Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Pele
Zna gdje su sva slova

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la Pele » 31 srp 2016, 15:32

:D
Zadnja izmjena: Pele, dana/u 22 pro 2016, 16:52, ukupno mijenjano 1 put.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 31 srp 2016, 17:22

POoštovani!
Ovo zadnje mi je nenaj....(uh al sm prost).Svaki puta kada slušam našeg premijera teh.vlade ja ga baš ništa ne razumijem jer on i tako govori građevinama a ne građanima.Ali ovaj zadnji Pelea baš sam tukac pročitao sam 10 puta i.. treba mi još i tumač samo ne znam čega.Ništa nisam shvatio. :shock: :shock: :shock:

B-liga
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la B-liga » 31 srp 2016, 18:55

Svaki put kad čitam Peleove objave ko da sam u nekom paralelnom svemiru ...
stranica je od zagrebačkog kuglačkog saveza, tema je hrvatski kuglački savez, a on priča o uređenom savezu :lol: :lol: :lol: :lol:
uređen je jedino ak lašte ured i sade cvijeće

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 01 kol 2016, 08:38

Pele je napisao/la:Dragaš je opcija ali koliko kaže insajder u Zagrebu nije puno učinio za kuglanje,pa se od njega ne može ništa novog očekivati a i 15 godina je stariji od Mikac
Fino je za čuti da ima čova koji bi nešto radio pa makar i volonterski,ali šta taj nudi?? Kako je Julio na brijanje mogo bi taj biti istočna opcija ali tamo osim poštenog Jelića nije još niti jedno ime zasjalo!? Možda neki novi kuglački fan, dao mu Bog zdravlja!!Takvi se traže , biti će dobro došao suradnik!!
što više dobrih suradnika sada kada je Savez pa gotovo uređen garantirati sjajnu budućnost. Dolaze mladi i to je
dobitna kombinacija!!
naravno da će raditi volonterski za razliku od mikca i ekipe koji godinama gule savez , uređen savez od čega ? pa ta ista garnitura ga vodi godinama , ajd bar priznaješ da je bio neuređen što smo uvijek i govorili ali i dalje mnoge stvari ne štimaju a najveći uteg je naravno mezak kojeg se pod hitno mora maknui i tu se slažem sa peleom nekim novim i mladim ljudima , tek onda će se govoriti o nekom pokušaju uređenja jer tajnik je najbitnija karika u savezu koja sve povezuje a s obzirom da je mezak pismeno i informatički (ali i u glavi) još u socijalizmu definitivno je potrebno da ga se makne , imat će više vremena za catering.

Japa
Tek protipkao

Post Postao/la Japa » 02 kol 2016, 16:05

Lijepo sam se nasunčao i odmorio,idem na forum da vidim šta ima novoga i naletim na nikoga drugoga nego na Julija. On još larma a i docira svima kome stigne. Šta je uzimao gerovital pa se pomladio,pa sada neke tjera
kao stare a on vrli mladić,doduše izuzetno neuspješan,naročito kod žena,koje su mu stalno druga liga.Daj brate sjaši više,čak si i svome mentoru dodijao.
Sve vas stare treba protjerati,jer je Mikac u ove dvije godine napravio više nego tvoji aduti u dvadeset. Hoćeš rezultatski, hoćeš organizaciono, hoćeš u odnosima sa visokim institucijama,sa visokim sportskim dužnosnicima,
o kampu da ne govorimo,jer to nije kamp tipa zagrebačkog saveza,gdje roditelji plaćaju lijepu svoticu za tjedan dana educiranja i stjecanja kuglačkog znanja,nego je to kamp kako tumače,koji će financirati HKS i raditi će
s natjecateljima najznačajniji kuglački stručnjaci. Za sada im vjerujem,jer ništa nije bilo obećano a da nije izvršeno!
Julio ti najbolje znaš šta je ostalo iza tvog vrlog predsjednika,sjajnog organizatora SP u Osijeku,tako da je tajnik koji je naslijedio taj "rumpl",uredno ga savladao i pokazao kako se iz teške negative stiže u pozitivu do dana današnjeg
malo umorio i trebao bi otići u zasluženu mirovinu,ali ne kao uteg (tebi je i žlica preteška,kao i njemu) nego kao zaslužan član ove naše zajednice.Mislim da se ne treba bojati budućnosti,sada kola idu pomalo sve brže,jer se dobro vode,
a koliko čujem sve je više članova koji vjeruju u taj program,jer je sportski a ne politički(pun floskula i demagogije),na radost naših sportaša i njihovih uspjeha.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 02 kol 2016, 16:51

