Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Čunj
Tek protipkao

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la Čunj » 04 ožu 2009, 15:34

Dođi na iduću skupštinu pa možemo pričati koliko ti volja.

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic » 04 ožu 2009, 15:41

niti znam kad je, niti ko tamo treba biti prisutan...daj mi i to reci. Malo sam skeptičan prema institucijama HKSa pa ne pratim to.

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 04 ožu 2009, 17:57

Osobno smatram da je skupština forma koja služi za zaglupljivanje ljudi. Gotovi materijali, sve već izabrano, malo se popriča,potvrde "najbolji", puno obeća ....floskula na floskulu. I sve je spremno za novu, iduće godine, kada si opet dio cirkusa. Hvala lijepo !
Zamarati se vicevima s bradom nema svrhe(gđa-Milas).
Kao što mi napisa jedan od sugovornika, ovo je virtualni svijet, sve je dozvoljeno, zašto onda ne i pseudonim. Na svom iskustvu sam naučio da ne moram platiti za sve što sam javno učinio ili rekao pa makar bilo i u vezi s kuglanjem. Ne mislim da sam "ime", nešto ipak i vrijedim, bar sebi, a Vama svima mogu i nemoram biti tlaka obzirom na pružene varijante u ovom i svim ostalim forumima.
Pozdrav

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat » 04 ožu 2009, 22:41

Daj Čunj imaš do sada dobrih razmišljanja ali sad lupetaš bez veze.Znaš kako to ide ne možeš nekome nešto trpati ako nemaš zato dokaze.Tako i ti M.Kovač nije fer da pričaš o makinacijama Kneževiča bez izloženih dokaza i čini mi se da je to i kažnjivo djelo da se tako nekoga etiketira.Znaš onu da niko nije kriv dok mu se ne dokaže zato brate daj nešto opipljivo a rekla kazala zaboravi.Ali hoću reči koliko smo nejedinstveni u svemu oko čega smo na forumu razglabali pa tako i sve što se donosi i priča svako ima svoje viđenje i svako bi vidio svoj neki interes.Predloženo je da idemo svi skupa nešto napraviti da se taj savez malo uzdrma ali dalje niko ništa , bitno je da seremo i blatimo jedni druge.Ajmo ako je neko tak pametan vidjeti gdje smo i kaj možemo pravno i po statutu učiniti ali mislim da većina tu sebe ne vidi jer im to ne paše,opet neki vide svoj interes da sad dodatno objašnjavam koji je to.Kad je koji klub nešto bojkotirao kad je vidio nešto na tekmi da nije po pravlima ili da nije u skladu sa pravilnikom.Uvijek je bilo daj da odigramo pa če se vidjeti dalje.Ja mislim da smo i mi u jednu ruku govna jer šutimo i trpimo jer dobiš neku pinku i zadovoljni smo pa nećemo ništa talasati jer znamo da neće biti podrške ni odkuda ili vidimo neke sitne interese u svoju korist.Primjer vam je Sedlar R. koji je imao podršku i sve je podređeno njegovoj kandidaturi ali je podlego radi svoje djece da budu u repki pa idemo dalje.Zajebo ljude koji su mu dali povjerenje u savezu.Ti krcko pljuješ sad po svemu a dok ti je pasalo bilo ti je sve ok.Nemoj tako!Ne vidiš se nigdje i sad filozofiraš o svemu i svačemu a dojučerašnji suigrači te pljuju da nisi fer čak ni prema njima a da nejdemo dalje.Sam si sebe izbacio iz svih kombinacija prvo svojom igrom a sad vidim i nastupom.ne želim nikoga povrijediti ali ajmo ljudi nešto zajednički pokrenuti da se nešto pokrene u svakoj županiji, svim onima koji predstavljaju svoju županiju j....i mater da rade u savezu za dobrobit kuglanja a ne njih samih

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 04 ožu 2009, 22:54

tomcat je napisao/la:Ti krcko pljuješ sad po svemu a dok ti je pasalo bilo ti je sve ok.Nemoj tako!Ne vidiš se nigdje i sad filozofiraš o svemu i svačemu a dojučerašnji suigrači te pljuju da nisi fer čak ni prema njima a da nejdemo dalje.Sam si sebe izbacio iz svih kombinacija prvo svojom igrom a sad vidim i nastupom.ne želim nikoga povrijediti ali ajmo ljudi nešto zajednički pokrenuti da se nešto pokrene u svakoj županiji, svim onima koji predstavljaju svoju županiju j....i mater da rade u savezu za dobrobit kuglanja a ne njih samih
Žao mi je ali nisam dlm koga ovo vjerojatno ide.
Uvijek filozofiram jer mislim da može i drugačije. Bez brige nisam u nikakvim kombinacijama, pogotovo ne igrom,a rekao sam g-dine tomcat skupština u principu ništa ne mijenja. Uvijek je izlobirana.

