Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la sasa » 02 ožu 2009, 12:25

ZrntscheZ je napisao/la:ZG savez je u kontri sa Mezakom
možda nekad bio
danas je on član IO ZKS-a

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 02 ožu 2009, 17:57

onda sam u zaostatku...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

bowl
Nevini

Post Postao/la bowl » 03 ožu 2009, 21:48

...'otkrili' smo (a kao to se nije prije znalo) :lol: da su lopovi

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat » 04 ožu 2009, 00:21

Pa toga nema nigdje jedino naš savez može tako organizirati utakmicu reprezentacija.Zbilja su debili ili bolesni.Pa kaj misle da nitko nebi htjel doći pogledati klince kako igraju u Zaboku?Žalimo se kako nitko ne dolazi gledati utakmice a baš me zanima ko će doći u Zabok gledati.Pa mogli smo odgoditi kolo jer igra rep.i možda bi netko išao gledati.Primjer je i svjetski kup u Rijeci koji se igrao samo za njih jer su ostali igrali redovno kolo.Dajte se više bolesnici trgnite i neki k...c radite za dobrobit ovog sporta a ne samo gledati sebe i svoje interese kroz taj sport.U drugim sportovima kad igraju repke ili se igraju euro tekme nema redovnih kolo ali ovo možemo samo mi. Ništa ljudsko nije mi strano ali mi je nekad previše.

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA » 04 ožu 2009, 07:06

Savez ne vodi lulić on je marioneta Raškaja i Petrovića
gdje su novci koje je Milasica pronevjerila,pitaj Mezaka na koji način isplačuje bjanko putne naloge

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 04 ožu 2009, 08:22

KAJTA je napisao/la:Savez ne vodi lulić on je marioneta Raškaja i Petrovića
gdje su novci koje je Milasica pronevjerila,pitaj Mezaka na koji način isplačuje bjanko putne naloge
Vidim da nisi previše upućen.Bilo bi bolje da se malo raspitaš što je gđa Milas napravila za kuglanje dok je bila na poziciji.
Što se tiče pronevjere,mislim da bi se isto tako mogao malo raspitati što je Knežević radio koristeći gđu Milas za svoju marionetu.

razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač » 04 ožu 2009, 09:55

kakve veze ima ono što je ona napravila ako je sudjelovala u malverzacijama

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 04 ožu 2009, 10:42

razbijač je napisao/la:kakve veze ima ono što je ona napravila ako je sudjelovala u malverzacijama
Htio sam samo reći da je ona,pod pitanjem ako je sudjelovala u malverzacijama,po mojim saznanjima,mačji kašalj za Kneževića.
Daj malo provjerite tko je,recimo samo jedna od stvari,pokupio lovu od ulaznica na Svjetskom prvenstvu u Osijeku.

Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj » 04 ožu 2009, 15:26

Interesantno je da na moj komentar nitko nema komentara ili je sve strah pisati o vrućim temama.
Što se tiče malverzacija u sportu. Bilo ih je i biti će ih, ali sigurno ne u onom obimu u kojem je to bilo prije.
Došlo je vrijeme da se skinu gaće svima koji su gurnuli ruku u vatru, a mislili su da se neće opeći!

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic » 04 ožu 2009, 15:29

ajde, meni se baš priča. reci o kojem komentaru je riječ i od mene ćeš čuti mišljenje. samo, prestani biti hrabar i skrivati se iza pseudonima... jadno je tako glumiti hrabrost!

Odgovorite