Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la lukodp » 15 ruj 2016, 10:24

julio je napisao/la:
patak je napisao/la:meni je zapelo za oko da je Danijel Funda ( nije junior više ) prijavljen za 1.A ligu za Zaprešić, te također i za Zaprešić II u 2. ligi centar..
znači moguće je da senior igra dvije lige ako se radi o istom klubu ? šta samo ne smije u istom tjednu igrat za obje ekipe ili ?
jer ipak Danijel je predobar za drugu ligu pa mi je malo čudno to..

pretpostavljam da arcy zna više..
pozz svima !

koja glupost , to se pogodovalo regiji zapad gdje ovi iz velebita igraju za 10 ekipa
on može sada svojom kvalitetom napraviti veliku promjenu za klub za koji nastupa jer nije isto kada nastupa junior koji se kali i kada nastupa reprezentativac i standardni igrač prvaka hrvatske za ekipu druge lige
Sad zbilja ne kužim. Pogodovalo se regiji zapad a to mogu svi. Naravno ako imaju dovoljno igrača u klubu za dvije ekipe (i financije koje to mogu izgurat) :? :roll:
U čemu je problem? Ako ima više od 30% nastupa za ekipu iz višeg ranga više ne može igrati u nižem i to je to. Govorimo o seniorima...
Kome smeta da juniori bacaju i 30 tekmi u tjednu nek si malo razmisle s kime će kuglati za 10tak godina.
Luko Del Ponte

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 15 ruj 2016, 10:34

lukodp je napisao/la:
julio je napisao/la:
patak je napisao/la:meni je zapelo za oko da je Danijel Funda ( nije junior više ) prijavljen za 1.A ligu za Zaprešić, te također i za Zaprešić II u 2. ligi centar..
znači moguće je da senior igra dvije lige ako se radi o istom klubu ? šta samo ne smije u istom tjednu igrat za obje ekipe ili ?

pozz svima !

koja glupost , to se pogodovalo regiji zapad gdje ovi iz velebita igraju za 10 ekipa
on može sada svojom kvalitetom napraviti veliku promjenu za klub za koji nastupa jer nije isto kada nastupa junior koji se kali i kada nastupa reprezentativac i standardni igrač prvaka hrvatske za ekipu druge lige
Sad zbilja ne kužim. Pogodovalo se regiji zapad a to mogu svi. Naravno ako imaju dovoljno igrača u klubu za dvije ekipe (i financije koje to mogu izgurat) :? :roll:
U čemu je problem? Ako ima više od 30% nastupa za ekipu iz višeg ranga više ne može igrati u nižem i to je to. Govorimo o seniorima...
Kome smeta da juniori bacaju i 30 tekmi u tjednu nek si malo razmisle s kime će kuglati za 10tak godina.
za juniore nije problem , oni moraju bacati što više utakmica
ali za seniore isto tako nemam problem što bacaju ali eto u ovom primjeru se vidi da će taj igrač donijeti veliku razliku ekipi za koju nastupa

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 15 ruj 2016, 10:38

lukodp je napisao/la:
julio je napisao/la:

pozz svima !

To i je ,koliko ja znam, bilo zamišljeno za juniore, što tu rade seniori? Kako može biti druga ekipa istog kluba samo rang niže? Što će se desit ako Velebit II bude prvak 1-b lige i treba ući u prvu ligu?

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 15 ruj 2016, 12:52

Potrebno je shvatiti da je kuglanje mali sport, to nije nogomet i nije košarka. Potrebno nam je zajednički raditi na tome da privučemo što više ljudi i djece u naš sport.
Pozdravljam odluku HKS-a koja je dobra, omogućuje sportašima da nastupaju kao što to omogućuju savezi u Njemačkoj, Slovačkoj i šire. U Slovačkoj imate dvije i više ekipa koje nastupaju u prvoj ligi i igraju jedni protiv drugih, to će se kroz godine desiti i nama jer broj ljudi koji kuglaju pada drastično.
Čak štoviše, odlično je i za rezerve jer kada trener odluči da taj vikend rezerva ne igra može baciti utakmicu za drugu ekipu i tako ne preskače bitan trening vikendom. Jakim ekipama oslobađa se prostor mladima jer pola ekipe može baciti drugu ligu kada igraju protiv slabijih ekipa prve lige dok mladi mogu odigrati prvu.
Puno je tu prednosti, puno više nego nedostataka.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 15 ruj 2016, 15:30

