Liga prvaka

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
SLAVONAC

Re: Liga prvaka

Post Postao/la SLAVONAC »

Diči ruke, ipak to izgleda malo kukavičji , pokažimo im zube , ja , ti nađimo još koga , upravo zato što volimo kuglanje nemojmo dozvoliti da se gasi . Meni sa 6 banki kao i tebi baš ne mogu puno zla napraviti ali mislim da mi njima možemo . Bliže vatri si nego ja , sigurno znaš i više nego ja , čitao sam nešto na forumu od tebe vezano za Savez ,ali ,gdje je stalo . Organizirajmo se poput njih , napadnimo ih njihovim oružijem , ne dozvolimo im da unište do kraja sport koji volimo . Ovi klinci što pišu po forumu , zeleni su , mladi , bore se za stipendije , repku , na neki način boje se . Čega se ja trebam bojati ili ti . Dva puta su me kaznili , pa , mogu još koji puta , niti me hrane , niti me oblače , niti će me otjerati sa kuglane .

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Prvo.
Organiziranje live video streaminga kak treba (dakle s režijom i bar dve kamere) i slanje na web je skupa i nepotrebna zajebancija. Svjetsko prvenstvo OK. Završnica lige prvaka... neznam baš. Zaprešić, odnosno kuglana ima dobar upload (naravno i nekog tko zna upalit komp ;)) pa si može priuštiti video streaming. Zabok također ima video opremu instaliranu na kuglani ali bez kvalitetne internet veze, zaboravite na video streaming. Live ticker s rezultatima košta ništa, postavlja se jednostavno i treba malo dobre volje. Pogledajte si malo 2.HKLS, gotovo pola utakmica ide live (ticker), od iduće sezone bit će i još bolje... Kolko košta? 0 kn.
Drugo.
HKS-ov blogić i NBC stranice su 19. stoljeće. Nema rasprave oko toga. NBC je malo ispred zbog kvalitete sadržaja ali tehnički to je negdje tamo iz kraja 90-tih. Ažurnost je približno ista. Sramota i za jedne i za druge.
Treće.
Očekivati od jednog saveza (HKS) koji ima toliko problema s redovnom djelatnošću da ima napredni informatizacijiski sustav je smiješno. Sportovi poput kuglanja bi trebali razarat na internetu jer tu za gotovo ništa novaca možeš dobiti ogroman medijski prostor. Da ne spominjem prednosti informatizacije cijelog organizacijskog sustava samog saveza (dokumenti, e-sjednice, e-knjižice, e-ovo, e-ono...)
Zaboravite TV. Ni puno veči i jači sportovi su nezastupljeni na TV, i tu nema pomoći.
Radio je super za najave i svaka čast pojedincima kad proguraju nešto, koliko mogu.
Ali internet ... sky is the limit :)
Četvrto.
Ne radi se o nikakvom strahu kod mladih. Oni bi samo kuglali, bez da moraju misliti jel ima para za pojedinačno, jel ima za put na ekipno, jel smo produžili licence, dal imamo valjani liječnički, po kojim propozicijama se igra, zašto moram igrati u pol 1 u noći itd. To je nečiji POSAO ZA KOJI JE PLAČEN, ili nije ali je preuzeo obvezu da će ga odraditi :D .
Peto.
Čestitke dečkima iz Zadra, izvukli su maksimum iz sebe, protivnici su ipak bili prejaki i to je to. Rezultat je vrhunski. Imati 2 kluba u završnici elitnog klupskog natjecanja je velika stvar sama po sebi. Mlaka, nažalost nije bila konkurentna ove godine, ali tu su, bore se...
Luko Del Ponte

lipi
Nevini

Post Postao/la lipi »

Liga prvaka - četvrto mjesto

Njemački

grad Straubing bio je domaćin završnog turnira Lige prvaka na kojem

su sudjelovale po četiri najbolje muške i četiri najbolje

ženske europske ekipe. Prekrasna šesterostazna kuglana dva dana je bila

poprište odličnih kuglačkih susreta. Voljom ždrijeba u polufinalu smo igrali s prošlogodišnjim pobjednikom ovog natjecanja mađarskim prvakom Szegedi TE. Po

mnogima Mađari su trenutno najbolja svjetska ekipa što su,

uostalom, dokazali i na ovom natjecanju. Mi smo na ovom

natjecanju, zahvaljujući nekompetentnosti našeg saveza, bili oslabljeni za

igranje Branka Maneva. Njegov izostanak smo uspjeli nadoknađivati u susretima

osmine i četvrtine finala Lige prvaka koji su igrani na dvije utakmice.

