Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la lukodp » 29 stu 2017, 12:23

Ako pod time mislite na posao glavnog tajnika onda se apsolutno slažem sa Neronom. Meni osobno je neusporedivo lakše, ugodnije i efikasnije surađivati sa takvim ljudima koji su uvijek dostupni, jednostavni i učinkoviti. Da o protoku informacija, transparentnosti itd. i ne pričam.
Ima par stvari koje bi se mogle popraviti ali to i ne ovisi o tajniku tako da...
Kaj se administratora tiće kulen je u pravu jer u statutu stoji da se administratora uzima na ugovor o djelu što je nešto sasvim drugo od ugovora o radu. Ali ako postoji potreba za nekim tko će hendlat neke stvari ja nemam ništa protiv da bude primljen i za stalno. Nisam baš siguran da Zoran stigne obavljati 100% poslova uz vođenje liga tak da ...
A tablice liga se ne ispisuju već odavno ručno, ali nije baš i da klikneš par puta mišem i da sve odleti odmah kam bi trebalo :roll: :lol: .
Luko Del Ponte

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 29 stu 2017, 12:31

Od kada je Jagić u savezu komunikacija sa županijskim savezima i klubovima je puno lakša, susretljiviji je i zna nešto raditi za razliku od Mezaka. Mjesto administratora je rezervirano za Mikac kombinaciju.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 29 stu 2017, 14:52

I sam da još ispravim samog sebe... ovo sa ugovorom o djelu / ugovorom o radu se ne odnosi na mjesto administratora. Administrator se plača iz HOO a oni traže ugovor o radu...
Ima i zapisnik sa 11. sjednice IO HKS-a pa tamo imate tko je imenovan za tajnika i administratora...
Transparentnost, već spominjana, i tak to ... :D
Luko Del Ponte

Zadnji cunj
Tek protipkao

Post Postao/la Zadnji cunj » 30 stu 2017, 17:48

Tak je, administrator se financira sredstvima od HOO-a uz ugovor o radu, a ne o djelu. Interesantno kaj su izabrali tajnika i administratora već drugi dan od zadnjeg dana prijave, a u natječaju piše da će zvati na razgovor. Teško da su ikoga zvali ak u zapisniku sa sjednice piše da je administrator izabran na temelju zaprimljenih molbi.
To baš i nije transparentno. Sjednica je bila 19.12., a jučer tek izašla u javnost. Nešto su požurili i preskočili korake?!

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 01 pro 2017, 09:17

Zadnji cunj je napisao/la:Tak je, administrator se financira sredstvima od HOO-a uz ugovor o radu, a ne o djelu. Interesantno kaj su izabrali tajnika i administratora već drugi dan od zadnjeg dana prijave, a u natječaju piše da će zvati na razgovor. Teško da su ikoga zvali ak u zapisniku sa sjednice piše da je administrator izabran na temelju zaprimljenih molbi.
To baš i nije transparentno. Sjednica je bila 19.12., a jučer tek izašla u javnost. Nešto su požurili i preskočili korake?!
mikac i transparentnost ?! jedino transparentno što je napravio je uvođenje pavlica u hrvatsku
ovo što se tiče odabira administratora je lakrdija koju treba prijaviti olimpijskom odboru kako bi se odabir poništio i transparentno odabrao administrator . ovim odabirom je mikac htio kupiti glas varaždina što je i uspio

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 01 pro 2017, 10:43

Pod kupio glas Varaždina zbilja ne znam na što misliš. Ako misliš da će gđa. Bunić bez pogovora dizati ruku za sve i svakaj kaj bi bilo predloženo, onda nisi u pravu. Osobno sam se uvjerio da to nije tako. Bez obzira što je i Zoran iz Varaždina.
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 01 pro 2017, 11:23

lukodp je napisao/la:Pod kupio glas Varaždina zbilja ne znam na što misliš. Ako misliš da će gđa. Bunić bez pogovora dizati ruku za sve i svakaj kaj bi bilo predloženo, onda nisi u pravu. Osobno sam se uvjerio da to nije tako. Bez obzira što je i Zoran iz Varaždina.
Koja sad Bunić pa u zapisniku piše Anica Buhin ??????????
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 01 pro 2017, 12:48

lukodp je napisao/la:Pod kupio glas Varaždina zbilja ne znam na što misliš. Ako misliš da će gđa. Bunić bez pogovora dizati ruku za sve i svakaj kaj bi bilo predloženo, onda nisi u pravu. Osobno sam se uvjerio da to nije tako. Bez obzira što je i Zoran iz Varaždina.
tako se mislilo i za sedlara

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 01 pro 2017, 13:28

Koliko se može isčitati taj Mikac vas sve vrti oko malog prsta, kupuje vas ko malu djecu bonbonima :lol: :lol: :lol: :lol:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 01 pro 2017, 13:43

cezar je napisao/la:
Koja sad Bunić pa u zapisniku piše Anica Buhin ??????????
Glas = glasanje = Skupština = predsjednik KS Varaždinske županije = gđa. Darinka Bunić
Mislio sam da se podrazumjeva na koga i što mislim.
Luko Del Ponte

Odgovorite