Liga prvaka

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Pozitivac
Tek protipkao

Re: Liga prvaka

Post Postao/la Pozitivac » 01 tra 2019, 12:41

Čestitke Zaprešiću i Mlaki na osvojenim trofejima. Nije mi žao što sam došao bodriti i Mlaku i Zaprešić. Kada sam vidio da su došli ljudi iz svih krajeva Hrvatske, Njemačke, Slovenije, Srbije onda neka bude žao onima iz Zagreba koji "vole" kuglanje a nisu došli dok su im puna usta kritika na račun klubova i saveza. Svaki komentar utakmice sa rezultatima preko 3900 je suvišan. Finalnu i polufinalnu utakmicu treba pokazivati mladim igračima koji se uče kuglati kako iz taktičke pripreme tako i iz tehničke i igračke.
Posebno mi je drago bilo vidjeti ekipu Mertojaka i Poštara koja je došla bodriti i podržati najgoreg sportskog neprijatelja. Mertojak je pokazao veličinu i karakter, mlad klub koji s godinama sazrijeva i nadam se da će nastaviti put koji je Zaprešić utabao na ponos svih nas u Hrvatskoj.
Čestitke i organizatorima, nije lako nastupati i istovremeno organizirati ovakav događaj.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 01 tra 2019, 13:14

pridružujem se čestitkama , da manev i bogdanović nisu preokrenuli setove teško bi bilo u nastavku ali zato nastupa cijela ekipa
zaprešić je izdominirao ovu sezonu , vjerujem da će im biti teže osvojiti kup hrvatske nego ligu prvaka

Teke
Tek protipkao

Post Postao/la Teke » 01 tra 2019, 13:17

I ja čestitam svima na osvajanju titula, medalja i pehara - takvi rezultati kod muških i kod žena nam davaju nadu u budučnost kuglanja. Sjajna atmosfera, odlična organizacija, odlični rezultati. Sve se poklopilo.

Jedino sam tužan zbog ovog foruma - kad je nešto loše, onda pljuju svi, kad je nešto dobro i uspješno, onda rijetko ko napiše ... Gdje ste negativci, da pohvalite dobre rezultate hrvatskih klubova, pa i ostalih - nitko nije razočarao ??? :evil: :evil: :evil:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 01 tra 2019, 14:10

julio je napisao/la:pridružujem se čestitkama , da manev i bogdanović nisu preokrenuli setove teško bi bilo u nastavku ali zato nastupa cijela ekipa
zaprešić je izdominirao ovu sezonu , vjerujem da će im biti teže osvojiti kup hrvatske nego ligu prvaka
Ja bih još izdvojio Vlakevskog u subotu i onih Manceovih tri čunja na kraju :D . U finalu je Bogdanović razvalio i to je karakteristika velikih ekipa, uvijek netko drugi iskoči, povuče, odigra...
Jako mi je žao što nisam mogao i ovaj put biti tamo ali eto...
A za kup, mislim da će sada imati motiv više... da osvoje sve živo ove sezone :D .
Luko Del Ponte

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 01 tra 2019, 15:21

čestitke Zaprešićanima i Riječankama :D , svi postigli maksimum!! Najviše je fascinirala borbenost, nevjerojatna vjera u svoje mogućnosti, eksplozija u ključnim momentima!! Stolar i Vlakeski dokazana kvaliteta, zato su i dovedeni
ali Luka, Manev, Fridl, sjajni, a"stari" Brna za povijest......
U zrelim igračkim godinama, no uvijek fokusiran na svoju igru
tehnika i znanje, iskustvo, bez udaranja.....glavna zvijezda!!!
Djevojke dale sve od sebe ali zvijezde iz Bamberga bile su prejake za bebe iz Mlake!!

