Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Čunj
Tek protipkao

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la Čunj » 08 ožu 2009, 23:19

Miroslav Kovač je napisao/la:Poštovani gospodine"čunj",
vezano uz pojedine detalje tj.u vezi gosp.Sedlara kojeg ste naveli kao mogućeg kandidata za mjesto predsjednika HKS-a,moram Vas izvjestiti, kao što i sami znate da se gospodin uveliko "skompao" sa baš "omiljenim" rukovodstvom HKS-a.
Pouzdano znam da kada je trebalo mijenjati ove gore "omiljene"ljude i kada su se već bili stvorili uvjeti da se to i desi,gosp.SEDLAR je odustao od svojih dobrih nakana vezanih za kuglanje,jer je u dogovoru sa "vladajućim"po sistemu "ne petljaj se-bit će ti dobro",sklopio pakt sa Mezakom,Petrovićem i društvom. :D

Nisam ja to napisao. On se "skompao" sa njima nakon što su ovi njega otkantali - još gore! Svejedno, i dalje mislim da bi on bio najbolje riješenje ukoliko bi počistio sve ovo što ne valja (Petrović, Mezak i ekipa).
Nije on sklopio pakt sa njima, ja u tu verziju ne vjerujem. On im se greškom priklonio jer je mislio da će na taj način pomoći svojoj djeci gdje je najviše podcijenio svoju djecu koja su na kraju cijele priče svojim rezultatima dokazali da im nije potrebna pomoć tate da ih ugura u reprezentaciju. Djeca su mu veliki talenti, veliki radnici i veliki sportaši. To mu zasigurno nije trebalo.
Na greškama se uči!
Bilo bi super da počisti sve loše u savezu.

batina
Tek protipkao

Post Postao/la batina » 09 ožu 2009, 10:00

na koji način da počisti? koliko znam on je nitko i ništa momentalno!dajte mu predložite kako da se ponaša.možda da ne priča s njima,čim ih ugleda da im okrene leđa ili nešto sočno opsuje?

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 09 ožu 2009, 10:37

Bolesno je kada nekog guraš temeljem frizure, grešaka , ljepote ili samo zato što je dobar čovjek, a on to možda više i ne želi. Pa to se i do sada radilo. Čitavo vrijeme govorimo kako nedostaju programi , suvislost itd.. Zar nije jednostavnije da zainteresirani kandidati ponude naciji svoje načine vođenja procesa ? Kada bi me interesirale takve stvari sigurno bih pronašao način da se predstavim bar u kuglačkoj javnosti , javno ,bez foliranja, jer skupština će sigurno morati biti
kad-tad održana.Pokušao bih iskoristiti šansu u trenutnom vakumu. Mislim da bih tako stekao uvid u raspoloženje, a pokazao snagu.Dobio ili izgubio. Ili smo nezadovoljni samo mi s foruma, a bojim se da nas nema dovoljno za stvaranje kritične mase(čitaj: nema lidera koji nas može okupiti !!!).
Ili možda griješim, pogrešno razmišljam ?

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 09 ožu 2009, 10:54

Pa tako bi i trebalo biti...predstavi svoj program, izaberemo te, ake ne uspiješ što si sam zacrtao u zadanom roku, letiš predlaže se i bira novi...mislim da taljani tako vladu mijenjaju (možda nije najbolji primjer, al šta se može)

Žao mi je što se ovako piše o Sedlaru, dal je podlegao sistemu vodećih...možda...al mislim da zbog velikih obaveza u poslovnom pogledu jednostavno nema vremena i snage posvetit se više savezu i ljudima u njemu... Svejedno smo puno više očekivali od njega i od Raškaja...možda čak i vidli spas od ove žabokrečine.

Kak da se okupimo kad vas većina pleše pod maskama...a fašnik je prošao :lol: :lol:

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 09 ožu 2009, 16:17

batina je napisao/la:na koji način da počisti? koliko znam on je nitko i ništa momentalno!dajte mu predložite kako da se ponaša.možda da ne priča s njima,čim ih ugleda da im okrene leđa ili nešto sočno opsuje?
slažem se, jest da je visok i snažan ali nije betmen

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 29 tra 2013, 09:11

U petak smo svečano obilježili 75 g od osnivanja KK Grmoščica. Žalosno je da se niti Lulić niti Mezak nisu udostojili doći.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 29 tra 2013, 09:19

Kegelmaniac je napisao/la:U petak smo svečano obilježili 75 g od osnivanja KK Grmoščica. Žalosno je da se niti Lulić niti Mezak nisu udostojili doći.
Sad kad bude skupština obavezno glasajte za njih :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 29 tra 2013, 09:24

Kegelmaniac je napisao/la:U petak smo svečano obilježili 75 g od osnivanja KK Grmoščica. Žalosno je da se niti Lulić niti Mezak nisu udostojili doći.
Stvarno sramota da pošalju Novosela koji je član komisije za međunarodnu suradnju !? Nije čovjek kriv, podmeće leđa gdje god može. Da mu je netko pokazao Statut HKS-a vjerojatno nebi, ali ...

Članak 10.
HKS u odnosima s javnošću, pravnim i fizičkim osobama predstavljaju i zastupaju predsjednik i glavni tajnik, u skladu s odredbama ovog Statuta.
U slučaju spriječenosti predsjednika i glavnog tajnika, ili drugih opravdanih razloga, HKS može, temeljem pisanog ovlaštenja predsjednika HKS-a, predstavljati i zastupati dopredsjednik ili neki drugi član Izvršnog odbora HKS-a (dalje u tekstu: IO HKS ili IO).

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 29 tra 2013, 11:29

Ne blatite HKS u svezi proslave jubileja 75.godina postojanja KK "Grmoščica". Lulić i Mezak su bili opravdano spriječeneni. Ali su zato lijepo
kuglačku javnost upoznali sa jubilejom na svojim stranicama i čestitali slavljeniku. :lol: :lol: :lol:

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 29 tra 2013, 15:44

zeljar je napisao/la:Ne blatite HKS u svezi proslave jubileja 75.godina postojanja KK "Grmoščica". Lulić i Mezak su bili opravdano spriječeneni. Ali su zato lijepo
kuglačku javnost upoznali sa jubilejom na svojim stranicama i čestitali slavljeniku. :lol: :lol: :lol:
Pa da ipak je to jedan od najuspješnijih klubova u zemlji i red je :)

Odgovorite