Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la newform1 »

Ne ulazeći u meritum stvari, pozdravljam (konačno!) odluku da se neka odluka javno objavi na stranici HKS-a. I koliko se sjećam, prvi je put u Zapisniku IO HKS-a javno objavljen širi popis reprezentacije, makar samo U14 i U18. Možda se ipak nešto kreće...

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Odluka disciplinske je objavljena koliko vidim na inzistiranje same komisije. Popis (širi) reprezentacije je ok. Još bi bilo bolje da su se i klubovi obavijestili o tome kako im se igrač nalazi na popisu.
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

lukodp je napisao/la:Odluka disciplinske je objavljena koliko vidim na inzistiranje same komisije. Popis (širi) reprezentacije je ok. Još bi bilo bolje da su se i klubovi obavijestili o tome kako im se igrač nalazi na popisu.
E sad već pretjeruješ... :lol: :lol: :lol:

newform1
Forumsko piskaralo

Žalosno i tužno.
Nek si prevede ko kak hoće.
Dodatak: ovo se ne odnosi na ovu odluku, da ne bi bilo krivog konteksta. Odnosi se na odnos HKS-a prema svima koji vole kuglanje.
Zadnja izmjena: newform1, dana/u 28 tra 2019, 08:46, ukupno mijenjano 1 put.

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir »

ako je ta famozna komisija bez dvojbe ustanovila da je igrač/klub namjerno pustio utakmicu onda je kazna trebala biti drastičnija i utakmica poništena.. jer kaj sad ima goranka od te kazne? apsolutno ništa ,,,ahaa,, možda i ima jer ako Karlovac ispada u treču ligu onda Goranka ostaje?? iako to još nije vidljivo u okvirnom sastavu liga za slijedeču sezonu... a sad pređimo na stvar. Kako je netko i na osnovu čega / u odluci se spominje i glavni sudac/ mogao egzaktno utvrditi da spomenuti igrač NAMJERNO igra ispod svojih mogučnosti... možda je bio ozlijeđen ili slično ,demotiviran,,, inače osobno sam bio prisutan na desetke utakmica u kojima se pobjednik znao i prije početka jer uvijek nekom treba pobjeda a nekom ne pa se onda klubovi dogovore poslije popiju skupa malo zameze i svi sretni i zadovoljni.. ja tebi pustim sada dok mi nije bitno ti češ meni možda nekad vratiti dok meni bude trebalo i tako je to funkcioniralo godinama i sezonama u zadnja dva tri kola.. to svi znamo i to je bilo nepisano pravilo... i gle sada čuda našel se neko pametan i kazni klub i igrača za namjerno puštanje utakmice,,, apsurdno i neshvatljivo... pa koji to meni sudac ili bilo tko može dokazati da sam ja 15 puta fulao namjerno ako me boli noga.. ruka ili sam se iznervirao i bacam bez veze,,, sad nek Karlovac tuži HKS pa makar se to rješavalo i na Helsinškom odboru ili Strasburu

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Bubimire. Kaznili oni ili ne Karlovac KK Goranka ostaje u ligi. Ti si pomiješao neke lončiće. KK Goranka je u sredini tablice ali 1B lige jug i njen ostanak
u ligi ne ovisi o nikakvoj odluci Disciplinske komisije HKS-a.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

newform1 je napisao/la:Žalosno i tužno.
Dodatak: ovo se ne odnosi na ovu odluku, da ne bi bilo krivog konteksta. Odnosi se na odnos HKS-a prema svima koji vole kuglanje.
Sorry, meni fali malo konteksta da skužim točno na što ste mislili.
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

lukodp je napisao/la:
newform1 je napisao/la:Žalosno i tužno.
Sorry, meni fali malo konteksta da skužim točno na što ste mislili.
Na repku, i sve ono što je vezano uz nju.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

Izbaciti klub radi pustanja utakmice. Prisustvovao sam na stotine takvih utakmica . Ne opravdam takvo nesportsko ponasanje ali dokazati je nesto sasvim drugo. Kazniti izbacivanjem u nizi rang je jako hrabar potez komisije. Sad da karlovac ima sredstva da se zali visim instancama ta njihova odluka bi pala u vodu. Gospodin globan sef komisije a u kuglanje se razumije kao ja u svemirske letove. A sam dobro zna kako funkcionira sam vrh saveza sa svojim privatnim klubovima i sto su sve radili i upropastavali sve oko sebe.

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir »

pravda i nepravda je napisao/la:Bubimire. Kaznili oni ili ne Karlovac KK Goranka ostaje u ligi. Ti si pomiješao neke lončiće. KK Goranka je u sredini tablice ali 1B lige jug i njen ostanak
u ligi ne ovisi o nikakvoj odluci Disciplinske komisije HKS-a.
no dobro Goranin a ne Goranka... i koji moraš biti luzer da se ideš žaliti da je neko nekom pustio.. i opet ponavljam koja je to komisija koja će utvrditi da sam ja NAMJERNO igrao ispod svojih mogučnosti???

Odgovorite