Međutim protiv ekipa poput Szegedi TE i Rot-Weis Zerbsta to jednostavno nije

bilo moguće. Pokušali smo u polufinalu izvući neriješeni rezultat i proći na

setove ali za tako nešto, uz odličnu igru potrebno je i malo

sportske sreće. Ovoga puta ona je bila na strani mađarske ekipe. Naša prva četiri

igrača odigrali su vrlo dobro i u neizvjesnim dvobojima gdje su

odlučivale nijanse sva četvorica gube poene i to s neznatnom razlikom.

Funda Danijel protiv Zapletana čak ima i ukupno čunj više međutim poen odnosi

Zapletan zbog 3 osvojena seta. Bogdanović je u sjajnom dvoboju izgubio za

jedan čunj od Tibora Sela, Matija Mance ostao kratak za 9 čunjeva

protiv Levantea Kakuka, a Damir Fučkar za 4 čunja od Bele Fehera. Bruno

Milinković i Nikola Uzelac nisu ništa mogli protiv odličnih Norberta Kissa i

Lasla Karsaia. Iako smo prema prikazanoj igri zaslužili povoljniji rezultat,

mjesto u finalu potpuno zasluženo izborio je Segedi TE.

U

drugom polufinalnom dvoboju KK Zadar je priredio prvorazredno iznenađenje

pobjedom nad favoriziranim njemačkim prvakom. Iskusna ekipa Zadra iskoristila

je slabu igru Nijemaca i zasluženo ušla u finale.

U

utakmici za treće mjesto Nijemci su protiv nas pokazali zašto su bili favoriti

za osvajanje naslova. Za razliku od dana ranije, odigrali su utakmicu bez

slabog pojedinca i s ukupno srušenih 3948 (191 čunj više nego dan ranije) postavili

ekipni rekord kuglane. Mi smo, kao i dan ranije, odigrali s tri odlična,

jednim solidnim i dva loša nastupa. Prepuna kuglana mogla je uživati u sjajnom

dvoboju Uroša Stoklasa i Damira Fučkara koji je na kraju pripao Urošu

rezultatom 686:681. Uz njih na stazi Boris Benedik je srušio 684 čunja i Matija

Mance 642, a prije njih Branislav Bogdanović 673, Christian Helmerich 670,

Mathias Weber 663 i Torsten Reiser 636 čunjeva. Priliku za nastup na

jednom tako velikom natjecanju dobio je i Borna Gašpert. Kada je trema

popustila pokazao je da se na njega u budućnosti može računati. Na kraju

potpuno zaslužena pobjeda njemačkog prvaka. Rezultatski smo ponovili

četvrto mjesto od prije dvije godine, ali kvalitativno smo neusporedivo bliže

samom svjetskom kuglačkom vrhu. Osvajanjem naslova prvaka Hrvatske igrati ćemo

na jesen Svjetski kup u Hartdt/Koblach. Tada će napokon imati pravo

nastupa imati i Branko Manev. S njim i uz kvalitetnu pripremu imamo se pravo

nadati sjajnijim međunarodnim trofejima.

U

finalu je Szegedi TE bez većih problema nadigrao Zadrane koji su ponovili igru

iz polufinala ali to za mađare nije bilo dovoljno. U ženskoj konkurenciji

naslov ide u Celje koje je njemačkoj Victoriji uzvratilo za lanjski poraz.

Treći je Pionir iz Subotice, a četvrta riječka Mlaka. Čestitke svim sudionicima

završnice Lige prvaka i zahvala organizatorima na ukazanom gostoprimstvu.

Pozdrav svim kuglačicama i kuglačima.

