Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Re: Hrvatski kuglački savez

PostPostao/la Zadnji cunj » 19 ruj 2018

Draga gospodo posjedujem stare propozicije isprintane jer je nekome gore uvijek dostupno da obrise u arhivi sto ga volja kao i svojevoljno promjena termina utakmice bez odobrenja oba kluba tj protivnika .
Kao drugo Hks je zadobio prijavu od jednog suca iz PGŽ -e za suđenje suca " B "licence kao Glavnog suca na IV razini sto nije prvii puta sucu tako da znate za sve postoje pisani argumenti ali Mikcu i njegovima kada posalju argumente oni se ogluse i ne odgovaraju dok karavane prolaze bas jadno .
Nažalost nije prozivanje nikog već iznošenje tužnih argumenata i događanja u kuglanju !
Zadnji cunj
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 19 ruj 2018

Zadnji cunj je napisao/la:Draga gospodo posjedujem stare propozicije isprintane jer je nekome gore uvijek dostupno da obrise u arhivi sto ga volja kao i svojevoljno promjena termina utakmice bez odobrenja oba kluba tj protivnika .
Kao drugo Hks je zadobio prijavu od jednog suca iz PGŽ -e za suđenje suca " B "licence kao Glavnog suca na IV razini sto nije prvii puta sucu tako da znate za sve postoje pisani argumenti ali Mikcu i njegovima kada posalju argumente oni se ogluse i ne odgovaraju dok karavane prolaze bas jadno .
Nažalost nije prozivanje nikog već iznošenje tužnih argumenata i događanja u kuglanju !

Možda mi je promaklo, daj navedi članak Propozicija... Imam isto stare isprintane, al nemam vremena sad sve čitat. Za drugi dio, pošalji mail Sudačkoj komisiji.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Orson » 19 ruj 2018

Ma piše gluposti, nikad u propozicijama (našao sam u arhivi verziju iz 2004. godine) nije stajalo da se VL ne smije natjecati u ligi koju vodi, u sudačkom naputku piše da ne smije suditi u ligi koju vodi i to je to. Ali nije to uopće bitno, bitno je da se vrijeđa ljude i pljuje po svemu, na to se ovaj forum ionako još davno sveo.
Orson
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 19 ruj 2018

Orson je napisao/la:Ma piše gluposti, nikad u propozicijama (našao sam u arhivi verziju iz 2004. godine) nije stajalo da se VL ne smije natjecati u ligi koju vodi, u sudačkom naputku piše da ne smije suditi u ligi koju vodi i to je to. Ali nije to uopće bitno, bitno je da se vrijeđa ljude i pljuje po svemu, na to se ovaj forum ionako još davno sveo.

Ne slažem se! Pljuju i vrijeđaju oni kojima je stalo ogaditi sve što bi moglo dovesti do boljitka. Postoji grupa ljudi koji, po meni, vrlo konstruktivno razgovara o svim temama koje se dogode. Malo nas je, al nas ima. I što je najvažnije, čita se i ponekad dovede do nekih promjena. Tipovi poput ovog gore su poput Frljića ili sličnih kojima je cilj zagađivanje prostora i beznađe.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 20 ruj 2018

Zadnji cunj je napisao/la:Draga gospodo posjedujem stare propozicije isprintane jer je nekome gore uvijek dostupno da obrise u arhivi sto ga volja kao i svojevoljno promjena termina utakmice bez odobrenja oba kluba tj protivnika .

Voditelj lige ima legitimitet da "svojevoljno" promjeni termin utakmice bez ikakvih konzultacija klubova. Naravno u nekom određenom roku i na propisan način. Ali kada se to desilo? Navedite primjer.
Koliko znam g. Burku i g. Filipovića oni su poprilično samostalni u svom radu u sudačkoj komisiji, principijelni i pošteni i nekako ne vjerujem da bi g. Mikac čak i da hoće (u što ne vjerujem) mogao utjecati na njihove odluke, a ovo o čemu Vi ovdje pišete ulazi isključivo u domenu sudačke komisije.
Slažem se, ovo nije prozivanje, već ono što je Orson napisao. A s njegovom (Orson) konstatacijom o forumu se ne slažem iako potpuno razumijem takvo stajalište. :D
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Nikola » 20 ruj 2018

