Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
julio
Raspisani lik

Re: Hrvatski kuglački savez

Post by julio »

meni nije jasno zbog čega klubovi koji su direktno uključeni u borbi za opstanak sve ovo promatraju i šute , kao da žele ispasti .
nitko se ne žali , svi šute .
Fantom
Tek protipkao

Post by Fantom »

Da je promjena u MPR za tekuću sezonu pogodovanje Zadru, to svi znamo. Pitanje je samo koliko je regularna? Smiju li se u tekućoj sezoni donositi takve promjene i smiju li stupiti na snagu odmah? Kome se mogu žaliti klubovi koji su direktno pogođeni takvom odlukom?
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Svaka čast i Šarkeziju i Liški ali nekako ne vjerujem da će im i oni pomoći da ostanu. Zadar ima 0 bodova na pola sezone i trebao bi skupiti barem 12 da se dokopa kvalifikacija (ako ih bude). A koliko ja čujem za jednoga od te dvojice je zainteresiran i neki drugi klub tako da ne znam koliko je pouzdana ta informacija. Nego zašto Šarkezi nije igrao ove sezone?
Julio a kome bi se klubovi direktno uključeni u borbu trebali žaliti? :?
Luko Del Ponte
Nikola
Raspisani lik

Post by Nikola »

lukodp wrote:Svaka čast i Šarkeziju i Liški ali nekako ne vjerujem da će im i oni pomoći da ostanu. Zadar ima 0 bodova na pola sezone i trebao bi skupiti barem 12 da se dokopa kvalifikacija (ako ih bude). A koliko ja čujem za jednoga od te dvojice je zainteresiran i neki drugi klub tako da ne znam koliko je pouzdana ta informacija. Nego zašto Šarkezi nije igrao ove sezone?
Igrao je, ali u Njemackoj na 200 hitaca..
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Nikola wrote:
lukodp wrote:Svaka čast i Šarkeziju i Liški ali nekako ne vjerujem da će im i oni pomoći da ostanu. Zadar ima 0 bodova na pola sezone i trebao bi skupiti barem 12 da se dokopa kvalifikacija (ako ih bude). A koliko ja čujem za jednoga od te dvojice je zainteresiran i neki drugi klub tako da ne znam koliko je pouzdana ta informacija. Nego zašto Šarkezi nije igrao ove sezone?
Igrao je, ali u Njemackoj na 200 hitaca..
Jooj da... Sad sam se sjetio. Thnx.
Luko Del Ponte
julio
Raspisani lik

Post by julio »

institucijama hksa a ako ih oni ignoriraju onda u hoo , to treba učiniti brzo kako bi se zaštitili klubovi koji se bore za opstanak
mislim da je to direktno pogodovanje jednom klubu u tijeku sezone što može ugroziti i hoće regularnost prvenstva , mikac umjesto da brine kako se takvi propusti ne bi događali unutar kuglačkog saveza on to potencira i čini prvenstvo neregularnim
Kegelmaniac
Raspisani lik

Post by Kegelmaniac »

To je žalosno, trebali bi se svi klubovi složiti i reagirati. Žalosno je da u kancelariji HKS-a sjedi igrač ekipe koja je direktno oštećena odlukom o mini prelaznom roku i koji je tu odluku i tipkao te je dao Mikcu na potpis. Riječ je o Jagiću.
To ne samo da utječe na ekipe koje se bore za opstanak nego može utjecati i na ekipe koje bore za ulazak u europu. HKS ne samo da pogoduje Zadru sa prelaznim rokom nego im je dopustio da kuglaju na neispravnoj kuglani. Moje pitanje je što ako Zaprešić dođe u Zadar i ako se ustanovi da nisu promijenili daske položnice zbog kojih se odgodila utakmica? Na koji način će reagirati HKS i kada će odigrati tu utakmicu. Koje tijelo HKS-a utvrđuje ispravnost kuglane u Zadru i daje zeleno svijetlo za odigravanje utakmice?
sharky
Tek protipkao

Post by sharky »

Što ako pređem u neki drugi klub jel će se i onda klubovi žaliti?
julio
Raspisani lik

Post by julio »

Kegelmaniac wrote:To je žalosno, trebali bi se svi klubovi složiti i reagirati. Žalosno je da u kancelariji HKS-a sjedi igrač ekipe koja je direktno oštećena odlukom o mini prelaznom roku i koji je tu odluku i tipkao te je dao Mikcu na potpis. Riječ je o Jagiću.
To ne samo da utječe na ekipe koje se bore za opstanak nego može utjecati i na ekipe koje bore za ulazak u europu. HKS ne samo da pogoduje Zadru sa prelaznim rokom nego im je dopustio da kuglaju na neispravnoj kuglani. Moje pitanje je što ako Zaprešić dođe u Zadar i ako se ustanovi da nisu promijenili daske položnice zbog kojih se odgodila utakmica? Na koji način će reagirati HKS i kada će odigrati tu utakmicu. Koje tijelo HKS-a utvrđuje ispravnost kuglane u Zadru i daje zeleno svijetlo za odigravanje utakmice?
da , tu si u pravu. ja da sam na jagićevom mjestu odmah bi podnio neopozivu ostavku u hksu iz poštovanja prema svom klubu i suigračima i bar bi donekle na taj način pokušao stati na stranu pravde suprotno nepravdi koju rade njegovom i ostalim klubovima .
julio
Raspisani lik

Post by julio »

sharky wrote:Što ako pređem u neki drugi klub jel će se i onda klubovi žaliti?
vidi njega , kakve veze to ima sa tobom , to je stvar hksa ? zar se nisi slikao u dresu zadra ?
Post Reply