Moram se malo osvrnuti na komentar Zaprešića,pretpostavljam Darka Oršića,s netom završenog finala u Njemačkom Straubingu.
Ne mogu,a ne primijetiti,izprazna opravdanja trenera Zaprešića za lošu igru njegovih igrača,osim Fučkara i Bogdanovića,te Mancea.Smješno je opravdanje da mu je HKS kriv za lošu igru zbog ne igranja jednog igrača,Branko Manev.Pa,ako je i trunku pošten,priznaće da je znao za kaznu B.Maneva kada ga je zaželio u svom sastavu,a Funda mu to i ispunio,tako da neznam šta mu je tu savez kriv.Ne razumijem kako je mogao staviti u prvoj utakmicu D.Fundu na Zapletana,kada svi znaju da Funda ne može pobjediti tog igrača,koji je nebrojeno puta pokazao da kada treba da ne može.Istina,skoro ga je pobjedio,ali to je bilo samo zato jer je Zapletan loše odigrao jedan set (132),ali kada je trebalo,sve je pogodio,za razliku od Funde koji promašuje dvije pozicije,dva lijeva štela????Bruno Milinković,navodno skliske kugle,mislim da su svima bile iste?????N.Uzelac,veliki talenat,krenuti sa 184,mislim,a završiti na 614????O kojem Manevu mi pričamo.D.Oršić,pa ti imaš pola ekipe preslabe za ovakva natjecanja,ali to jedino ti ne vidiš,pa se vadiš na HKS.Smješno.Kažeš da je Zadar priredio prvorazredno iznenađenje.Zašto?Pa tebi bi kao treneru trebalo biti jasno da je KK Zadar ime u međunarodnom kuglačkom svijetu,da ima 6 reprezentativaca,sve jedan iskusniji od drugog,izuzev Marinovića i da nije isto kada neki igrač stane pored Zadrovog ili Zaprešičkog igrača.Vi jeste prvaci Hrvatske i čestitam na tome,ali samo zato jer je Zadar kiksao u prvom kolu.Ako pogledaš,a sigurno kao vrsni trener gledaš,pofledaj poene i setove Zaprešića i Zadra na ljestvici,pa ćeš brzo shvatiti da ste na gostujućim kuglanama banane,imate tri pobjede više od Zadra,a u navedenom ste u egalu.Ja mislim da je Zadar odigrao fenomenalnu utakmicu u pojedinačnim dvobojima sa Zerbstom i izvrsnom taktikom,te znanjem i velikim kuglačkim srcem pobijedili,istina,favorizirani Zerbst na njihovom teritoriju.To je za anale kuglanja i to svakako ne smiješ podcjenjivati,kao niti igru protiv Szegedia,gdje je taktički utakmica od trenera.Z.Pavlica,postavljena tako da se osvoje četiri poena,i pola seta više,a samo lošom igrom M.Bulke,na koju smatram da su utjecali njegovi razgovori s drugim klubovima o slijedećoj sezoni,tome nnije bilo mjesta na ovom natjecanju,čime je iznevjerio po meni svoju ekipu.Da je on odigrao šta je trebao,danas bi Zadar bio centar kuglačkog svijeta,a ovako je "samo" jako jako blizu,puno,puno bliže od Zaprešića ili da kažem D.Oršića i onih koji mu daju da vodi te mlade dečke uz iskusnog i prekaljenog Fučkara,te koji mu dozvoljavaju da opravdanje za klupski neuspjeh prebacuje na druge,u ovom slučaju HKS te da umanjuje uspjeh KK Zadar nepotrebnim komentarima o iznenađenjima i lakim obračunima sa Zadrom,dok on u dvije utakmice gubi 14 setova od ukupno 16.Molim te ne podcjenjuj moje Zadrane i nemoj ovo komentirati jer ćeš još više potonuti,već probaj nešto naučiti iz svojih poraza,možda nešto naučiš.Dragi moji Zadrani,nemojta da Vas ovakvi komentari pokolebaju,već uživajte u svojem vrhunskom uspjehu i guštajte.

Igraj Zadre,volimo te mi!!!!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Meni se komentar KK Zaprešića čini puno objektivniji od ovog koji je napisao Lipi. Ne razumijem kako netko pohvalu može ocijeniti podcjenjivanjem. Suludo je sada stvarati zlu krv gdje je ne treba... U stvari, vrlo je podcjenjivački prema Zaprešiću konstatirati da je Zadar izgubio naslov zbog kiksa u prvom kolu: razlika je 6 bodova sa dvije međusobne pobjede Zaprešića. A set razlika...može značiti nešto, ali i ništa. Bodovna razlika znači sve. Činjenica je da su Nijemci odigrali loše polufinale, ali Zadar nije zato prošao, nego zato što je u datom trenutku bio bolji. I da, to je bilo iznenađenje, jer svoju objektivnu igru su odigrali u utakmici za 3. mjesto, na cifri koju ova ekipa Zadra tamo može samo sanjati, a očito, trenutno i Zaprešić. I to je sva istina.

