Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Re: Hrvatski kuglački savez

PostPostao/la Nikola » 21 ruj 2018

Krunoslav je napisao/la:
Nikola je napisao/la:Koliko znam, taj sudac B liste je kaznjen upravo jer je sudio 4. stupanj kao glavni sudac.

Nikola, zar se on sam postavio za glavnog sudca ili je to bio netko drugi, ako je netko drugi onda je taj trebao biti kažnjen a ne ovaj sudac ili nisam u pravu :oops:

Kaznjena je i komisija za delegiranje i sudac. Ali malo su dublji razlozi suspenzije (tko je bio pomocnik, koliko je to klubu naplaceno itd..).
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Zadnji cunj » 26 ruj 2018

[b][/b]Kaznjena je i komisija za delegiranje i sudac. Ali malo su dublji razlozi suspenzije (tko je bio pomocnik, koliko je to klubu naplaceno itd..).[/quote]

:lol: :lol: Nitko iz komisije nije kažnjen a nažalost taj sudac je sudio odmah prvi vikend pod zabranom i nije do dan danas sankcioniran za grubo kršenje odredbe iz sankcije koja mu je bila izrečena ( jednostavno se narugao komisiji i Voditelju lige ) a Mikac je našao solomunsko rešenje i postavio Agotića za povjerenika sudaca u Rijeci mimo svih pravilnika što traje i dan danas što znači da drugi savezi su glupi što se drže svih propisanih pravila ! :oops: :oops:
Zadnji cunj
Tek protipkao

PostPostao/la Zadnji cunj » 26 ruj 2018

lukodp je napisao/la:
Zadnji cunj je napisao/la:Onda Vas molim da me prosvjetlite tko je sudio četvrtfinalnu utakmicu kupa RH za žene 02.06.2018 g na 3.maju u Rijeci između KK-MLAKA : KK-RIJEKA ?

g. Boris Sanković kao glavni sudac sa A liste i g. Zlatko Ćućić kao pomoćni sudac sa B liste.

:o :o Točno je tako trebalo biti ali nažalost stvarno stanje je drukčije g.Zlatko Ćućić "B" liste je sam sudio kao Glavni sudac na 6 staza po odobrenju tj odluci Mikca mimo svih propisanih pravila HKS-a ( sudac "B" liste nemože biti Glavni sudac na IV razini kao ni samo jedan sudac na 6 staza ) Samo Bahato i dokazivanje vlasti da se kod nas u Rijeci može raditi što hoće za razliku od ostalih gradova u HR ! :oops: :oops:
Zadnji cunj
Tek protipkao

PostPostao/la perovz » 26 ruj 2018

Nemam nikakve funkcije u kuglanju ali znam pročitat pravila i propozicije, pogotovo dok je sve na internetu.
Koji Agotić? Jel on sudac? Ja ga ne vidim u aplikaciji. I kaj je to povjerenik za suđenje? Ako je to istina jel ima itko mu... khm, hrabrosti, od ovih uvaženih funkcionera HKSa i županija potegnuti to pitanje na skupštini ili negdje drugdje? Ja mislim da nema, osim možda ovih iz Zagreba.
Nitko predsjedniku ne može ništa pa misli da može raditi kaj hoče. Ako je istina to što se tu piše onda je to sramota. A kak radiš i ponašaš se doma, tak je vjerovatno i u HKSu.
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 26 ruj 2018

Zadnji cunj je napisao/la:
lukodp je napisao/la:
Zadnji cunj je napisao/la:Onda Vas molim da me prosvjetlite tko je sudio četvrtfinalnu utakmicu kupa RH za žene 02.06.2018 g na 3.maju u Rijeci između KK-MLAKA : KK-RIJEKA ?

g. Boris Sanković kao glavni sudac sa A liste i g. Zlatko Ćućić kao pomoćni sudac sa B liste.

:o :o Točno je tako trebalo biti ali nažalost stvarno stanje je drukčije g.Zlatko Ćućić "B" liste je sam sudio kao Glavni sudac na 6 staza po odobrenju tj odluci Mikca mimo svih propisanih pravila HKS-a ( sudac "B" liste nemože biti Glavni sudac na IV razini kao ni samo jedan sudac na 6 staza ) Samo Bahato i dokazivanje vlasti da se kod nas u Rijeci može raditi što hoće za razliku od ostalih gradova u HR ! :oops: :oops:

Ako si bio na utakmici, mogao si snimiti i poslati prijavu Sudačkoj komisiji. Ili samo prijavu. Bez prijave, na rekla - kazala, nitko ne može pokrenuti nikakav postupak. Ovak je to samo beskorisno razglabanje. Očekivati da će netko iz Sudačke komisije primijetiti na videu nepravilnosti baš iz te utakmice nije realno. Dakle ostaje prijava nekog od klubova ili nekoga ko je vidio i dokumentirao problem.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Nikola » 26 ruj 2018

