Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la pravda i nepravda »

E moj Julio. Pitanje je tko je kome sponzor.
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Ovu subotu 16.05.2020. se u Ozlju sastaje IO HKS-a!
Zadnja izmjena: cezar, dana/u 15 svi 2020, 18:55, ukupno mijenjano 1 put.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

cezar je napisao/la: 15 svi 2020, 12:14 Ovaj subotu 16.05.2020. se u Ozlju sastaje IO HKS-a!
Tema nastavak prvenstava ili...
Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

Krunoslav je napisao/la: 15 svi 2020, 14:10
cezar je napisao/la: 15 svi 2020, 12:14 Ovaj subotu 16.05.2020. se u Ozlju sastaje IO HKS-a!
Zakljucivanje ili nastavak prvenstva, usvajanje izmjene kalendara, posljedice pandemije ..
krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

Pohvala HKS. Jedino ispravno i u realnom vremenu, bez obzira na odluke koje se moraju donijeti. Svi smo u nekim pregovorima, visimo s odlukama, stalno nešto ili ili.... Jedino što još očekujem je da i odluke budu odmah na webu...čekamo...
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Navodno sastanak nije ni održan zbog neimanja informacija o mogućnosti odigravanja natjecanja u zatvorenim prostorima.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

:oops:
Da, žao mi je što sam pisao prethodni post. Ipak sam požurio s procjenama. Nikada više :lol:
Kao da mi ne znamo da još uvijek ne postoji propis za natjecanja u zatvorenim prostorima. Međutim, ozbiljni dvoranski savezi su napravili sastanak s Družakom i Capakom i dali do znanja da su sport. Ne ulazeći u sve rezultate tih sastanaka, koji su ipak dali kakve takve okvire mogućih izgleda natjecanja, predložen je, javno, nekakav hodogram budućih aktivnosti s kojima su upoznali članstvo. Na žalost mi teške amaterčine ipak smo više vezani za lokalne sustave financiranja koji su trenutno obustavljeni i bit će ih teško pokrenuti u hipu, što bi moglo izazvati dosta problema. Očigledno u Savezu to nije tako pa im je izgledna lagodnost postala teškom praksom. To što oni kojekakvim privatnim mailovima predviđaju nekakva događanja u drugoj polovici lipnja nisu razina ozbiljnosti koja je bar za ovo doba minimum lijepog ponašanja da ne kažem, pristojnosti. Već viđen scenarij.
I na kraju i loš plan je plan.
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Nikola je napisao/la: 15 svi 2020, 16:04
Krunoslav je napisao/la: 15 svi 2020, 14:10
Zakljucivanje ili nastavak prvenstva, usvajanje izmjene kalendara, posljedice pandemije ..
Objavljeno 15.05. a izgleda kao prvotravanjska šala.
Glas razuma
Tek protipkao

Post Postao/la Glas razuma »

Madjari zaključili prvenstvo, Srbi trebaju odigrati još jedno kolo. Šta će kod nas biti? Ni traga ni glasa od HKS-a...
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Ovo za sastanak IO je bio fake news.
:lol:
Luko Del Ponte
Odgovorite