http://kkzeljeznicar.hr/pocela-izgradnj ... -u-otoccu/ svaka čast čestitam samo da ne bude kao kod nad u Karlovcu https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q= ... bs.2,d.bGs predizborna obećanja sada nakon 3 godine i armaturu koja viri iz temelja je hrđa pojela.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

rambo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la rambo » 16 ruj 2016, 02:40

Kegelmaniac je napisao/la:Potrebno je shvatiti da je kuglanje mali sport, to nije nogomet i nije košarka. Potrebno nam je zajednički raditi na tome da privučemo što više ljudi i djece u naš sport.
Pozdravljam odluku HKS-a koja je dobra, omogućuje sportašima da nastupaju kao što to omogućuju savezi u Njemačkoj, Slovačkoj i šire. U Slovačkoj imate dvije i više ekipa koje nastupaju u prvoj ligi i igraju jedni protiv drugih, to će se kroz godine desiti i nama jer broj ljudi koji kuglaju pada drastično.
Čak štoviše, odlično je i za rezerve jer kada trener odluči da taj vikend rezerva ne igra može baciti utakmicu za drugu ekipu i tako ne preskače bitan trening vikendom. Jakim ekipama oslobađa se prostor mladima jer pola ekipe može baciti drugu ligu kada igraju protiv slabijih ekipa prve lige dok mladi mogu odigrati prvu.
Puno je tu prednosti, puno više nego nedostataka.
Mislim da čak u Engleskoj ligi u nogometu se može prebacit igraca iz prve momcadi u rezervnu. Primjer Eduardo, nakon ozljede prvo je igral u rezervnoj ekipi Arsenala. A 99% sam siguran da se to kod njih prakticira i dan danas.

Moky
Tek protipkao

Post Postao/la Moky » 16 ruj 2016, 22:46

Ovo o postotku koji određeni igrači mogu odigrati u ostalim ligama je protiv onoga što bi nekada igrale rezerve kada je postojalo u jednom klubu po 40 igrača.
Onda si bio registriran za klub i ligu u kojoj se natječeš.
Pozz
Veliki sve znaju

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 17 ruj 2016, 10:16

Moky je napisao/la:Ovo o postotku koji određeni igrači mogu odigrati u ostalim ligama je protiv onoga što bi nekada igrale rezerve kada je postojalo u jednom klubu po 40 igrača.
Onda si bio registriran za klub i ligu u kojoj se natječeš.
Pozz
Veliki sve znaju
A sada imaš županija sa manje od 40 igrača... Nekad se igralo na asfaltu i plastici sada imaš ploče... Nekad su seniori igrali 200 hitaca sada igraju 120... Jel da idem dalje?
Evo moj prijedlog: Igrač koji je registriran za klub može igrati u svim ekipama i svim ligama gdje je klub (ekipe) prijavljen koliko god želi (čitaj koliko može). I juniori i juniorke i seniori i seniorke ... A vjeruj mi tako će i biti za nekoliko godina kada sa ovih 200 klubova padnemo na 50 tak. I kada od 50 kuglana ostane 15 tak...
Luko Del Ponte

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 17 ruj 2016, 20:38

A transparentnost?

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 17 ruj 2016, 21:05

Sada je 21,03 sati a na stranicama HKS-a koš nema rezultata l. HKLS. Bitno je da klubovi domaćini moraju u roku 15 javiti rezultat voditelju
prvih liga a kada će on objaviti to nema veze.

Odgovorite