Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Re: Hrvatski kuglački savez

PostPostao/la Kegelmaniac » 13 vel 2019

Baš me zanima izvještaj Miljenka Šarca sa ovog prvenstva i još me više interesira tko će sve biti pozvan na širi spisak ekipe za svjetsko ove sezone, zatim na uži spisak i na koji način će se odraditi pripreme jer po kalendaru ima dosta zauzetih vikenda. Uglavnom, kreće cirkus.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 13 vel 2019

B-liga je napisao/la:A gdje se na stranicama HKS-a mogu naći rezultati iz Preorva za seniore? :oops: :lol: :oops: :lol:

"Je l' moguce da
da neko me sabotira
(cili zivot moj)
i protiv mene lobira
(cili zivot moj)

Neko me sabotira
mozda je Vlada
mozda su Srbi
mozda masoni
neko me sabotira"

Imaš na mišu (računalnom) između dvije tipke (lijeve i desne) kotačić, pa ga malo zavrtiš prema sebi i .... eto rezultata i tri fotke iz Preorva. Ili se radi o nečem drugom ili možda tebe netko sabotira :lol:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la B-liga » 13 vel 2019

lukodp je napisao/la:

Imaš na mišu (računalnom) između dvije tipke (lijeve i desne) kotačić, pa ga malo zavrtiš prema sebi i .... eto rezultata i tri fotke iz Preorva. Ili se radi o nečem drugom ili možda tebe netko sabotira :lol:

Hvala na dobroj volji, ali nisi mi baš pomogao.
Ja ne znam... Istina je da su me godine stigle pa i ne vidim dobro, ali vidio sam i slike i linkove :ugeek: .. Izgleda da možda mene neko sabotira jer od nedjelje klikam po linkovima i koliko vidim U23 su juniori i juniorke i to je ok, plavo Ž su rezultati seniorki - ok, ali plavo M nisu seniori nego opet rezultati U23(M)
B-liga
Zna gdje su sva slova

B-liga je napisao/la:
lukodp je napisao/la:

Hvala na dobroj volji, ali nisi mi baš pomogao.
Ja ne znam... Istina je da su me godine stigle pa i ne vidim dobro, ali vidio sam i slike i linkove :ugeek: .. Izgleda da možda mene neko sabotira jer od nedjelje klikam po linkovima i koliko vidim U23 su juniori i juniorke i to je ok, plavo Ž su rezultati seniorki - ok, ali plavo M nisu seniori nego opet rezultati U23(M)

Skroz točno :oops: :D . Sorry.
Nisam ni klikao na linkove, vidio rezultate na NBCu... http://www.wnba-nbc.de/Sport/Single-Cups/Single-Cup-2019/Resultat-aK-m.pdf ... pa nisam ni otvarao na stranicama od saveza.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la B-liga » 13 vel 2019

Sve OK..
A ni stranica od NBC se baš nema s čim pohvaliti. Izgled datira iz 2005 g, a neuredna je i nepregledna kao da su je djeca radila za zadaću.
B-liga
Zna gdje su sva slova

Slažem se. Novi web od HKSa je dost dugo u pripremi ali bi valjda trebao biti gotovo ove godine, iako to neće biti ništa spektakularno, biti će bolje povezan sa aplikacijom (manje PDF-ova) i imati će malo moderniji dizajn i funkcionalnosti.
A što se NBCa tiće, siguran sam da bi klinci to puno bolje odradili :mrgreen:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la perovz » 13 vel 2019

Kegelmaniac je napisao/la:Baš me zanima izvještaj Miljenka Šarca sa ovog prvenstva i još me više interesira tko će sve biti pozvan na širi spisak ekipe za svjetsko ove sezone, zatim na uži spisak i na koji način će se odraditi pripreme jer po kalendaru ima dosta zauzetih vikenda. Uglavnom, kreće cirkus.

Misliš valjda, cirkus se nastavlja :lol:
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la Kegelmaniac » 14 vel 2019

Cirkus se nastavlja. Izbornici su u izvještajima do sada naglašavali svoje sposobnosti ukoliko se osvojila medalja, u suprotnom su krivili klupske trenere. Što će sada napisati? Klupski trener Grivičiću je Marinović.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Krunoslav » 14 vel 2019

Kegelmaniac je napisao/la:Cirkus se nastavlja. Izbornici su u izvještajima do sada naglašavali svoje sposobnosti ukoliko se osvojila medalja, u suprotnom su krivili klupske trenere. Što će sada napisati? Klupski trener Grivičiću je Marinović.

I Marinoviću :D
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Nikola » 24 vel 2019

4 ekipe na ekipnom PH U-18 za mladje juniorke?
R.I.P. zensko kuglanje ukoliko vise klubova ne pocne stvarati mlade igracice...
Nikola
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.