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 05 ožu 2009, 08:26

Daj Čunj imaš do sada dobrih razmišljanja ali sad lupetaš bez veze.Znaš kako to ide ne možeš nekome nešto trpati ako nemaš zato dokaze.Tako i ti M.Kovač nije fer da pričaš o makinacijama Kneževiča bez izloženih dokaza i čini mi se da je to i kažnjivo djelo da se tako nekoga etiketira.
Kada je netko spomenuo gđu Milas,htio sam samo reći da ima većih "zvjerki" od nje.Osim toga nisam nikoga optužio,samo sam rekao da se provjeri jedna od mnogih stvari,a to je gdje su otišli novci od prodanih ulaznica sa SPUK-a u Osijeku

zombi
Nevini

Post Postao/la zombi » 06 ožu 2009, 20:21

Tomcat je napisao:
"Primjer vam je Sedlar R. koji je imao podršku i sve je podređeno njegovoj kandidaturi ali je podlego radi svoje djece da budu u repki pa idemo dalje.Zajebo ljude koji su mu dali povjerenje u savezu.Ti krcko pljuješ sad po svemu a dok ti je pasalo bilo ti je sve ok.Nemoj tako!Ne vidiš se nigdje i sad filozofiraš o svemu i svačemu a dojučerašnji suigrači te pljuju da nisi fer čak ni prema njima a da nejdemo"

Ispravak netočnog navoda: razočarao je ljude koji nisu u savezu - njih najviše (ok, i neke tamo koji su mu dali povjerenje na skupštini). One koji su ga podržavali, te je izdao. Dok onima koji su bili protiv njega, sada plača pića, daje besplatno kuglane itd...
Svi smo mislili da je čovjek od riječi, povjerenja, ugledan poslovan čovjek, neovisan od svih njih. Strašna mi je sama pomisao da Petrović i Sedlar mogu funkcionirati na istoj intelektualnoj razini.

Eh Roberte.....

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 07 ožu 2009, 10:02

jedan pitanje: Kad je doneseno pravilo da se na NBC kup plasira najbolja momcad iz Cup natjecanja??? Ja sam za to cu ravno prije 3 dana. Nemci su oduvijek slali pobjednike sa svojih cup natjecanja, dok su svi ostali slali 3. iz prvenstva. Ko misli da ce treceplasirana ekipa iz naseg prvenstva vjerojatno ostati bez europe, i kome to ide na dusu.

