i neodgojen, rekao bih:"Drugovi, odjebite!" No kako sam prije svega čovjek, reći ću ovako: Mikci, Majnarići, Mezaki, Lulići, Rakamarići... Maknite se i pokrijte se ušima, jer je vaše drugarstvo previše zla učinilo i u društvu i u kuglanju. Možda ne možemo utjecati na drugove iz vlade koji uništavaju državu, ali možda možemo utjecati da to isto ne činite kuglanju. Dijete sam kuglane i pamtim što su drugovi učinili u mom klubu, a vidim i što čine u društvu.

Antisha12 - ima Čunj pravo: samo vi pišite, jer kako nema baš previše humorističkog štiva, dobro mi ovo dođe da se rano ujutnro slatko nasmijah...

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

DRUGOVI ILI DUGOVI :lol:
Čitajući internetske stranice drugih saveza (kao što i drugi čitaju naše) i u razgovoru sa drugim sportskim i kuglačkim djelatnicima naišao sam na interesantno u temu.
NBC je svim dužnicima prije N.Godine poslao „čestitku“ sa popisom dugovanja po raznim
osnovama kako nacionalnih saveza,tako i klubova pojedinačno, za koje NBC-u drži odgovorne državne saveze. Svi nacionalni Savezi iz okruženja pa naravno i HKS, dobili su te „čestitke“ sa rokom izmirenja dugovanja ili obaveznim pismenim obraćanjem na NBC, rok 12.1.2014.
U HKS-u se nisu udostojili niti napisati dvije riječi u smislu iznalaženja rješenja ili sličnu laž koja bi barem dala dozu ozbiljnosti vodstva nacionalnog saveza, ali NIŠTA,
Uslijedila je nova analiza dugovanja i ponovo spisak evidentiranih neplaćenih obaveza ne samo
saveza nego i pojedinih klubova, u vrijeme pretprošlog vikenda (oko 20.1.2014.) a sada je rok
07.02.2014.g. do 24,00 sata. Ne plaćanje duga aktivira automatski suspenziju Saveza od svjetskog
Prvenstva u Brnu (maj 2014.) i sve klubove koji su još aktivni u međunarodnim natjecanjima,tj. u
Ligi Šampiona.
Na službenoj stranici srbijanskog Saveza se vidi dopis koji je Upravni Odbor Saveza uputio Svim klubovima koji su dužnici prema međunarodnoj federaciji - rok 04.02.2014. tko ne plati slijedi suspenzija iz svih natjecanja, klubova i igrača koje organizira Savez – igrači mogu preći u nove klubove u prelaznom roku (konac lipnja) a klubovi dužnici se rasformiraju.
Pošto se rok podmirenja dugovanja poklapa datumom 07.02.2014. godine sa datumom Izborne skupštine HKS-a dali će to biti jedna od čestitki koje čekaju novu garnituru vodstva HKS-a ili će opet biti po „starom sistemu“ : ONI nas trebaju,neće nas suspendirati,mi smo prevažan faktor u sustavu, a
pritom se zaboravlja da su se i u strukturi i organizacijskom obliku dogodile različite promjene i u radu međunarodne asocijacije na i nakon zadnje Konferencije u 2013.g.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Svaka čast, pozdrav novom članu foruma sada će ispravci biti brži i točniji i ne iz druge ruke.Ali ipak moram nešto reći.Kada su se prije igrala svjetska prvenstva i u repr.bili najbolji i medalje su se osvajale bez problema.Tada sam mogao izbornik biti i ja.Ali kada su se noći gubile u pijanstvu ne stariji nego mlađi recimo u Celju(neću spominjati imena)nije se osvajalo ništa.Možda je tu bilo za Ju... ali nije bitno.Govorim o izbornicima.E sad se pitate kakve ovo veze ima.Ima ima.O ponašanju ovih treba pisati svaki dan isto pa da se barem zacrvene.Ali ego je prejak.Opet ja isto.Ja izbornik.Sekundiram igračici na meni kockasta trenerka brišem kugle i ubi se objašnjavajući kako dobro odigrati.A igračica me i ne gleda i ne sluša nego preko mene u drugom redu publike gleda sekundanta koji gestikulira.Ja bi se barem zapitao što ja tu radim.K vragu odoh ja.I za kraj citirati ću Ivana Mažuranića:
Nije visok,tko na visu stoji
Nit je velik,tko se velik rodi,
Već je visok,tko u nizu stoji,
I visinom nadnaša visine,
A velik je,tko se malen rodi,
Al kad pane,golem grob mu treba.
Krv vojakov učinila je vodje glasovite.
Pametnima i previše naročito za antišu

antisha12
Nevini

Post Postao/la antisha12 »