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias »

Ne želim komentirati taktiku Zadra i Zaprešića, nisam bio tamo pa nemam pojma kako se igralo. Čestitke Zadru na osvojenoj medalji. U svakom slučaju to je veliki uspjeh, kao što je uspjeh i Zaprešića da je ušao među 4 najbolje ekipe.
Smiješno je ovo prepucavanje jer ne vidim da je Oršić bilo kojom riječi ovdje podcijenio ili uvrijedio Zadar kao što si ti Lipi izredao hrpu ružnih riječi na račun igrača Zaprešića ali i Bulke koji vas je kao najbolji igrač Zadra i doveo u priliku da budete među 4 ali i u finalu.
Meni se priča oko Maneva čini logičnom jer je Zaprešić ipak igrao bez svog najboljeg igrača, dok su ostale ekipe bile u punom sastavu uključujući i Zadar. Kako bi Zadar izgledao protiv Zerpsta bez Bulke? Izgubili bi.
Žalosno je čitati da sada okrivljujete svog najboljeg igrača za poraz protiv Segeda i to ovako javno i na forumu. Dobro je da ovaj komentar pročitaju igrači koje će Zadar zvati ove sezone i da vide kakvi komentari ih čekaju u slučaju da ne zadovolje apetite svojih navijača ali i vodstva.

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

Dakle KK Zaprešić i KK Zadar su dugogodišnji sportski prijatelji. Niti jedan uspijeh ova dva kluba nije prošao a da si međusobno nismo čestitali. Ako ne vjeruješ slobodno pitaj gospodina Lulića. Tako je bilo i tako će, iskreno se nadam, biti i ubuduće. Daj bože da si međusobno čestitamo na medaljama nakon svake međunarodne utakmice. Tipovi poput „Lipog“ to svakako neće promijeniti.
Što se tiče Maneva Lipom ali i ostalim neinformiranim „forumašima“ samo podsjetnik da je Manevu suspenzija počela od 1.7.2013. godine i traje do 30.06.2014., znači uslijedila je iza prelaznog roka, a suspendiran je zbog Rijeke i SP.
To da Zadar ima 6 reprezentativaca možeš čuti na http://www.voxportal.hr/video/zapresic- ... 11182.html
Mi jesmo prvaci prvenstveno zato jer nismo izgubili do sada niti jednu prvenstvenu utakmicu. Prvaci smo jer smo direktnog konkurenta pobijedili u oba susreta. To je i mišljenje Baljak, kapetana Zadra koje također možeš čuti na gornjem linku.
Ako želiš uspoređivati nastupe klubova tijekom lige moraš prvo napraviti „domaću zadaću“. A statistika dva kola prije kraja izgleda ovako:
Poeni:
Klub Doma Vani
ZAPREŠIĆ 66 59
ZADAR 66 54
Setovi:
Klub Doma Vani
ZAPREŠIĆ 164 148,5
ZADAR 161 150
Čunjevi:
Klub Doma Vani
ZAPREŠIĆ 38321 36336
ZADAR 36496 36067
Bodovi:
Klub Doma Vani
ZAPREŠIĆ 20 20
ZADAR 18 16
Ukupna statistika:
Klub Poeni Setovi Čunjevi Bodovi
ZAPREŠIĆ 125 312,5 74657 40
ZADAR 119 311 72563 34

Zadar gostuje još u Bjelovaru a mi u Kranjčevićevoj. I još jedna opaska KK Zaprešić je neke utakmice u gostima igrao bez Bogdanovića i Fučkara. Sa njima bi rezultat u tablici sigurno bio bolji.
Komentare na pojedinačne nastupe igrača, pogotovo na ovakav ponižavajući način, kuglači ne komentiraju.

filipinac
Tek protipkao

Post Postao/la filipinac »

lipi je napisao/la:Liga prvaka - četvrto mjesto

Njemački

grad Straubing bio je domaćin završnog turnira Lige prvaka na kojem

su sudjelovale po četiri najbolje muške i četiri najbolje

ženske europske ekipe. Prekrasna šesterostazna kuglana dva dana je bila

poprište odličnih kuglačkih susreta. Voljom ždrijeba u polufinalu smo igrali s prošlogodišnjim pobjednikom ovog natjecanja mađarskim prvakom Szegedi TE. Po

mnogima Mađari su trenutno najbolja svjetska ekipa što su,

uostalom, dokazali i na ovom natjecanju. Mi smo na ovom

natjecanju, zahvaljujući nekompetentnosti našeg saveza, bili oslabljeni za

igranje Branka Maneva. Njegov izostanak smo uspjeli nadoknađivati u susretima

osmine i četvrtine finala Lige prvaka koji su igrani na dvije utakmice.