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 07 ožu 2009, 13:33

Poštovani gospodine"čunj",
vezano uz pojedine detalje tj.u vezi gosp.Sedlara kojeg ste naveli kao mogućeg kandidata za mjesto predsjednika HKS-a,moram Vas izvjestiti, kao što i sami znate da se gospodin uveliko "skompao" sa baš "omiljenim" rukovodstvom HKS-a.
Pouzdano znam da kada je trebalo mijenjati ove gore "omiljene"ljude i kada su se već bili stvorili uvjeti da se to i desi,gosp.SEDLAR je odustao od svojih dobrih nakana vezanih za kuglanje,jer je u dogovoru sa "vladajućim"po sistemu "ne petljaj se-bit će ti dobro",sklopio pakt sa Mezakom,Petrovićem i društvom.
Kako to mogu podkrijepiti,bila sam učesnica razgovora u kojem je branio rad Petrovića i saveza,a znate zašto?,pitajte ga?!!!,mislim da znate.Na pitanje,kako argumentira to da se zna da je financijski i na druge načine pomagao sadašnjoj vodećoj strukturi oko juniorske repke i sl.,odgovorio je:cilj ne opravdava sredstvo.
Pitam Vas da li je onda ispravan kandidat gosp.Sedlar,ako tako razmišlja.To ima veze sa sportom?!!!!!!
Što je sa onim roditeljima koji su godinama ulagali u svoju djecu,pomagali im kao roditelji da postanu /ako su talentirani/vrhunski sportaši,a za uzvrat su njihova djeca dobila tapšanje po ramenima u stilu"bravo mali/mala ti si još mlad/mlada ima vremena za tebe".
Nadam se da neću uvrijediti gosp.SEDLARA,jer mi to nije namjera,ali ovo je "javna tajna" koja se zna,samo što nitko ne želi javno o tome pričati,ali zato po kuloarima.....
Znate,nije bitno,ja sam supruga Miroslava Kovača,te nekdašnja kuglačica/reprezentativka,osvajačica sa svojim klubom Prvenstva Europe...../,strahovito mi je žao gledati što se ovo danas događa u sportu u kojem sam provela gotovo 20 godina,na ovaj ili onaj način.Prije dvije sezone sam vodila i ekipu Graditelj-Zaprešića i u te dvije sezone smo se borili/ali,nažalost nismo uspjeli-na kraju smo bili 4./za prva tri mjesta.
Imamo kćerkicu Petru koja počinje učiti kuglati,ali koja zdušno navija na svakoj tatinoj utakmici,kada joj za to daju vremena njene školske obveze.
Pitam ja Vas,što ćemo njoj kao našem djetetu,a mi roditelji smo joj uvijek pričali o kuglanju kao sportu u kojem su se prije družili prijatelji,kuglali najbolji igrači i igračice,na okupljanja repke dolazile su pune tribine ne bi li ljudi gledali vrhunske kuglače i kuglačice kako se spremaju na SP,sada reći,kada ona u zadnje vrijeme čuje kako ne valja ovo,ne valja ono.........
Mislim da sve ovo što se sada događa nimalo ne pogoduje niti sadašnjosti niti budućnosti hrvatskog kuglanja.
Izgubit ćemo rejting koji smo kao kuglačka nacija imali.Zašto? Vode nas krivi ljudi,koji imaju lovu,nije im dosta pa hoće još/Lulić......./,a nije ih briga što će biti sa sportom.
Bitno je da oni sada "požanju" koliko oni misle da trebaju,a za buduću djecu,buduće kuglačice i kuglače,ma koga briga.
Miroslav i ja smo generacija 70-ih,sjećam se kada je prije bilo sastavljanja repki seniorskih da su neki kvalitetni igrači i igračice iz naše generecije tada bili "premladi",ostali su u kuglanju,stvarali rezultate i dalje su dobri,a sada su "prestari".Zamislite kakve to sportske traume ostavlja svakom sportašu.
Nikad nisi dovoljno dobar,osim ako te netko zbog svojih interesa ili "viška" love u džepu ne "ubaci" u repku.Sramota,ali ova vodeća struktura Saveza,ne preza od ničega,jer tko im što može!!!!
Mislim da je krajnje vrijeme,da se svemu ovome stane na kraj,zbog svih onih koji su na ovaj ili onaj način radili u kuglanju,jer smatram da iznad svih nas treba biti samo jedan cilj:kuglanje.
Još nešto,ponavljam i želim da svi shvatimo samo jedno,rezultate stvaraju igrači na stazama,a ne rukovodstva za zelenim stolom.
Igrači i klubovi moraju biti svetinja Savezu,jer on postoji zbog njih.
Stoga,ljudi trgnimo se krajnje je vrijeme da se nešto promijeni,jer ako to ne učinimo,bojim se da će sve ono što su klubovi godinama stvarali basti u zaborav,a kuglanje će zbog ovakvih ljudi propasti.Nadam se da smo dovoljno svjesni toga,te da ćemo svi zajedno nešto učiniti.Klubovi dignite glave,napravite nešto,zbog sebe samih,vašim igrača i kuglanja uopće.Bila sam malo opširna,ali pisala sam iz srca.Pozdrav svim forumašima!!!!!! :D

zjopa
Tek protipkao

Post Postao/la zjopa » 07 ožu 2009, 18:52

Ja mislil da sam dugačak u pisanju, mala beba za tebe.Sad moreš samnom na pivu sigurno si ožednila?

Odgovorite