Koliko znam, taj sudac B liste je kaznjen upravo jer je sudio 4. stupanj kao glavni sudac. Slucaj o kojem se govori se dogodio prije dvije sezone dok jos nije bilo aplikacije. Danas nitko pod suspenzijom ne moze suditi utakmicu jer mu aplikacija to ne dozvoljava. Tada nije bilo aplikacije i ako Voditelj lige nije obratio pozornost na taj detalj mozda je i promaklo. Do mene ta prijava nije dosla pa samim time nismo niti mogli reagirati. Danas se sva sudacka izvjesca i ekipni zapisnici pregledavaju tako da takve stvari ne mogu promaknuti. Kontrolori su jako dobro obavljali svoj posao i sve nepravilnosti koje su utvrdili je Voditelj lige sankcionirao.
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Zadnji cunj » 20 ruj 2018

Nikola je napisao/la:Koliko znam, taj sudac B liste je kaznjen upravo jer je sudio 4. stupanj kao glavni sudac. Slucaj o kojem se govori se dogodio prije dvije sezone dok jos nije bilo aplikacije. Danas nitko pod suspenzijom ne moze suditi utakmicu jer mu aplikacija to ne dozvoljava. Tada nije bilo aplikacije i ako Voditelj lige nije obratio pozornost na taj detalj mozda je i promaklo. Do mene ta prijava nije dosla pa samim time nismo niti mogli reagirati. Danas se sva sudacka izvjesca i ekipni zapisnici pregledavaju tako da takve stvari ne mogu promaknuti. Kontrolori su jako dobro obavljali svoj posao i sve nepravilnosti koje su utvrdili je Voditelj lige sankcionirao.

Onda Vas molim da me prosvjetlite tko je sudio četvrtfinalnu utakmicu kupa RH za žene 02.06.2018 g na 3.maju u Rijeci između KK-MLAKA : KK-RIJEKA ?
Zadnji cunj
Tek protipkao

PostPostao/la Nikola » 20 ruj 2018

Zadnji cunj je napisao/la:
Nikola je napisao/la:Koliko znam, taj sudac B liste je kaznjen upravo jer je sudio 4. stupanj kao glavni sudac. Slucaj o kojem se govori se dogodio prije dvije sezone dok jos nije bilo aplikacije. Danas nitko pod suspenzijom ne moze suditi utakmicu jer mu aplikacija to ne dozvoljava. Tada nije bilo aplikacije i ako Voditelj lige nije obratio pozornost na taj detalj mozda je i promaklo. Do mene ta prijava nije dosla pa samim time nismo niti mogli reagirati. Danas se sva sudacka izvjesca i ekipni zapisnici pregledavaju tako da takve stvari ne mogu promaknuti. Kontrolori su jako dobro obavljali svoj posao i sve nepravilnosti koje su utvrdili je Voditelj lige sankcionirao.

Onda Vas molim da me prosvjetlite tko je sudio četvrtfinalnu utakmicu kupa RH za žene 02.06.2018 g na 3.maju u Rijeci između KK-MLAKA : KK-RIJEKA ?

Ne bih znao. Niti me je netko upoznao sa tom utakmicom.
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 21 ruj 2018

Zadnji cunj je napisao/la:Onda Vas molim da me prosvjetlite tko je sudio četvrtfinalnu utakmicu kupa RH za žene 02.06.2018 g na 3.maju u Rijeci između KK-MLAKA : KK-RIJEKA ?

g. Boris Sanković kao glavni sudac sa A liste i g. Zlatko Ćućić kao pomoćni sudac sa B liste.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 21 ruj 2018

Nikola je napisao/la:Koliko znam, taj sudac B liste je kaznjen upravo jer je sudio 4. stupanj kao glavni sudac.

Nikola, zar se on sam postavio za glavnog sudca ili je to bio netko drugi, ako je netko drugi onda je taj trebao biti kažnjen a ne ovaj sudac ili nisam u pravu :oops:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 3 gostiju.