Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
plavi.sportas
Nevini

Re: Hrvatski kuglački savez

Post by plavi.sportas »

Ova sapunica oko zadra, liške i šarca je gora nego aktualna HDZ-MOST-SDP. Možda se zdenko vraća kuglanju i bude magični lulićev stapić za spašavanje zadra??
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

O kakvom vi sporazumu kao uvjetu prelaska u MPR-u pričate?
Imate u članku 37.koji su svi papiri potrebni za prelazak. Ako nije bilo sporazuma od prije niti ugovora ovo pod 3 i 7 ne treba.
Last edited by lukodp on 23 Dec 2015, 13:57, edited 1 time in total.
Luko Del Ponte
patak
Zna gdje su sva slova

Post by patak »

sharky pa nemoj bit lud i tu se opravdavat nekakvim piskaralima po forumu, pa ko su oni tebi ??
šteta bi bila da igrač takvog kalibra izgubi pola sezone jer se netko buni na forumu, daj nemoj donositi ishitrene odluke..
Last edited by patak on 23 Dec 2015, 14:20, edited 1 time in total.
B-liga
Zna gdje su sva slova

Post by B-liga »

sharky wrote:Ostao sam registriran da nebi imao problema ako ću se vraćati na 120. Osijek je rekao neka uzmem papire pošto više neću igrati za njih. Bio sam sa Darkom u kontaktu oko tih pravila prelaska na 200 i tako da sam se registrirao za Zaprešić. Greška je samo što nisam registiran u nižem rangu jer sada nebi bilo problema. Ali samo da se zna, ne idem igrati za Zadar. Uspjeli ste u svojoj namjeri. Baš vam hvala !!
Ispričavam se ako sam te uvrijedio, jer nisam htio. Meni je osporavanje tvog prelaska samo još jedan primjer loše napisanih pravilnika.
Pretpostavio sam da su u pitanju idiotska pravila, ali nejasno mi je gdje, kako i zašto je to netko napisao?
Kakve veze ima registracija sa 120 na 200 i obrnuto i to još u 2 različite zemlje. Ako igram u Njemačkoj 200, pa se preselim u RH, zašto se ne mogu registrirati na 120? Ili još bolje, zašto nebi mogao igrati 120 u RH i 200 u Njemačkoj istovremeno, ako to mogu fizički izdržati? Pa to su 2 različite discipline, 2 različite lige i 2 različite države.
Ne znam koliko drugi znaju, ali meni nije jasno što bi se dogodilo da te Zaprešić nije registrirao? Nebi više smio kuglati 120 u RH? Na temelju čega?
sharky
Tek protipkao

Post by sharky »

Nisi me uvrijedio. Uglavnom, HKS povlači odluku i mogu samo u niži rang. Za ova pravila 120-200 najbolje će Darko objasniti ako mu se da.
julio
Raspisani lik

Post by julio »

sharky wrote:Nisi me uvrijedio. Uglavnom, HKS povlači odluku i mogu samo u niži rang. Za ova pravila 120-200 najbolje će Darko objasniti ako mu se da.
zašto ne bi igrao za zaprešić ?
cezar
Forumsko piskaralo

Post by cezar »

Ovo oko MPR http://www.kuglanje.hr/files/Dokumenti/ ... m_roku.pdf je kao kod naših političara malo ovako malo onako. Ovaj puta je dobila oporba :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Location: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post by ZrntscheZ »

cezar wrote:Ovo oko MPR http://www.kuglanje.hr/files/Dokumenti/ ... m_roku.pdf je kao kod naših političara malo ovako malo onako. Ovaj puta je dobila oporba :lol:
da još uspiju i jedan dopis bez (značajnih) felera sročit...

"...Pravilnik o registraciji koji je već usvojio IO HKS-a s primjenom od 01. siječnja 2015. godine..."
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
Ivča
Zna gdje su sva slova

Post by Ivča »

Gledam naknade i članarine HKS-a pod stavkom izrada iskaznice stoji cijena 25,00 kuna.
Interesira me dali je bio raspisivan kakav natječaj za izradu istih jer samo letimičnim pogledom na Google može se primijetiti da su cijene osjetno niže.

http://idkartice.eu/index.php?page=ID-KARTICE-Cjenik
http://rineo-dizajn.hr/id-kartice/
http://www.hdinfo.hr/print/?gclid=Cj0KE ... Av8D8P8HAQ

Kada se tu doda i 40,00 kuna za prelazak i 15,00 kuna za godišnju registraciju svakog pojedinog igrača prikupiti će se znatna sredstva.
Ima li netko saznanja u koju će se svrhu utrošiti višak prikupljenih sredstava?
Pitam to zbog toga jer u elaboratu te informacije nema.
Najbolje dane provedoh po noći
zeljar
Raspisani lik

Post by zeljar »

Ivča. Možda se višak prihoda kod izdavanja novih iskaznica i raznih registracija kao rashod nalazi pod stavkom TROŠKOVI REPREZENTACIJE. Ali sada
treba vidjeti koji troškovi reprezentacije. Ne vjerujem na troškove igračica i igrača nego da su to troškovi bijelog stoljnjaka i onog što na stol dolazi kao
hrana.
Post Reply