Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
kuglica
Tek protipkao

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la kuglica » 18 tra 2018, 07:56

U ono što ne trebate sumnjati,jest,da je predsjednik komisije pažljivo izabrao,ne zato da njima vlada,nego da ima u poslovanju manje problema.Iskusni,dugogodišnji kuglački članovi su ljudi na mjestima važnih komisija,metoda je dobra,članovi IO HKS na čelu svake osjetljive komisije,da li su birani ili su se sami javili nema potrebe raspravljati jer se sustav tako formirao.Ostale manje važne komisije imaju novih ljudi,no tko kaže da Bunićka nije sposobna,vodi cijelo varaždinsko žensko kuglnje,bivša vrlo jaka reprezentativka,Šojat je aktivni član bowling sekcije,kao i njegov pokojni" stari",živi za sport,Globan,Mesić,Karlo Kolar iz 10 čunjeva,Petković,Ružica Močibob,koja drži porečko kuglanje,Ivančić itd,pa Burka,koji se ne treba dokazivati.Da li ima uhljeba,to znate vrlo dobro vi u svojim sredinama iz kojih uhljebi potjeću,oglasite ih prokažite ih... Pada mi na pamet Pavlaković,daje kuglanu,igra,organizira,odgojio dvije sjajne kćeri,kao osobe i igračice, Sedlar,obiteljsko kuglanje,što još treba objašnjavati?
Jedino je za upitati,kako da nema "jakih" zagrebačkih djelatnika? Pa niti splitskih i osječkih previše? Bojkot ili strah od novih "Nobelovih nagrada" ??
Animator rada komisija nalazi se u savezu,koliko će ih upoznavati sa problematikom toliko će one i raditi,ali mislim da tu pada knjiga na jednu osobu: MIKAC !

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 18 tra 2018, 08:17

Neron je napisao/la:
lukodp je napisao/la:Samo sam čekao da krene ... :roll: :lol:
Da li mi je mjesto u stručnom savjetu? Možda i nije, ali pošto nema komisije za informatizaciju eto... :mrgreen: ako mogu pomoći, budem.
Što je tu je, svi ste imali priliku ali izgleda da problem uvažavanja osobnosti nije samo prisutan u vodstvu saveza. ;)
Opširnije uskoro...
Kuglani u Kutini je istekla licenca. Na kuglani nije nista radjeno ali vjerujem da je tvoja ruka glasacka ruka osigurala jos barem dvije godine druge lige igranja na famoznoj betonjari.
Nije istekla licenca. Još ... :D .
A pošto vidim da nemate pojima o tematici evo u par riječi...
Ja sam zadnji koji će "dat ruku u vatru" za takvu kuglanu, bez obzira na lokalne pritiske ili nagovaranja. Ako će se licenca i produžiti to sasvim sigurno neće biti niti zbog mene niti zbog ŠKK Ciglenice... a ponajmanje zbog "mog" glasa... Neznam zapravo ni na koji se to glas odnosi? Na onaj sa izborne skupštine HKS-a? Na kojoj smo birali između koga onog...? :roll: Svašta.
Što se tiće kuglane u Kutini (kad smo već na toj temi), najavljena je obnova putem službenog portala Grada Kutine (http://www.kutina.hr/Vijesti/Citanje-vi ... oamid/1491) (ploče) ali kako sam neslužbeno doznao, tek iduće godine (ako i tada) tako da će za slijedeću sezonu trebati produžiti licencu definitivno. Kada, tko, kako, zašto i zbog čega ju bude ili ne bude produživao me jednostavno ne zanima. Mi u klubu ćemo prijaviti u raspisu kuglanu u Kutini ali ako ista ne dobije licencu igrati ćemo utakmice u Novskoj (ili Sisku) i to je to što se tiće mene i kuglane u Kutini.
Luko Del Ponte

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 18 tra 2018, 10:44

lukodp je napisao/la:.......
Što je tu je, svi ste imali priliku .....
hajde ti nama lijepo objasni kako su svi imali priliku prijaviti se, tko je sve znao osim vas junaka ?

