Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la cezar »

Fake news again :oops:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Slovenci nastavljaju sa natjecanjem početkom lipnja https://www.kegljaska-zveza.si/nadaljev ... ku-junija/
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Dali mi netko može pojasniti ovu izmjenu u propozicijama! 12.1. Izuzeće od mandatnih naknada i kazni
Zbog situacije s korona virusom za sve utakmice ove natjecateljske sezone koje se igraju nakon 01.
lipnja 2020. godine klubovi se neće financijski kažnjavati mandatnom kaznom A.9. (ovo mi je jasno nema predstavljanja pa ne treba biti 6 igrača)
Ali ovo mi nije jasno
Ukoliko imaju opravdani razlog klubovi III. stupnja natjecanja mogu uputiti zamolbu Izvršnom odboru
HKS-a uz obrazloženje razloga kako bi Izvršni odbor donio odluku o eventualnom ne kažnjavanju kluba
kaznama.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

cezar je napisao/la: 22 svi 2020, 19:17 Dali mi netko može pojasniti ovu izmjenu u propozicijama! 12.1. Izuzeće od mandatnih naknada i kazni
Zbog situacije s korona virusom za sve utakmice ove natjecateljske sezone koje se igraju nakon 01.
lipnja 2020. godine klubovi se neće financijski kažnjavati mandatnom kaznom A.9. (ovo mi je jasno nema predstavljanja pa ne treba biti 6 igrača)
Ali ovo mi nije jasno
Ukoliko imaju opravdani razlog klubovi III. stupnja natjecanja mogu uputiti zamolbu Izvršnom odboru
HKS-a uz obrazloženje razloga kako bi Izvršni odbor donio odluku o eventualnom ne kažnjavanju kluba
kaznama.
Nisam ni čitao, lupam na pamet...
Ako sam dobro skužio nema pozdrava, no to ne znači da ne treba biti 6 igrača na početku utakmice...?
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Gledam ovaj najnoviji raspored utakmica i neću komentirati ne pridržavanje odredbe da se sve utakmice zadnja dva kola 1. HKL muškarci (da) žene (ne) moraju igrati u isto vrijeme. Zanima me kako je odobreno Staroj Hiži promjena igranja domaćinskih utakmica na kuglani u Ozlju a svi drugi klubovi ( Karlovac, Mostanje, Željezničar) koji su svoje domaćinske utakmice igrali u Karlovcu na kuglani Dom HV Zrinski tamo će igrati i ove preostale utakmice. https://radio-mreznica.hr/stigla-potvrd ... -utakmice/
kuglackias
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kuglackias »

cezar je napisao/la: 08 lip 2020, 20:25 Gledam ovaj najnoviji raspored utakmica i neću komentirati ne pridržavanje odredbe da se sve utakmice zadnja dva kola 1. HKL muškarci (da) žene (ne) moraju igrati u isto vrijeme. Zanima me kako je odobreno Staroj Hiži promjena igranja domaćinskih utakmica na kuglani u Ozlju a svi drugi klubovi ( Karlovac, Mostanje, Željezničar) koji su svoje domaćinske utakmice igrali u Karlovcu na kuglani Dom HV Zrinski tamo će igrati i ove preostale utakmice. https://radio-mreznica.hr/stigla-potvrd ... -utakmice/
Mikac pogoduje Pavlakoviću.
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Ma nije u tome problem. Trećeligaši ne nastavljaju prvenstvo, 2. liga žene su završile prvenstvo i sada su rasporedi prenatrpani. Cezare, vjerujem da ti znaš razlog zašto KK "Stara hiža" igra zadnji dio prvenstva u Ozlju pa bih te molio da to objaviš a ne da postavljaš pitanje.
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

pravda i nepravda je napisao/la: 10 lip 2020, 15:30 Ma nije u tome problem. Trećeligaši ne nastavljaju prvenstvo, 2. liga žene su završile prvenstvo i sada su rasporedi prenatrpani. Cezare, vjerujem da ti znaš razlog zašto KK "Stara hiža" igra zadnji dio prvenstva u Ozlju pa bih te molio da to objaviš a ne da postavljaš pitanje.
Da znam razlog ne bi sigurno postavljao pitanje.
Odgovorite