Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Odgovorite
bauer
Tipka sa dve ruke

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la bauer » 22 srp 2013, 13:06

Poštovani prijatelji kuglanja

U svrhu informiranja i informatizacije ovog našeg kuglačkog prostora izrađene su nove Internet stranice Kuglačkog saveza Primorsko-goranske županije http://ks-zpg.hr/

Obzirom na sadržaj (koji će se vremenom oplemenjivati) nadamo se da ćemo kuglačkoj populaciji pružiti dostojne informacije o zbivanjima u našoj županiji.

Srdačan pozdrav

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 12 kol 2013, 09:27

Da li bude što od najavljene sjednice HKS-a za 31/08 ili 01/09?
Luko Del Ponte

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 16 kol 2013, 11:27

Mislim da se ovo odnosi i na kuglanje. Kako na klubove, tako i na saveze! Po tome bi transparentnost bila obveza a ne dobra volja.
http://bit.ly/15MCXaY
Luko Del Ponte

cigla
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la cigla » 19 kol 2013, 14:44

To je lako riješiti. Tko donira novac neka traži uzvješće o trošenju. I gotovo.

mkova84
Nevini

Post Postao/la mkova84 » 31 kol 2013, 20:54

Poštovani svi,dugo nisam pisao po forumu ali sam pratio sve što se događa.I vjerojatno ne bih još pisao,ali stvarno,ali stvarno ne mogu više čitati neke stvari koje gosp.,možda griješim ako napišem gospodin jer gospoda to ne rade,sad sam ja zločest,ali neka bude,koje gosp.Mezak piše.Nakon neznam koliko pisama,btw. na užasnim stranicama HKS-a,koje će se nadam se po svim informacijama brzo promijeniti,ne razumijem zašto se mora uvijek tako veličati,sam sebe, i zašto mora stalno tako i na taj način omalovažavati kritike drugih sportaša i sportskih djelatnika.Kritika je inače fantastična stvar,samo je treba znati "pročitati".Zadnja izjava je bila "nevjerni Tome" a u vezi juniorske ženske reprezentacije i njihovog uspjeha.Zaista nedolična izjava tajnika HKS-a u trenutcima kada ista dobiva zasluženu nagradu.Ovim putem ja bih molio gosp.Mezaka da se pokuša suzdržavati od takvih izjava,te da na službenim stranicama HKS-a,dostojno i s vjerom u još bolje sutra našeg malog sporta prenosi ovakve lijepe vijesti bez zajedljivih komentara.Mislim da je to najmanje što bi mogao napraviti za nas kuglače i kuglačke djelatnike.Hvala unaprijed!

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 01 ruj 2013, 10:52

mkova84 je napisao/la:Poštovani svi,dugo nisam pisao po forumu ali sam pratio sve što se događa.I vjerojatno ne bih još pisao,ali stvarno,ali stvarno ne mogu više čitati neke stvari koje gosp.,možda griješim ako napišem gospodin jer gospoda to ne rade,sad sam ja zločest,ali neka bude,koje gosp.Mezak piše.Nakon neznam koliko pisama,btw. na užasnim stranicama HKS-a,koje će se nadam se po svim informacijama brzo promijeniti,ne razumijem zašto se mora uvijek tako veličati,sam sebe, i zašto mora stalno tako i na taj način omalovažavati kritike drugih sportaša i sportskih djelatnika.Kritika je inače fantastična stvar,samo je treba znati "pročitati".Zadnja izjava je bila "nevjerni Tome" a u vezi juniorske ženske reprezentacije i njihovog uspjeha.Zaista nedolična izjava tajnika HKS-a u trenutcima kada ista dobiva zasluženu nagradu.Ovim putem ja bih molio gosp.Mezaka da se pokuša suzdržavati od takvih izjava,te da na službenim stranicama HKS-a,dostojno i s vjerom u još bolje sutra našeg malog sporta prenosi ovakve lijepe vijesti bez zajedljivih komentara.Mislim da je to najmanje što bi mogao napraviti za nas kuglače i kuglačke djelatnike.Hvala unaprijed!
Slažem se. Ovo je nažalost samo još jedna od niza sličnih izjava. Neprimjereno i nisko...

Čestitke nagrađenim sportašicama!
Luko Del Ponte

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 13 ruj 2013, 07:54

Čujem i vidim da je Varaždin dobio domaćinstvo za Europapokal 2014., čestitke!
Inaće, u velikom smo iščekivanju reporta sa izborne konferencije WNBA i NBC-a koja je bila 07/09 a znamo da su od naših predstavnika tamo bili g.Mezak i g.Funda. Ili jednostavno nema materijala za ikakvi report...
Nego, jel netko zna u kojem je stadiju ovo s HKS-om... Sada je i meni jasno zašto nije bilo najavljene sjednice krajem kolovoza...
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 13 ruj 2013, 12:56

lukodp je napisao/la:Čujem i vidim da je Varaždin dobio domaćinstvo za Europapokal 2014., čestitke!
Inaće, u velikom smo iščekivanju reporta sa izborne konferencije WNBA i NBC-a koja je bila 07/09 a znamo da su od naših predstavnika tamo bili g.Mezak i g.Funda. Ili jednostavno nema materijala za ikakvi report...
Nego, jel netko zna u kojem je stadiju ovo s HKS-om... Sada je i meni jasno zašto nije bilo najavljene sjednice krajem kolovoza...
lukodp kad je tebi već jasno zašto nije bilo najavljene sjednice 31.08.daj objasni nama kojima više ništa nije jasno :?: :?: :?: :?: :?:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 13 ruj 2013, 17:24

cezar je napisao/la:
lukodp je napisao/la:Čujem i vidim da je Varaždin dobio domaćinstvo za Europapokal 2014., čestitke!
lukodp kad je tebi već jasno zašto nije bilo najavljene sjednice 31.08.daj objasni nama kojima više ništa nije jasno :?: :?: :?: :?: :?:
Kako i zašto organizirati i održati sjednicu HKS-a kada niti izborna skupština još uvijek nije prijavljena uredu za upravu (zbog žalbe). A i tematika (reorganizacija liga) nije takva da bi se moglo odmah prijeći s riječi u dijela.
A pošto je 60 dana za razmatranje žalbe prošlo, vjerovatno će se uskoro raspetljati ovo trenutno stanje u HKS-u. A čujem i da je novi predsjednik (iako bez prava glasa), isti onaj kojeg nekoliko županija osporava, vadio itekako vruće krumpire u Njemačkoj i uspio vratiti dobar dio legitimiteta kojeg je Hrvatska izgubila u međunarodnim krugovima. Da ne idem u detalje, bottom line je u tome da je WNBA-NBC pozdravio ovaj izbor hrvatskog kuglačkog puka.
Luko Del Ponte

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 04 lis 2013, 22:23

Poštovani prijatelji evo me pozdrav svima.
U privitku pročitajte dopis koji sam poslao na HKS , i osobno predsjedniku da se nešto poduzme vezano za odluku o nedozvoljenom igranju druge lige na plastici.Sutra počinju druge lige možda su neke već i počele i vidim da se ništa ne mijenja niti izlazi u susret klubovima pa da oni koji imaju takve kuglane igraju doma.Ne mogu vjerovati da novo predsjedništvo ne može početi aktivno raditi.A kakve su sprege u destrukciji pogledajte tko je u službenoj delegaciji KK Mlake u Augsburgu. I još nešto.Ovo je pisano uz pomoć onih koji znaju o pravilnicima i onome što je važeće u Europi.
U prilogu dopis
https://docs.google.com/file/d/1cpMT_GS ... sp=sharing

Odgovorite