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 18 tra 2018, 10:49

kuglica je napisao/la:U ono što ne trebate sumnjati,jest,da je predsjednik komisije pažljivo izabrao,ne zato da njima vlada,nego da ima u poslovanju manje problema.Iskusni,dugogodišnji kuglački članovi su ljudi na mjestima važnih komisija,metoda je dobra,članovi IO HKS na čelu svake osjetljive komisije,da li su birani ili su se sami javili nema potrebe raspravljati jer se sustav tako formirao.Ostale manje važne komisije imaju novih ljudi,no tko kaže da Bunićka nije sposobna,vodi cijelo varaždinsko žensko kuglnje,bivša vrlo jaka reprezentativka,Šojat je aktivni član bowling sekcije,kao i njegov pokojni" stari",živi za sport,Globan,Mesić,Karlo Kolar iz 10 čunjeva,Petković,Ružica Močibob,koja drži porečko kuglanje,Ivančić itd,pa Burka,koji se ne treba dokazivati.Da li ima uhljeba,to znate vrlo dobro vi u svojim sredinama iz kojih uhljebi potjeću,oglasite ih prokažite ih... Pada mi na pamet Pavlaković,daje kuglanu,igra,organizira,odgojio dvije sjajne kćeri,kao osobe i igračice, Sedlar,obiteljsko kuglanje,što još treba objašnjavati?
Jedino je za upitati,kako da nema "jakih" zagrebačkih djelatnika? Pa niti splitskih i osječkih previše? Bojkot ili strah od novih "Nobelovih nagrada" ??
Animator rada komisija nalazi se u savezu,koliko će ih upoznavati sa problematikom toliko će one i raditi,ali mislim da tu pada knjiga na jednu osobu: MIKAC !
Daj mikac prestani se više preseravat i pisat hvalospjeve o sebi, skrivati se iza raznih nickova RIGA MI SE !!!!!!

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 18 tra 2018, 11:47

kulen je napisao/la:
lukodp je napisao/la:.......
Što je tu je, svi ste imali priliku .....
hajde ti nama lijepo objasni kako su svi imali priliku prijaviti se, tko je sve znao osim vas junaka ?
Iz arhive: :lol:
PostPostao/la lukodp » 08 ožu 2018
U tijeku vam je kadroviranje za komisije IO HKS-a pa se slobodno javite u ŽKS ili direktno u HKS, ako imate volje, želje i vremena za rad u nekoj od komisija. Da ne bi opet bilo za 4 godine kak nitko ništa nije napravio ni poduzeo...
Luko Del Ponte

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 24 tra 2018, 09:08

prvo, budi pristojan i nikad ne piši nekome da "nema pojma" , toliko si valjda naučio u školi
drugo, šta znači tvoj post, ti si neka službena osoba saveza ili ???

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 24 tra 2018, 09:25

Pitali ste tko je sve znao? Kopirao sam post sa ovog foruma od 8.3.2018. u kojem sam napisao da se traže ljudi za rad u komisijama IO HKS-a. Ništa više.
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 24 tra 2018, 10:19

Svi kuglački savezi su dobili dopis da predlože svoje istaknute sportske djelatnike za moguće članstvo i rad u Komisijama Izvršnog odbora HKS-a, koje će se konstituirati za novo mandatno razdoblje od 2018. do 2022. godine. Savezi su svoje prijedloge na mail HKS-a trebali dostaviti do 27. ožujka.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

kuglica
Tek protipkao

Post Postao/la kuglica » 29 tra 2018, 23:29

Nisam do sada vidio da je Kulenu slabo,(18. travnja 2018.) ali i tome se može pomoći,ako shvati da Mikac ne treba ništa pisati o sebi,to bi bilo najmanje u njegovom stilu.
Mikac radi i ima rezultate,a dok se pojavi netko sa boljom idejom,pa ga demantira,to će biti nešto drugo,a dok toga nema stvarnost je takova i život teče dalje.
zato se ne plaši i daj podršku za više medalja

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 03 svi 2018, 12:43

Dajem podršku poštenju u sportu.
Dajem podršku da za reprezentaciju igraju najbolji !!!!

Protivim se sramotnoj izolaciji nekih igrača !

Odgovorite