Sve je na bazi rekla kazala, ali ja to ne mogu dokazati retroaktivno, niti ikoga kazniti retroaktivno zbog nečije ogorčenosti. Povjerenik nije postavljen za Primorsko-Goransku županiju već za Grad Rijeku jer se nisu mogli dogovoriti oko izbora osobe za delegiranje sudaca u Rijeci. Nakon što je izrečena kazna sucu, član Komisije za delegiranje iz Rijeke je svojevoljno dao ostavku na to mjesto jer je prije toga dobio opomenu. Ove godine na seminaru je zatraženo od ogranka sudaca Rijeka da izaberu novu osobu u Komisiju za delegiranje sudaca PGŽ pri čemu su se svi izjasnili da žele da to ostane gospodin Agotić. Ostatak Komisije za delegiranje PGŽ funkcionira bez problema.
Ukoliko je na utakmici Rijeka - Mlaka bila neka nepravilnost, a nitko od sudionika je nije prijavio niti je na utakmici bio kontrolor na temelju čega bi se trebalo reagirati? Ako je sudac sudio nakon što je bio pod suspenzijom i upisao se u zapisnik onda je to u nadležnosti Vodielja lige. Kao što rekoh, tada se zapisnici nisu pregledavali u detalje, a sada se pregledavaju sve odigrane utakmice tako da takve stvari ne mogu promaknuti.
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Zadnji cunj » 27 ruj 2018

Nikola je napisao/la:Sve je na bazi rekla kazala, ali ja to ne mogu dokazati retroaktivno, niti ikoga kazniti retroaktivno zbog nečije ogorčenosti. Povjerenik nije postavljen za Primorsko-Goransku županiju već za Grad Rijeku jer se nisu mogli dogovoriti oko izbora osobe za delegiranje sudaca u Rijeci. Nakon što je izrečena kazna sucu, član Komisije za delegiranje iz Rijeke je svojevoljno dao ostavku na to mjesto jer je prije toga dobio opomenu. Ove godine na seminaru je zatraženo od ogranka sudaca Rijeka da izaberu novu osobu u Komisiju za delegiranje sudaca PGŽ pri čemu su se svi izjasnili da žele da to ostane gospodin Agotić. Ostatak Komisije za delegiranje PGŽ funkcionira bez problema.
Ukoliko je na utakmici Rijeka - Mlaka bila neka nepravilnost, a nitko od sudionika je nije prijavio niti je na utakmici bio kontrolor na temelju čega bi se trebalo reagirati? Ako je sudac sudio nakon što je bio pod suspenzijom i upisao se u zapisnik onda je to u nadležnosti Vodielja lige. Kao što rekoh, tada se zapisnici nisu pregledavali u detalje, a sada se pregledavaju sve odigrane utakmice tako da takve stvari ne mogu promaknuti.

Žao mi je što Vas moram razočarati ali je povjerenik postavljen tek nakon što je sudac sudio pod sankcijom, sudačka komisija je to znala i nije poduzela mjeru podizanja prijave protiv suca na disciplinski HKS-a ,već je Mikac rekao da će to riješiti ! (ptičica mi pokazala sve dokumente)
Povjerenik za suce u kom pravilniku to postoji i Vi to dopuštate mislim dakle ?
Za utakmicu Rijeka-Mlaka odaslao je član sudačke organizacije Rijeka direktno u HKS-a ali je vjerojatno cenzurirana od strane Tajnika i Predsjednika HKS-a :o :o :o :o :o
Zadnji cunj
Tek protipkao

PostPostao/la kulen » 28 ruj 2018

Postaje sve interesantnije :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock: :shock: :o :o :shock: :shock:

neizvjesnije :? :? :? :? :?

da li je na pomolu razotkrivanje mutnih igara :o :roll:
kulen
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la B-liga » 28 ruj 2018

Na službenim stranicama HKS-a nema ni najave o održavanju Svjetskog ekipnog kupa slijedećeg tjedna, a kamoli nekakve promocije tog događaja i samog sporta. Stvarno jadno, da ne može biti jadnije.
B-liga
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 28 ruj 2018

B-liga je napisao/la:Na službenim stranicama HKS-a nema ni najave o održavanju Svjetskog ekipnog kupa slijedećeg tjedna, a kamoli nekakve promocije tog događaja i samog sporta. Stvarno jadno, da ne može biti jadnije.

Koliko ja znam, Svjetski kup je dobiven bez pomoći HKS-a i prvi put u povijesti na kuglanu koja još nije bila ni započeta gradnjom. Vjerojatno zato sve za sada tako glatko i ide svojim putem. HKS je ovdje sporedan faktor. Čak bih rekao - nebitan. A baviti se nebitnim stvarima je uzaludno trošenje vremena.
newform1
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 4 gostiju.