Liga prvaka

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Liga prvaka 2009-2010

PostPostao/la Croman007 » 21 ožu 2010

Jel ima možda gdje kakav prijenos završnice Lige Prvaka u Apatinu?
Croman007
Raspisani lik

Re: Liga prvaka 2009-2010

PostPostao/la hamilton » 21 ožu 2010

Croman007 je napisao/la:Jel ima možda gdje kakav prijenos završnice Lige Prvaka u Apatinu?

ima, hrt plus u 15,00...
hamilton
Tek protipkao

Liga prvaka

PostPostao/la sasa » 27 stu 2010

rezultati prvih utakmica lige prvaka

http://www.fiqwnba-nbc.de/html/championsleague.html
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Liga prvaka

PostPostao/la ZrntscheZ » 27 stu 2010

Kaj pa je bilo sa Grandicem, Spiljarom i Kovacom (pa i Fuckarom)?!
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la lukodp » 28 stu 2010

ZrntscheZ je napisao/la:Kaj pa je bilo sa Grandicem, Spiljarom i Kovacom (pa i Fuckarom)?!

Grandić "Darko"? Koji je taj? :shock: :D
Možda ozljeda, 108 prvi set i na kraju izgubili za tih 40-tak čunjeva... šteta. Ovi tzv. talijani odigrali sasvim solidno u Novskoj.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 28 stu 2010

lukodp je napisao/la:
ZrntscheZ je napisao/la:Kaj pa je bilo sa Grandicem, Spiljarom i Kovacom (pa i Fuckarom)?!

Možda ozljeda, 108 prvi set i na kraju izgubili za tih 40-tak čunjeva... šteta. Ovi tzv. talijani odigrali sasvim solidno u Novskoj.

Ovi Talijani su sigurno imali sve informacije o kuglani, kao i o sastavu Novske. :D
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la pdragicevic » 28 stu 2010

ZrntscheZ a šta je sa člankom 29,jesi ga pročita.
pdragicevic
Tek protipkao

PostPostao/la Croman007 » 28 stu 2010

newform1 je napisao/la:
lukodp je napisao/la:

Ovi Talijani su sigurno imali sve informacije o kuglani, kao i o sastavu Novske. :D

Novska - Neumarkt 3:5;14,5:9,5 3466:3503 -37+
Novska odigrala vrlo dobro,izuzev očajnog Branka Grandića(ovako iz gledališta je izgledao skroz izgubljen) koji je uspio izgubiti u 30 kugli čak 58 čunjeva što je u konačnici ključ ovog poraza na domaćoj kuglani.Talijani predvođeni odličnim Mađarima i vrlo dobrim Blassom su prva ekipa koja je ove sezone probila čarobnu granicu od 3500 čunjeva i imala čak 3 igrača preko 600 čunjeva na jednoj od najzahtjevnijih kuglana u Hrvatskoj. Za dva tjedna je revanš u Italiji i Novska ako želi ići dalje mora odigrati utakmicu sezone!
Croman007
Raspisani lik

PostPostao/la zeko » 28 stu 2010

amy,kaj se desilo? nekak mi se čini da je kuglana teška jer ni ovi mađari osim boante nisu niš posebno srušili
kaj se događa sa fučkarom i mirom već dvije tekme? da je fučkar ulovil bod,mogli bi nešto očekivati u uzvratu,ovak teško
zeko
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la mumi » 29 stu 2010

Moj osobni dojam je da su svi naši klubovi Osim Zadra jako podbacili.
Novska je po meni jako loše odigrala i nije iskoristila prednost jako domače kuglane,još se sječamo svi od Bogdanovića 504.Po meni nemaju šanse u uzvratu i mislim da su oni ipak u nekoj silaznoj putanji i velike glasine da se raspadaju mislim da če se i dogodit.

A kaj se Zaprešića tiće moje mišljenje je da su jako jako loše odigrali izuzev Andreja Kovača.on je imo preko 600 onda su ostali trebali biti na barem 580 prosjek Fučkar po meni jako loše za igraća takvog kalibra i iskustva.Miroslav Kovač razočaravajuće loš(katastrofalan) također mislim da Zaprešić i nema baš šanse u uzvratu.
mumi
Zna gdje su sva slova

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.