Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
rambo
Tipka sa dve ruke

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la rambo » 26 sij 2019, 17:43

https://youtu.be/CWaZHRpb7Zg

Apsolutno nista u zivotu m8 ne znaci ova utakmica, al pogledao sam 10 zadnjih hitaca u drugom bloku. M. Baljak na stazi broj 1 u tih 10 hitaca ima barem 5 prestupa, a uvjeren sam da je bilo toga i prije. Bas cudno, ne vidi se da bi ijedan karton dobio. :oops:

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 26 sij 2019, 20:24

rambo je napisao/la:https://youtu.be/CWaZHRpb7Zg

Apsolutno nista u zivotu m8 ne znaci ova utakmica, al pogledao sam 10 zadnjih hitaca u drugom bloku. M. Baljak na stazi broj 1 u tih 10 hitaca ima barem 5 prestupa, a uvjeren sam da je bilo toga i prije. Bas cudno, ne vidi se da bi ijedan karton dobio. :oops:
To je stvar Medveščaka...voditelja ekipe... I da, prijestupa i lijevo i desno kolko hoćeš...

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 27 sij 2019, 07:23

A da li to nije i stvar sudaca.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 27 sij 2019, 10:00

zeljar je napisao/la:A da li to nije i stvar sudaca.
To uopće nije za spominjati. Zato sam to i preskočio.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 27 sij 2019, 15:23

Bajak ima prestupe na svim stazama :cry: :oops:

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 27 sij 2019, 17:07

Da, ima. Imao sam strpljenje gledati samo prvih 30 hitaca: ima ukupno 23 bočna prijestupa. Baljak nije bedast igrač, vani ih ne radi ili bar ne ni blizu toliko. U Zadru ih radi očito zato što mu se to dozvoli. Pitanje je ne zašto mu to sudac dozvoli, nego zašto to protivničke ekipe dozvoljavaju ako već sudac žmiri na očito.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 27 sij 2019, 20:26

Vjerojatno zbog "ne bih se štel mešati" stava. Iako, kad ovak gledaš da mu je sve dosudio krajnji rezultat bi bio isti ali naravno ne ide to tak. Protivnik ima apsolutno pravo zazmiriti na to. Sudac baš i nema... vjerovatno ce biti kontrolora u Zadru ako ih već nije bilo...
Da mu je dao karton kod prvog prijestupa vise ih ne bi bilo i nikom ništa. Kao sto mozda ne bi bilo ništa da nema snimke... i pisanja na forumu :mrgreen:
Luko Del Ponte

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 28 sij 2019, 08:25

hvala bogu na kamerama i što se sada konačno možemo uvjeriti u loše stanje u suđenju
na istoku i sjeveru se situacija popravila , uvijek može bolje ali pokojni SLAVONAC je nekim svojim postupcima utabao put sucima i pokazao da se ne moraju nikoga bojati i pošteno raditi svoj posao i suditi .
ovo što se događa u zadru i šibeniku u zadnje vrijeme je rezultat kaosa u savezu
Zadnja izmjena: julio, dana/u 28 sij 2019, 09:59, ukupno mijenjano 1 put.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 28 sij 2019, 09:33

...
Ovo kada pogledaš onda se pitaš zašto uopće postoje suci, zašto ih se plaća... čemu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Teke
Tek protipkao

Post Postao/la Teke » 28 sij 2019, 11:41

Ma pustite vi Baljka i njegove prestupe - ovo je posao za Sudačku komisiju (Burka!, Filipović!). Mene više nego to, brinu godine posebno drugog bloka (Čota, Baljak, Pavić, Filipančić), a i nekih igraća prvog i zadnjeg bloka. I mislim, da se slažete sa mnom, da je i u drugim sredinama slika dosta slična. To su problemi, koji s jakom brzinom vode hrvatsko kuglanje u propast. Toga se primite stručnjaci u savezu i stručnjaci-forumaši.

Odgovorite