Svjetski kup 2018 - Zaprešić

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Svjetski kup 2018 - Zaprešić

PostPostao/la lukodp » 12 lis 2018

pedro je napisao/la:Odlični su komentari vezano za našeg vrlog predstavnika u NBC,koji je tamo pustio korjenje...

Koliko ja znam predstavnik HKS-a u NBC-u i WNBA je g. Mikac a ne g.Baričević
Čitam ovdje komentare kako je g. Baričević trebao raditi u korist naših klubova a ne njemačkih. Mišljenja sam da nitko u međunarodnim organizacijama ne treba raditi u korist hrvatskih klubova ili reprezentacije ali ni u korist ostalih zemalja članica. Zna se što je njihov posao. Kao što se zna i kako ga obavljaju.
Suđenje na Svjetskom kupu u Zaprešiću je bilo loše. Vidio sam uživo tijekom finala a kao što newform kaže imamo i snimke pa slobodno pogledajte, i to sve pred očima glavnog čovjeka za suđenje pri NBC-u.
A kad smo kod NBC-a, puno puta sam ovdje napisao da su zapravo isti kao i HKS. Nažalost, HKS ih je u nekim stvarima sada već i prestigao. O klubovima da i ne govorim… Njima (NBC-u) je izgleda sam pojam televizijskog prijenosa i sva dobit i obveze što iz njih proizlaze znanstvena fantastika. Sama činjenica da ubiru naknadu od reklama na dresovima je meni sasvim dovoljan razlog za zabrinutost. Jel i suci plaćaju naknadu za reklamu na majicama?
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kuglackias » 12 lis 2018

Bravo Luko, pogodio si u srž problema. Niti ja se ne slažem da bi netko trebao raditi u bilo čiju korist. Ja sam napisao da je Baričevićeva odluka oštetila naše klubove i pitanje je štete i odgovornosti. To mogu biti visoki novčani iznosi ali i penali u slučaju nepoštivanja. To najbolje znaju u predsjedništvu Zaprešića i vjerujem da će povući sve pravne korake da se zaštite. Oštećena je i Mlaka jer su i oni izbačeni iz televizijskih termina. U korist Zaprešića i Mlake ide pisani dokument koji su sui trebali provesti a nisu. HKS bi trebao oštro reagirati i zaštiti svoje klubove.
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la perovz » 12 lis 2018

Bravo Zaprešić. Vi sam kuglajte a ovo ostalo ostavite onima koje takve stvari vesele u životu.
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la pedro » 12 lis 2018

Uvjeren sam da nitko nije niti pomislio da bi MB trebao raditi u korist HKS,trebao je samo štititi kuglačke zakone NBC-a ,kada je već bio na licu mjesta kao delegat,a bio je nebrojeno puta od dana izbora u predsjedništvo. Na znanje Lukodopu koji svojim komentarom nije pogodio u "sridu",naš vrli kuglački djelatnik,izabran je u predsjedništvo NBC-a na prijedlog HKS-a (tako kažu izvori),pa se nakon toga ukorijenio upravo zbog politike koju je vodio,ne prema HKS-u (mi smo bili samo kolateralna žrtva)nego u korist Njemaca,tumačeči i primjenjujući pravila na način,koji je odgovarao vrhu NBC i posebno čovjeku koji je sjedio iza nažalost "Njemice" Maričić,tj sportskom direktoru NBC-a.(možda već i bivšem.....ne znam)
Takav je bio razvoj događaja unatrag 10 godina i izvori kažu da su svi naši predstavnici dobili po prstima,uključivo trenere,jer vrhuška HKS-a nije dozvolila da se MB direktno miješa u politiku hrvatskog kuglanja,ma kakva ona bila i to je izazvalo tekući revolt Herr MB.
Točno Mikac je predstavnik HKS-a na Konferencijama NBC kao što je to i praksa......dugogodišnja....
Što se tiče kave Hekua ....neka mu je u slast....
Dobro kaže AS poštivati zakone kakvi jesu a kvaliteta i rad neka vlada na kuglačkim daskama!!
pedro
Tek protipkao

