Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Nikola
Raspisani lik

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la Nikola » 16 svi 2019, 22:01

Ante9 je napisao/la:Cim Marinovicu trazis kiks onda znas koja je klasa. Ostalima moras trazit dobar rezultat. Govorio sam o SP a ne SK.
A cetvrtfinale SP-a u Cluju?
Zadnja izmjena: Nikola, dana/u 17 svi 2019, 11:24, ukupno mijenjano 2 puta.

Ante9
Tek protipkao

Post Postao/la Ante9 » 17 svi 2019, 09:15

Ocito vam Hrvoje nije dobar pa sada bez njega i Tote imamo top ekipu za SP.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 17 svi 2019, 11:23

newform1 je napisao/la:Gospodo, deplasirano je govoriti o igračima, bili oni bivši ili sadašnji (ne)prijatelji. Nisu oni problem i u većini slučajeva nikad nisu bili problem. Očito i vjerojatno postoji neki deal zbog kojeg se svjesno ide u ovakve stvari i svi jako dobro znamo od kuda taj deal kreće. Vjerojatno i svi znamo da postoje županije (klubovi) kojima ovakvo stanje odgovara. Trenutno su oni u Skupštini većina. U muškom kuglanju je velika većina toga posve pogrešno postavljena i, na žalost, idemo k vragu. Vjerojatno i to nekome odgovara. Išao bih čak i malo dublje pa citirao onu staru: "Udba je naša sudba..." Nekako mi je previše tu slučajnosti... Pogotovo u odnosu na likove koji su prisutni u ovom igrokazu.
Ma nemoj? Igrači su svete krave? Pa nije Grivičić ili Šarkezi trener i igrač Mertojaka. Slažem se da u večini slučajeva nisu igrači krivi ali nije ni Marinović bez prstiju u pekmezu. Igrač koji je bio kod Lulića, Pavlica, igrao i zvao Kujundžiča u ekipu, primao stipendiju kada nije zaslužio igrati u reprezentaciji i naravno kada je sam zaslužio. Nitko se ne pita je li možda umjesto njega netko drugi sa više zasluga mogao i morao dobiti tu stipendiju. Samo ovaj Ante povlači za jezik, nije nitko protiv Marinovića ali načina na koji je ovo odradio pogotovo u situaciji gdje je odigrao katastrofalnu sezonu gdje možda nije ni zaslužio da ga se zove. Meni je najviše žao Totića koji je igrao odlično te je ispao žrtva unutarnjih sukoba u Mertojaku i Dalmaciji.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 17 svi 2019, 11:46

I Ti i ja smo napisali da u većini slučajeva nisu igrači krivi. U čemu se onda ne slažemo? Tko je rekao da su bezgriješni? Napisao sam da je deplasirano raspravljati o njima. :lol:

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 17 svi 2019, 14:04

Ante još samo reci da i Grivičić nije na SP radi Kujundžića.

zeljko
Tek protipkao

Post Postao/la zeljko » 17 svi 2019, 17:33

Ljudi jedno lagano pitanje. Na službenim stranicama HKS-a piše da 19.05 u 8 sati ujutro igramo prijateljsku tekmu sa Rokycany nečim....jel to zajebancija ili ne?

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 17 svi 2019, 17:39

Nije zajebancija, Rumunjska je odustala od nastupa..cime nam se otvorio put do cetvrtfinala, treba pobijedit samo Italiju u grupi i prosli smo dalje..

Naprijed Hrvatska !!

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 11 lip 2019, 12:33

Nikakvih komentara na ukidanje "taktičkih" izmjena i na ovaj novi način da se prijavljuje svaki par zasebno i "istovremeno" :shock: .
Već se vidim kak ispunjavam sve te papiriće 30 minuta prije utakmice i predajem sucu ... Čist da mogu u miru pratiti tekmu :lol:
Hvala NBC... prosperirat ćemo instantno od ovakvih promjena :roll:
Luko Del Ponte

nije_namazana
Tek protipkao

Post Postao/la nije_namazana » 11 lip 2019, 13:21

lukodp je napisao/la:Nikakvih komentara na ukidanje "taktičkih" izmjena i na ovaj novi način da se prijavljuje svaki par zasebno i "istovremeno" :shock: .
Već se vidim kak ispunjavam sve te papiriće 30 minuta prije utakmice i predajem sucu ... Čist da mogu u miru pratiti tekmu :lol:
Hvala NBC... prosperirat ćemo instantno od ovakvih promjena :roll:
kompliciranje.... gluposti.... izmišljanje tople vode... ništa pozitivno, osim ovoga vezano uz redovne zamjene igrača.

Pozitivac
Tek protipkao

Post Postao/la Pozitivac » 11 lip 2019, 13:43

NBC je institucija kojoj je potreban jedan generalni servis. Ja bi ih usporedio sa starim trabantom u 21. stoljeću. Zaostaju u svemu - odlukama, organizaciji, kvalitetnim ljudima, sucima. Ništa ne rade dobro. Sustav natjecanja ne privlači ljude, Njemačka drži NBC pod svojom kapom a nacionalni savez im je podijeljen na 120 i 200. Ostali savezi još nesposobniji da ih sruše ili da iniciraju neke bitne promjene koje bi dovele do popularizacije i privukle gledatelje koji nisu kuglači. Sudačka organizacija sve gora i gora, sudaca sve manje kako lokalno tako i na NBC nivou. Uz Filipovića i Hudovernika koji su po meni trebali nasljediti Baričevića ne vidim baš neku mladost i želju za tim poslom.
Što se tiče izmjena pravilnika pitam se da li su konzultirali saveze. Ako su konzultirali saveze onda su savezi trebali odraditi konzultacije sa županijskim savezima a ovi s klubovima (tako bi to trebalo funkcionirati).

NBC ne treba konzultacije, oni donose odluke kako bi zakomplicirali sport, donijeli odluku koja se njima čini najboljom a ovih sve manje igrača neka to testira.
Odluka o istovremenoj predaji 15 minuta prije početka mi je u redu. Ako sam dobro shvatio trener mora a ne može ako sjedi kao sekundant raditi prijavu što znači da trener više ne može kvalitetno sekundirati i mora istovremeno sa drugim trenerom predati sastav za vrijeme igre. Jedva čekam vidjeti tu zbrku jer i suci moraju suditi. Uglavnom, meni kao gledatelju moglo bi biti zanimljivo ali kako će se snaći treneri i suci upitno je.
Ako ništa drugo mogli su probati sada u Češkoj na veteranima kako bi to funkcioniralo.

Odgovorite