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 01 tra 2019, 18:11

Još malo o curama! Dobra taktika Mikac ali prevelik zalogaj i još k tome skromna Jambrović! Sa Maričić bi Mlaka bila mala ugroza,nažalost bila je na drugoj strani, ali i stare Njemice još tuku!! Dugogodišnja vladavina Victorije, pokazuje kako privatni kapital vodi ekipu na vrh@!
To je recept!! Funda sa svojim dečkima provodi sličan koncept
pa nije čudo da će još godinama vladati hrvatskim kuglanje!!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 01 tra 2019, 22:29

Znam da o meni kruži mišljenje (naglašavam "mišljenje") kao negativcu koji je protiv nekoga (u ovom slučaju Mikca i Saveza), no mislim da ljudi koji me poznaju znaju da ne meljem bez veze (bar se trudim) i da je svaka koju napišem potkrijepljena činjenicama. Pa evo: Mlaka se provukla prvi dan, mislim da su cure odigrale manje od očekivanog i realno manje od razine na kojoj bi trebale biti. U finalu je teško biti pametan, pogotovo sa ovakvim Bambergom. Odigrale su bolje, ali ipak manje nego što mislim da mogu. Nakon parova RH koje su cure odigrale vrhunski, sada su se ipak malo stisle. Mislim da su ipak mogle bolje. No Liga prvaka je ipak nešto drugo od parova RH. Čestitam na drugom mjestu, iako mislim da ni prvo nije bilo nedostižno.
Zaprešić je uzeo svoje (naravno, sad je to lako reći!), no zaista mislim da su dečki odigrali sjajno i da je taktički sve odigrano vrhunski. Polufinale je bilo ključno, naročito Fridl koji je imao veliki psihički problem lošeg nastupa na SK. Srećom, odigrao je maestralno. Brna je zadnji set finala odigrao kao da je izvukao svo iskustvo i znanje koje je skupljao godinama. Manev je odrastao (konačno?) u 120 hitaca, a o Bokiju, Luki i Ukiju ne bih tošio riječi. Podbrezova sjajna, no pomalo taktički predvidljiva... To ih je možda koštalo poraza. Dobro za nas. Sad ću se pravit pametan i reći da taktika nije bitna ako napraviš 3940, no umalo nije bilo dovoljno...
I da ne mudrujem previše: Čestitke Mlaki, Zaprešiću na naslovu i na odličnoj organizaciji. Zahvalan sam im što su mi dopustili da i ja sudjelujem u tome.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 02 tra 2019, 12:16

Cestitke Zapresicu na prvom mjestu a posebno organizaciji cijelog dogadjanja. Jos jednom su pokazali da su pravi profesionalci u svakom pogledu. Osobno sam nazocio i definitivno kapa do poda. Cestitke i curama Mlake mada polufinale su odigrale i prosle sa dosta slabim rezultatima pa sam u finalu ocekivao puno bolje cifre pogotovo od Jambrovic i Cavlovic ali svejedno sve skupa izvrsno. Najteze se nakon takvog dogadjaja vratiti u stvarnost na svoje kuglane na svoje cifre....

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 02 tra 2019, 15:21

Bio sam i uživao. Jedno je kada se osvajaju titule negdje van Hrvatske, kada ne osjetite atmosferu nego samo negdje u nekom jedva vidljivom članku pročitate da je netko u kuglanju nešto osvojio. Zaprešić nije ni svjestan koliko je dao svima nama organizacijom i pobjedom. Osjetiti tu ljubav i energiju na tribinima je nešto neopisivo. Mislio sam da neću više doživjeti toliko ljudi na kuglani nakon onih zlatnih dana Medveščaka i Grme ali Zaprešić mi je to poklonio. Hvala vam

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 02 tra 2019, 21:13

Što reći za Zaprešić nego da sam oduševljen u dva dana imaju prosjek 3950 strašno,drugi dan sam prisustovao i ni minute mi nije žao što sam bio na takvom kuglačkom spektaklu.

Curama iz Mlake također čestitke 2.mjesto je uspjeh ,makar Ana i Tihana mogu i moraju bolje za sam vrh protiv hibrida iz Bamberga(izuzev Ines i Antal).Možda sam zloban ali čime oni hrane one njemice :lol:

Također čestitke i svima na organizaciji jer sve je bilo na razini kako treba biti. Jel poznato koji je razlog zašto predsjednik HKS-a nije bio na proglašenju najboljih smatram da je Zaprešić to zaslužio ?

Odgovorite