Japa je napisao/la:Lijepo sam se nasunčao i odmorio,idem na forum da vidim šta ima novoga i naletim na nikoga drugoga nego na Julija. On još larma a i docira svima kome stigne. Šta je uzimao gerovital pa se pomladio,pa sada neke tjera
kao stare a on vrli mladić,doduše izuzetno neuspješan,naročito kod žena,koje su mu stalno druga liga.Daj brate sjaši više,čak si i svome mentoru dodijao.
Sve vas stare treba protjerati,jer je Mikac u ove dvije godine napravio više nego tvoji aduti u dvadeset. Hoćeš rezultatski, hoćeš organizaciono, hoćeš u odnosima sa visokim institucijama,sa visokim sportskim dužnosnicima,
o kampu da ne govorimo,jer to nije kamp tipa zagrebačkog saveza,gdje roditelji plaćaju lijepu svoticu za tjedan dana educiranja i stjecanja kuglačkog znanja,nego je to kamp kako tumače,koji će financirati HKS i raditi će
s natjecateljima najznačajniji kuglački stručnjaci. Za sada im vjerujem,jer ništa nije bilo obećano a da nije izvršeno!
Julio ti najbolje znaš šta je ostalo iza tvog vrlog predsjednika,sjajnog organizatora SP u Osijeku,tako da je tajnik koji je naslijedio taj "rumpl",uredno ga savladao i pokazao kako se iz teške negative stiže u pozitivu do dana današnjeg
malo umorio i trebao bi otići u zasluženu mirovinu,ali ne kao uteg (tebi je i žlica preteška,kao i njemu) nego kao zaslužan član ove naše zajednice.Mislim da se ne treba bojati budućnosti,sada kola idu pomalo sve brže,jer se dobro vode,
a koliko čujem sve je više članova koji vjeruju u taj program,jer je sportski a ne politički(pun floskula i demagogije),na radost naših sportaša i njihovih uspjeha.
Zašto je omda ovaj post pun floskula? Pa po ovome teče nam samo med i mlijeko... Svašta!

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča » 02 kol 2016, 23:04

Najbolje dane provedoh po noći

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 03 kol 2016, 14:42

mezak se malo uzrujao :lol: :lol:
ići ćeš u zasluženu mirovinu kojom ćeš otplaćivati ( iza rešetaka ) svu štetu koju si nanio kuglanju unazad 10 godina .
bez brige , pravda je spora ali dostižna
japa i pele su uvijek ovdje branili i sve što su pokušavali demantirati je ispalo kontra onoga što su pisali
mezak kritizira kamp koji već par godina funkcionira i hvali nešto što ne postoji , to ima samo kod ljudi koji slave i veličaju mikca :lol:

Japa
Tek protipkao

Post Postao/la Japa » 04 kol 2016, 00:07

Julio nisam niti očekivano da ti nešto shvatiš!!! Ti si već ionako star i ishlapio imaš svoje fetiše kojih se grozničavo držiš i koji ti daju koliko žele da malo sudjeluješ. No ti nisi bitan, važno je samo to da će kamp HKS raditi a ja ću ti se javno ispričati ako to tako ne bude jer je Mikac do sada držač riječ i program.
Spomeni samo jedno ime koje je izašlo iz kampa zks u 10 godina koji se debelo plaća od roditelja kada ga tako hvališ

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 04 kol 2016, 08:48

što te tako jako muči u svezi tog kampa u lošinju , i tebe i pelea i mikca ? umjesto da hks podrži svaku inicijativu koja se pokreće u smislu da se djecu angažira , da im se približi kuglanje kao sport , da osjete zajedništvo , da uče od reprezentativaca i da se druže ? tebi to smeta! naravno , ekipi u hksu smeta sve što je uspješno i transparentno , sve ono za što imaš račun , sve ono što je crno na bijelo gdje nema muljanja , gdje nema zavoja pa tako i dječji kamp u organizaciji zagrebačkog kuglačkog saveza . to sve govori o tebi.
ako ne smeta roditelje te djece da daju novce za svoju djecu kako bi otišli u kamp ne vidim razlog zašto to smeta mikcu , tebi i ostalim ljudima u savezu . kada savez bude vozio djecu bez ikakve naknade u ljetnim mjesecima onda ćemo naravno pohvaliti i tu inicijativu saveza . do onda su to pusta naklapanja i čista demagogija.
postoji i kamp u srbiji ali pavlic tamo nesmije ni blizu tako da hks nije htio niti čuti da se eventualno ponudi djeci da odu i tamo , što više kampova to bolje za djecu
nemam ništa protiv hks kampa , dapače i ja jedva čekam da se desi ali njega još nema tako da japa nažalost nemaš pravo osuđivati ljude koji nešto rade po pitanju kampa dok tvoji nesposobnjakovići u hksu nisu napravili ništa , a baš me interesira kako će to mikac besplatno organizirati kamp za 20 djece u lipnju ili srpnju u poreču . pitaj mikca zašto su u poreču ove godine reprezentativci ostali pred hotelom :lol:

Odgovorite