Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Pozitivac
Zna gdje su sva slova

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la Pozitivac »

lukodp je napisao/la:A za ljubitelje viceva evo i jedan prijedlog izmjene sportskog pravilnika. Sukladno mogučoj odluci vlade RH da se u mirovinu ide sa 67.godina moj prijedlog za dobne kategorije natjecatelja je slijedeći:
Pomladak od 10 do 19 godina
Kadeti od 20 do 21 godinu
Mlađi juniori od 22 do 25 godina
Juniori od 26 do 30 godina
Žene/Muškarci od 31 do 66 godina
Veterani 67 +
Odmah smo i riješili pitanje mladih u kuglanju, barem djelomično :mrgreen:
Ova ti je dobra :lol: :lol:
Još bi nadodao kategoriju Dragaš gdje bi on sam igrao i sam sebi dijelio medalju kako bi sam mogao doći na televiziju i sam se pohvaliti kako je on sam osvojio medalju za koju je sam zaslužan.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Čitam raspored i propozicije PH za veterane i vidim da je kotizacija za ovo takmičenje 80 kuna po natjecatelju. Prijavljeno je 75 veterana i 15 veteranki,
HKS-u će biti uplaćeno 7.200 kuna koji iznos bi pokrio troškove ovog natjecanja. Malo sam si dao truda i bacio malo matematike. 23 sata troškovi kuglane po 60
kuna sat iznosi 1.380 kuna. 23 sata suđenja + 2 + 2 (sat prije i sat poslije svakog dana) je ukupno 27 sati po 85 kuna iznosi 2.295 kuna. Pretpostavljam da medalje
i diplome vrijede najviše 300 kuna tako da bi ukupni troškovi iznosili 3.975 kuna. Ako se ovaj iznos podijeli na natjecatelje kotizacija bi iznosila 44 kune. Međutim, ukupni prihodi u iznosu od 7.200 kuna veći su od stvarnih troškova za 3.225 kuna koja sredstva ostaju HKS-u. Da li HKS i na ovaj način zarađuje na veteranima od kojih većina
na PH osjeti duh natjecanja jer u svojim klubovima nisu u prvoj ekipi i ne igraju ligu. Nadam se da će netko iz HKS-a objasniti zašto je kotizacija 80 kuna. Ako većina
voditelja regija prilikom raspisa natjecanja u okviru regije napravi specifikaciju troškova i kotizacije mislim da bi i HKS trebao učiniti isto.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

E da je nama plačati kuglanu 60kn/satu :)
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

lukodp je napisao/la:E da je nama plačati kuglanu 60kn/satu :)
Igraju svi na samo jednoj stazi...

Zeljar, jel to 60kn za sve 4 staze? Ako je, Luko i ja selimo svoje klubove u Ozalj...

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Pakiraj kofere :lol:
To je 15kn po satu i stazi... U Ravnoj Gori su skuplji, oni "deru" 20kn po satu i stazi.
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

newform1 je napisao/la:
lukodp je napisao/la:E da je nama plačati kuglanu 60kn/satu :)
Igraju svi na samo jednoj stazi...

Zeljar, jel to 60kn za sve 4 staze? Ako je, Luko i ja selimo svoje klubove u Ozalj...
Da to je 60 kn za sve 4 staze. To ti je ekonomska računica spustiš cijenu da dobiješ prvenstvo i računaš da će biti zarade na piću i ponekom jelu za one iz daljine. cca 90 igrača x 1 piće 15 kn + cca 20 igrača x 40 kn kuglački meni pa ti vidi :o
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

A to što netko smanji cijenu staze (u ovom slučaju Pavlaković) ne smanjuje kotizaciju veteranima već vrhnje kupi netko iz HKS-a ili HKS.
Protumačite to kako želite ali uzimati po natjecatelju čistih 36 kuna je stvarno sramotno. Bilo bi fer da i HKS kada objavi neki raspis da i u tom raspisu
prikažu specifikaciju troškova i objasne kako su došli do (u ovom slučaju) iznosa od 80 kuna.

Zadnji cunj
Tek protipkao

Post Postao/la Zadnji cunj »

A što mislite koliko je u Rijeci kuglana?! :? Besplatna!! :o :o I koliko onda HKS zaradi? :?: :mrgreen: Koliko je dosad natjecanja bilo u Rijeci, a koliko u ostalim gradovima...kao i natjecanja na nivou Regije, jer ostale županije jedva dobiju mrvice. :roll:

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

A sada pitanje za malo bolje znance. Koliko se medalja dodjeljuje ekipi koja je ostvarila plasman među prva tri mjesta na ekipnom prvenstvu 1. HKL. Ovo pitam iz
razloga jer na stranicama HKS-a je vidljivo da je muška ekipa KK "Zaprešić" dobila 12 medalja tj. njih 13 je prikazano a jedan gospodin je bez medalja. Medjutim, na
fotografiji KK "Mlaka" fotografirano je 14 oosoba (12 natjecateljki i 2 trenera). I gle čuda. Svima oko vrata visi medalja. Mora da imaju jako dobru vezu u HKS-u.
Gospodo, kako vas nije sramota.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Da li tko zna, jel kombi HKS-a stalno stoji parkiran pred Pampasom ili ga je Suvi dobio na neograničeno korištenje?

Odgovorite