PostPostao/la lukodp » 12 lis 2018

pedro je napisao/la:Uvjeren sam da nitko nije niti pomislio da bi MB trebao raditi u korist HKS,trebao je samo štititi kuglačke zakone NBC-a ,kada je već bio na licu mjesta kao delegat,a bio je nebrojeno puta od dana izbora u predsjedništvo. Na znanje Lukodopu koji svojim komentarom nije pogodio u "sridu",naš vrli kuglački djelatnik,izabran je u predsjedništvo NBC-a na prijedlog HKS-a (tako kažu izvori),pa se nakon toga ukorijenio upravo zbog politike koju je vodio,ne prema HKS-u (mi smo bili samo kolateralna žrtva)nego u korist Njemaca,tumačeči i primjenjujući pravila na način,koji je odgovarao vrhu NBC i posebno čovjeku koji je sjedio iza nažalost "Njemice" Maričić,tj sportskom direktoru NBC-a.(možda već i bivšem.....ne znam)
Takav je bio razvoj događaja unatrag 10 godina i izvori kažu da su svi naši predstavnici dobili po prstima,uključivo trenere,jer vrhuška HKS-a nije dozvolila da se MB direktno miješa u politiku hrvatskog kuglanja,ma kakva ona bila i to je izazvalo tekući revolt Herr MB.
Točno Mikac je predstavnik HKS-a na Konferencijama NBC kao što je to i praksa......dugogodišnja....
Što se tiče kave Hekua ....neka mu je u slast....
Dobro kaže AS poštivati zakone kakvi jesu a kvaliteta i rad neka vlada na kuglačkim daskama!!

Pa... sve sam to i rekao manje više kaj ne? Ako već nije u sridu onda je barem udva :lol:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la pedro » 12 lis 2018

Priznam Lukodopu "UDVA"......he he
pedro
Tek protipkao

PostPostao/la kulen » 16 lis 2018

lukodp je napisao/la:
pedro je napisao/la:Odlični su komentari vezano za našeg vrlog predstavnika u NBC,koji je tamo pustio korjenje...

Čitam ovdje komentare kako je g. Baričević trebao raditi u korist naših klubova a ne njemačkih. Mišljenja sam da nitko u međunarodnim organizacijama ne treba raditi u korist hrvatskih klubova ili reprezentacije ali ni u korist ostalih zemalja članica. Zna se što je njihov posao. Kao što se zna i kako ga obavljaju.
Suđenje na Svjetskom kupu u Zaprešiću je bilo loše. Vidio sam uživo tijekom finala a kao što newform kaže imamo i snimke pa slobodno pogledajte, i to sve pred očima glavnog čovjeka za suđenje pri NBC-u.
A kad smo kod NBC-a, puno puta sam ovdje napisao da su zapravo isti kao i HKS. Nažalost, HKS ih je u nekim stvarima sada već i prestigao. O klubovima da i ne govorim… Njima (NBC-u) je izgleda sam pojam televizijskog prijenosa i sva dobit i obveze što iz njih proizlaze znanstvena fantastika. Sama činjenica da ubiru naknadu od reklama na dresovima je meni sasvim dovoljan razlog za zabrinutost. Jel i suci plaćaju naknadu za reklamu na majicama?

I šta ćeš ti sada kao visokopozicionirani dužnosnik HKS-a poduzeti po tom pitanju?????

Vjerojatno NIŠTA .... samo nastaviti tu na forumu trabunjati :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la lukodp » 16 lis 2018

kulen je napisao/la:
lukodp je napisao/la:

I šta ćeš ti sada kao visokopozicionirani dužnosnik HKS-a poduzeti po tom pitanju?????

Vjerojatno NIŠTA .... samo nastaviti tu na forumu trabunjati :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Čuj ovo "visokopozicionirani dužnosnik" :roll: . Da i jesam, malo toga bih mogao, stoga mi ne preostaje ništa drugo nego trabunjanje na forumu zajedno s tobom :lol: .
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

Prethodna

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.