Pozdrav drugu Oršiću,nitko nije sumnjao da će od njega stići odgovor i ponovno isti ,kako
kaže pet godina za redom on ukazuje a nitko ga ne sluša. Kakvo mu je radno vrijeme kontrolira li ga netko, kada stalno ukazuje? Ponovno podcjenjuješ ljude mi šećemo po kuglanama i snimamo,
vidimo tko što radi, kako se ponaša, što predstavlja,od kuda dolazi, nevjerojatnom lakoćom optužuješ, bez pokriča, sada su i Županije krive što si ti falsificirao Fundine papire! Uspjevaš pet godina obmanjivati ljude da se uključuju(ne znam koliko imaš imena na Forumu?),jer ljudi vole i akciju ,žutilo,vole "fajt". Možda ti se i neki od njih smiju,jer šta možeš ti ponuditi, zato nisi reagirao na moj poziv "Druga Oršića za predsjednika". Kaže tamo netko nekada su se medalje osvajale bez problema ,šta je ovo sada, hrpa medalja, zar one imaju neku drugu vrijednost?
Čitamo izvješća,da su naše selekcije sada za primjer,po ponašanju ,skromnosti, nekoliko puta najbolje nacije, zar su se ovi koji nas kažnjavaju gledali neke druge igrače i igraćice.?
Drago mi je da su forumaši u biti neinformirani, dok u želji da vodstvo i sve koji imaju doticaj sa Savezom bace na lomaču,izgovaraju činjenice da nema niti jednog nacionalnog saveza koji nije dužan novaca NBC-u, čak i više nego naš. Što će ljudi više čitati ostale i međunarodne stranice, Oršić će ostati na vjetrometini jer neće moći prodavati "maglu" kao jako informiran!
Piše jedan da je ostao bez kluba ,pretpostavljam iz Zagreba, imao je tamo predsjednika 15 godina,tu mu je samo on mogao pomoći, (zašto nije?) on nije stvar nacionalnog saveza! Nažalost još će ih ostati na cesti ,jedina je sretna okolnost da je Dragaš na poziciji,ali nema više puno za spasiti. Bog ipak voli kuglanje!
Šta misliš druže Oršiću? Pa za kraj treba pitati delegate koji će glasati za druga Fundu kada
se sjete tvojih falsificiranih papira, pa se pogledaju u ogledalo ,hoće li malo pocrvenjeti, budi siguran da hoće, netko od dobre doze gemišta , a oni ipak karakterni to sebi neće dozvoliti.

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

antisha nije ni tebi lako

ga100n
Tek protipkao

Post Postao/la ga100n »

antisha12 je napisao/la:Pozdrav drugu Oršiću,nitko nije sumnjao da će od njega stići odgovor i ponovno isti ,kako
kaže pet godina za redom on ukazuje a nitko ga ne sluša. Kakvo mu je radno vrijeme kontrolira li ga netko, kada stalno ukazuje? Ponovno podcjenjuješ ljude mi šećemo po kuglanama i snimamo,
vidimo tko što radi, kako se ponaša, što predstavlja,od kuda dolazi, nevjerojatnom lakoćom optužuješ, bez pokriča, sada su i Županije krive što si ti falsificirao Fundine papire! Uspjevaš pet godina obmanjivati ljude da se uključuju(ne znam koliko imaš imena na Forumu?),jer ljudi vole i akciju ,žutilo,vole "fajt". Možda ti se i neki od njih smiju,jer šta možeš ti ponuditi, zato nisi reagirao na moj poziv "Druga Oršića za predsjednika". Kaže tamo netko nekada su se medalje osvajale bez problema ,šta je ovo sada, hrpa medalja, zar one imaju neku drugu vrijednost?
Čitamo izvješća,da su naše selekcije sada za primjer,po ponašanju ,skromnosti, nekoliko puta najbolje nacije, zar su se ovi koji nas kažnjavaju gledali neke druge igrače i igraćice.?
Drago mi je da su forumaši u biti neinformirani, dok u želji da vodstvo i sve koji imaju doticaj sa Savezom bace na lomaču,izgovaraju činjenice da nema niti jednog nacionalnog saveza koji nije dužan novaca NBC-u, čak i više nego naš. Što će ljudi više čitati ostale i međunarodne stranice, Oršić će ostati na vjetrometini jer neće moći prodavati "maglu" kao jako informiran!
Piše jedan da je ostao bez kluba ,pretpostavljam iz Zagreba, imao je tamo predsjednika 15 godina,tu mu je samo on mogao pomoći, (zašto nije?) on nije stvar nacionalnog saveza! Nažalost još će ih ostati na cesti ,jedina je sretna okolnost da je Dragaš na poziciji,ali nema više puno za spasiti. Bog ipak voli kuglanje!
Šta misliš druže Oršiću? Pa za kraj treba pitati delegate koji će glasati za druga Fundu kada
se sjete tvojih falsificiranih papira, pa se pogledaju u ogledalo ,hoće li malo pocrvenjeti, budi siguran da hoće, netko od dobre doze gemišta , a oni ipak karakterni to sebi neće dozvoliti.
Antisha !! Oprosti ali kakav je to argument. Oni su dužni i više nego naš savez . Mislim to je strašno . Oni lažu , kradu , pa možemo i mi malo . A što se tiče karakternih , oprosti , ne znam na kog si to mislio - takvi ne postoje , bar ne tamo .

