Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la cezar »

Uzalud vam trud sviraći :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

julio je napisao/la:možeš spojiti ako promijeniš sustav natjecanja pojedinačnog na 2x120 kugli
to bi bilo idealno
reprezentativci se neka spremaju za pojedinačno kup sistemom na pripremama
2x120 bi dalo još 1 vikend i ljudi ne bi morali uzimati go za finale i bilo bi prostora da se i djecu ubaci u taj tjedan na istim kuglanama i takav raspored i sustav bi uveliko smanjio troškove klubovima i nije mi jasno zbog čega klubovi ne naprave pritisak na hks da se uvede red i u kalendaru
Čekaj. Prvo oni trebaju shvatiti da postoje problemi u kalendaru. Za sad izgleda da još uvijek ne kuže razliku između: "napraviti kalendar natjecanja i objaviti ga" i "napraviti kvalitetan kalendar natjecanja i objaviti ga". Gledajući to iz moje perspektive, nije baš ni sve loše: imam vremena 6 mjeseci baviti se nekim ljetnim sportom i onda ujesen ak mi se bu dalo, ponovo se vratim u kuglanje. Mladima se uglavnom ne da. Zato i odlaze.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

ima još prostora... kada pogledate kalendar onda vidite da je svaki vikend neko drugo natjecanje
u jednom vikendu možeš odigrati više natjecanja , najveći problem bi mogli imati oni klubovi koji imaju sve kategorije ali i to nije nerješivo , treba vidjeti koji su to klubovi i prilagoditi kalendar prema njima jer njih je jako malo
kalendar nije posao za jednog ili dvojicu ljudi , to je ozbiljan posao koji zahtjeva koordinaciju nekoliko desetaka ljudi , klubova , izbornika ...

Japa
Tek protipkao

Post Postao/la Japa »

:oops:
Zadnja izmjena: Japa, dana/u 21 pro 2016, 22:07, ukupno mijenjano 2 puta.

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir »

ne slažem se s Japom... znači kuglanje u HR je samo 10 igrača- tj reprezentativaca... treče, druge, prve b lige... regijska natjecanja.. kup natjecanja.. to nije ni najmanje bitno za HR kuglanje?? u tim svim natjercanjima i organizaciji istih se mogu događati / i događaju se/ majveča sranja i pizdarije... to uopče nije bitno jer je Marinović osvojio medanju na SP... a kaj se tiče recimo Njemačke tamo se sigurno nemre dogoditi da se rezultat iz utakmice lige prvaka prizna za prv. Njemačke pojedinačno...

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Japa je napisao/la:...
Pretpostavljam da ste osim burgijanja po Forumu poslali i neke prijedloge u HKS,naravno suvisle,pa bih volio znati šta su odgovorili
i zašto nisu uzeli u obzir tako kvalitetne sugestije??
Ako niste,a uvjeren sam da niste (nešto mi govori da sam u pravu) onda molim da pogledate kalendar Njemačkog saveza,naših kuglačkih
Brazilaca,nekako je istovjetan u glavnim crtama sa Kalendarom HKS.
Ćemu davati sugestije kada se ni članove Natjecateljske komisije niš ne pita :roll: . Uostalom bilo je i tu nekih prijedloga... pa nije baš da sve moramo zamotati u dopis i službeno slati kada znamo da se forum čita ;) .
Kako izgleda kalendar natjecanja Njemačke me uopće ne zanima. Ne igram tamo.
A kada satarete i uništite ta "bunjišta" mora vam biti jasno da onda sasvim sigurno neće biti ni medalja na međunarodnim natjecanjima koja jednostavno ne mogu biti odgovor na sve probleme. Nekad treba znati razlikovati kritiku od pljuvanja.
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Ja bih to sve skupa sveo na narodnu (i poslovnu) mudrost: Uspješan čovjek oko sebe okuplja pametnije od sebe, a budala bedastije kojima će vladati. Tko shvaća, ok, tko ne shvaća, njegov problem. Na žalost, u ovom slučaju i naš problem.

Japa, ni jedan rezultat koji si napisao nije plod sustavnog rada HKS-a. Samo se kite tuđim perjem.

Fantom
Tek protipkao

Post Postao/la Fantom »

Ima još bolja:
Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast.

newform1
Forumsko piskaralo

Fantom je napisao/la:Ima još bolja:
Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast.
Otvorim Face i prvi post kaže sljedeće: "nitko nije toliko gluh kao onaj tko ne želi čuti !" :lol:

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

Neki jednostavno misle da ne postoje pametniji, a drustveni status i superiornost u odnosu na druge im je najvaznija.. :D :lol: :mrgreen:

Odgovorite