Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la cezar »

kulen je napisao/la:tu se traže kuglane pic-pic za ovu -onu ligu, elektronika, čunjevi s kuglicom-bez, internet povezanost sa hksom radi slanja rezultata a predsjednik međunarodne komic(s)ije piše još uvijek izvješća na pisaćoj mašini iz AVNOJ-a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: proplakat ću :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Da je započeo sa drugovi i drugarice...........a na nekim kuglanama su i ploče upitne (proizvođač ???)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

kulen je napisao/la:tu se traže kuglane pic-pic za ovu -onu ligu, elektronika, čunjevi s kuglicom-bez, internet povezanost sa hksom radi slanja rezultata a predsjednik međunarodne komic(s)ije piše još uvijek izvješća na pisaćoj mašini iz AVNOJ-a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: proplakat ću :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kaj ti znaš, to je možda neki novi retro font u MS Wordu ... Bitno je kaj piše a ne čime je napisano... :mrgreen:
Luko Del Ponte

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

igrač desne buže je napisao/la:U financijskom izvještaju napisali su: "Na kraju 20156. godine Udruga je zapošljavala 2 zaposlena". :shock:
e da mi je doživit tu godinu, možda se do te godine uvede pravilo da možemo imati svoje vlastite kugle na utakmici :lol: :lol:
Tipfeler ...
Meni je bitniji recimo u tim bilješkama propust temeljenja sastavljanja financijskog izvještaja sukladno odredbama Uredbe o računovodstvu neprofitnih organizacija (uz to još i krivo navedene NN) koja je van snage od 01.01.2015.g. Iako ni to nije neki problem, već tehnički propust ...
Do te godine ne samo da ćemo moći imati vlastite kugle nego ćemo i evoluirati u kuglu. A neki u čunjeve :lol:
Luko Del Ponte

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

ovi izvještaji izbornika su interesantni
od sušca nisam očekivao ništa pametnije jer što je više slova to se on više gubi , uglavnom ništa nije napisao
željka me uspjela nasmijati jer to što je predala je nešto što nema veze sa izvještajem i nemam pojma kako to nazvati , vjerujem da joj dijete dođe sa takvim papirom ne bi joj dala da to preda profesorici u školi
šarac me nije iznenadio , pismen i izvještaj ima smisla ali nema kredibilitet jer svi znamo da on tamo samo drži ručnik i puni stolicu sekundanta

ali slažem se sa kulenom , pelea za predsjednika . uvjeren sam da bi bio bolji i kvalitetniji predsjednik od mikca

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Kako to sad za predsjednika.Pa kao vd tajnik treba u penziju.A sad za predsjednika možda kao volonter. :!: :?:

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

heku je napisao/la:Poštovani!
Kako to sad za predsjednika.Pa kao vd tajnik treba u penziju.A sad za predsjednika možda kao volonter. :!: :?:
ipak pavlic dao šifru i lozinku mezaku da brani svoje?? :lol: :lol:

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

julio je napisao/la:....
ali slažem se sa kulenom , pelea za predsjednika . uvjeren sam da bi bio bolji i kvalitetniji predsjednik od mikca
Si gledo "Valter brani Sarajevo", svi su oni Valter, svi su oni Pele
taman kad pomisliš da je Pele Pavlic, ispadne Mezak, pa pomisliš Mezak ispadne Mikac, pa pomisliš Mikac ispadne Pavlic, pa ..... :roll: :roll: :roll: :roll:

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele »

Kulen je ipak pravi gazda,mislio sam da ga nakon nekih razmišljanja treba narezati pod 45% ali popravio se ,pa normalno da smo svi mi "PELE" !!
Pa nećemo valjda biti drug Marko......
Jedino bi pristali još na Dragaša, ali se on čudno ponaša.....
A vidim da se opet javljaju neki zasluženi "penzići" !! Na čijoj su oni strani? Jasno na strani Primorca !

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Obrni okreni ali nikako da nađem pravo značenje riječi zasluženi pa još penzić.Jedino mi se dopada u definiciji hrv.pravopisa zasluženi "postati dostojan čega " zavrijediti.Ako Pele misliš na to super.A sa velikim p pa jednog ministra sa velikim P smo maknuli i vidiš najbolji je u kriminalistici.Ja drugoga ne poznam.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

dragaš je opcija ali ima još bolja i mikac to već zna. kampanja još nije krenula ali uskoro kreće tako da ne misli da neće biti protukandidata .
o našim penzionerima sve najbolje

Odgovorite