ga100n
Tek protipkao

Post Postao/la ga100n »

Mikci, Majnarići, Mezaki, Lulići, Rakamarići - kako je rekao drug newform to su ti KARAKTERNI . Oni bi se mogli zacrvenjeti . Ma daj molim te , nemoj ....

Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj »

Antisha je očigledno popio previše bunike. Nažalost, bunika sama po sebi nije dovoljna pa u kombinaciji sa alkoholom rezultira pisanjem ovakvih gluposti. Da stvari budu jasne, nisam Oršić, nemam 10 pseudonima jer mi je dovoljan samo 1, i više nego dovoljan. Ne krivim županije, ali činjenica je da tri županije nisu bile pravovaljano verificirane i odlukom Ureda za opću upravu skupština je poništena. Umjesto da od sreće skačeš do plafona zbog te odluke ti ovdje napadaš Oršića i pričaš o nekoj teoriji zavjere ali očigledno bunika radi svoje.

Antisha, nažalost osim Mezaka, Lulića i Mikca do sada nitko drugi nije vodio savez pa ne možemo pričati o onim drugima, bit će vremena njih ocijeniti i kritizirati kada preuzmu savez i razotkriju sve vaše malverzacije. Nismo ih u mogućnosti ocjenjivati ali možemo pratiti rad saveza svih ovih godina i na temelju rada ocijeniti na koji način su do sada funkcionirali.
Evo, imaš priliku ovdje na forumu napisati sve pozitivne stvari koje je vodstvo saveza do sada učinilo. Nitko ti to ne brani. Pišeš gluposti i ponavljam, hvala ti na tome ali daj konačno ubaci malo argumenata, činjenica. Probaj razbiti „mit“ o suspenzijama, kaznama, pokrenutim postupkom likvidacije, dugovima, ubacivanje Maneva u reprezentaciju, sudskim procesima koji se vode, izgubljenim prvenstvima svijeta, loše organiziranim prvenstvima, opomenama, sramoćenjima na međunarodnim konferencijama, opomenama olimpijskog odbora, neusklađivanju pravilnika, putnim nalozima, plaćanjima u gotovini, sukobu interesa vezanim za kombije kupljenih kod Lulića, servisima istih, druga liga na pločama, vrijeđanjima službenih predstavnika, incidentima na svjetskim prvenstvima, funkcioniranjem Majnarića, falsificiranjima službenih dokumenata, status muške reprezentacije, tisuće i tusuće eura kazni i svađe sa NBC-om, izgubljenim sudom od Petrovića kojim će savez ostati bez skoro 1.000.000,00kn i ostalim činjenicama koje su dovele do ovog stanja.

To je kriv Oršić ili su krivi forumaši, Funda ili svemirci? Ne, krivi i odgovorni su oni koji su do sada vodili savez i možeš lupati ovdje koliko želiš čak možete i pobijediti na skupštini ali sramotu i štetu koju ste napravili kuglanju Vi nećete nikada ispraviti jer ste izgubili kredibilitet, ugled koji ste vani srozali mogu povratiti samo neki novi ljudi.

Evo, nabrojao sam ti "par" činjenica i ti ih jednu po jednu demantiraj i uvjeri nas u suprotno.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

Čitam šta se piše.

Trebalo bi svima vama objesit te vaše medalje oko vrata i potjerat iz kuglanja zauvjek, samo jal, bijeda i zavist, ma koja nova skupština sve je isto.
Šta ste svi u penziji da nemate šta radit nego samo pametujete, sve van!!!

HOĆEMO NOVE LJUDE !!!!

Odgovorite