Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la lukodp » 11 lip 2019, 14:48

Još kad bi i objavili taj novi Sportski pravlinik (NBC) bilo bi super ... :D Ili smo mi u RH to prvi primjenili :)
Luko Del Ponte

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 11 lip 2019, 16:43

Objavili bi oni ali ga nema tko prevesti na hrvatski jezik- Što se tiče redovne zamjene ona je ista kao i do sada samo što moraš popuniti obrazac Z-1 i Z-2.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 11 lip 2019, 17:12

Savezi su dobili samo clanke koji su se promijenili, a suci su obavijesteni o promjenama na seminaru. Novi pravilnik pocinje vrijediti od 01.07.2019. jer su promjene donesene na konferenciji u Budimpesti. Vjerujem da ce ovih dana biti i objavljen na NBC-ovim stranicama. Imam ja preveden pravilnik ako bas nekome treba.. :D

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 11 lip 2019, 17:13

pravda i nepravda je napisao/la:Objavili bi oni ali ga nema tko prevesti na hrvatski jezik- Što se tiče redovne zamjene ona je ista kao i do sada samo što moraš popuniti obrazac Z-1 i Z-2.
To nije obrazac vec kartica koju trener daje sucu kada zeli mijenjati...

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 11 lip 2019, 17:34

Pozitivac je napisao/la: Ako ništa drugo mogli su probati sada u Češkoj na veteranima kako bi to funkcioniralo.
Kako misliš isprobati na vetranima kad je to pojedinačno takmičenje ne ekipno?

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 11 lip 2019, 20:22

Krunoslav je napisao/la:
Pozitivac je napisao/la: Ako ništa drugo mogli su probati sada u Češkoj na veteranima kako bi to funkcioniralo.
Baš smo čudne biljke. Kad su počele tkz"taktičke" zamjene počela su pljuvanja sada kada ih nema opet zašto ih nema. Zatim kada je bila obaveza da domaćin daje gostu uvid u sastav bila je bura da su domaćini oštećeni sada opet ne valja kada predaju popis istovremeno. Sada nam opet ne paše ova novina sa prijavom za svaki blok. Ako me sjećanje ne vara i osamdesetih godina dok se još igralo 200 hitaca bila je prijava nakon svakog bloka. Čim dođe do neke promjene većina je antiprotivna evo i u nogometu su uvedena neka nova pravila ajmo stručnjaci :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 11 lip 2019, 22:58

Promjena kojoj je svrha samo promjena je glup potez. A opravdanje da se stari sistem zloupotrebljavao meni ne drži vodu.
Ok. Ostat ću suzdržan dok ne vidim i sam koliko je puno bolje kada trener, odnosno predstavnik ekipe onih klubova koji trenere nemaju, mora svaki par prijavljivati istovremeno sa protivnikom.
Ovo sa zamjenama je ok. Bilo je ok i prije...

P.S. Jasno je meni potpuno tko donosi takve odluke u NBCu. Delegati samo glasaju, slično kao i u nacionalnom savezu. Btw, mail mi je isti već godinama : luko.delponte@gmail.com :D
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 11 lip 2019, 23:37

Bilo bi zgodno kad bi bila obveza obiju ekipa da si sami isprintaju prijavu. Tada glavnom sucu ne bi tekma trajala ko do sada recimo na Grmi 4,5 sata.

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 12 lip 2019, 06:15

Cezare. Koliko mene sjećanje služi 80-ih godina prošlog stolježa nije se igralo na igračke poene tj. igrač na igrača pa sama prijava nije niti bila bitna jer se igralo na ukupni rezultat.
Newform zar se kod vas u vašim ligama do sada prijava sastava printala na kuglani na sam dan utakmice.mislio sam da svaka ekipa ima te obrazce kod
sebe. Znao sam neke ekipe koju su sastav unašale na prijavu na internetu i onda printale sve to zajedno i takve predavalo GS.

Pozitivac
Tek protipkao

Post Postao/la Pozitivac » 12 lip 2019, 08:52

Krunoslav je napisao/la:
Nisam pratio, niti razmišljao ali bili su klinci prije seniora pa se moglo i na njima trenirati. Zloupotrebu nisam nikada primjetio. Primjetio sam da je nekima bilo potrebno nekoliko sezona da shvate kako funkcionira taktička a mislim da ima i danas trenera koji to ne razumiju ali na njihovu sreću taktičke su ukinute.
Cezare, svaka promjena je na neki način šok za ekipu. Može biti pozitivan a može biti i negativan. Bilo je dobrih odluka a bilo je i loših. Ne sjećam se prijava svakog bloka na 200

Odgovorite