Međutim protiv ekipa poput Szegedi TE i Rot-Weis Zerbsta to jednostavno nije

bilo moguće. Pokušali smo u polufinalu izvući neriješeni rezultat i proći na

setove ali za tako nešto, uz odličnu igru potrebno je i malo

sportske sreće. Ovoga puta ona je bila na strani mađarske ekipe. Naša prva četiri

igrača odigrali su vrlo dobro i u neizvjesnim dvobojima gdje su

odlučivale nijanse sva četvorica gube poene i to s neznatnom razlikom.

Funda Danijel protiv Zapletana čak ima i ukupno čunj više međutim poen odnosi

Zapletan zbog 3 osvojena seta. Bogdanović je u sjajnom dvoboju izgubio za

jedan čunj od Tibora Sela, Matija Mance ostao kratak za 9 čunjeva

protiv Levantea Kakuka, a Damir Fučkar za 4 čunja od Bele Fehera. Bruno

Milinković i Nikola Uzelac nisu ništa mogli protiv odličnih Norberta Kissa i

Lasla Karsaia. Iako smo prema prikazanoj igri zaslužili povoljniji rezultat,

mjesto u finalu potpuno zasluženo izborio je Segedi TE.

U

drugom polufinalnom dvoboju KK Zadar je priredio prvorazredno iznenađenje

pobjedom nad favoriziranim njemačkim prvakom. Iskusna ekipa Zadra iskoristila

je slabu igru Nijemaca i zasluženo ušla u finale.

U

utakmici za treće mjesto Nijemci su protiv nas pokazali zašto su bili favoriti

za osvajanje naslova. Za razliku od dana ranije, odigrali su utakmicu bez

slabog pojedinca i s ukupno srušenih 3948 (191 čunj više nego dan ranije) postavili

ekipni rekord kuglane. Mi smo, kao i dan ranije, odigrali s tri odlična,

jednim solidnim i dva loša nastupa. Prepuna kuglana mogla je uživati u sjajnom

dvoboju Uroša Stoklasa i Damira Fučkara koji je na kraju pripao Urošu

rezultatom 686:681. Uz njih na stazi Boris Benedik je srušio 684 čunja i Matija

Mance 642, a prije njih Branislav Bogdanović 673, Christian Helmerich 670,

Mathias Weber 663 i Torsten Reiser 636 čunjeva. Priliku za nastup na

jednom tako velikom natjecanju dobio je i Borna Gašpert. Kada je trema

popustila pokazao je da se na njega u budućnosti može računati. Na kraju

potpuno zaslužena pobjeda njemačkog prvaka. Rezultatski smo ponovili

četvrto mjesto od prije dvije godine, ali kvalitativno smo neusporedivo bliže

samom svjetskom kuglačkom vrhu. Osvajanjem naslova prvaka Hrvatske igrati ćemo

na jesen Svjetski kup u Hartdt/Koblach. Tada će napokon imati pravo

nastupa imati i Branko Manev. S njim i uz kvalitetnu pripremu imamo se pravo

nadati sjajnijim međunarodnim trofejima.

U

finalu je Szegedi TE bez većih problema nadigrao Zadrane koji su ponovili igru

iz polufinala ali to za mađare nije bilo dovoljno. U ženskoj konkurenciji

naslov ide u Celje koje je njemačkoj Victoriji uzvratilo za lanjski poraz.

Treći je Pionir iz Subotice, a četvrta riječka Mlaka. Čestitke svim sudionicima

završnice Lige prvaka i zahvala organizatorima na ukazanom gostoprimstvu.

Moram se malo osvrnuti na komentar Zaprešića,pretpostavljam Darka Oršića,s netom završenog finala u Njemačkom Straubingu.
Ne mogu,a ne primijetiti,izprazna opravdanja trenera Zaprešića za lošu igru njegovih igrača,osim Fučkara i Bogdanovića,te Mancea.Smješno je opravdanje da mu je HKS kriv za lošu igru zbog ne igranja jednog igrača,Branko Manev.Pa,ako je i trunku pošten,priznaće da je znao za kaznu B.Maneva kada ga je zaželio u svom sastavu,a Funda mu to i ispunio,tako da neznam šta mu je tu savez kriv.Ne razumijem kako je mogao staviti u prvoj utakmicu D.Fundu na Zapletana,kada svi znaju da Funda ne može pobjediti tog igrača,koji je nebrojeno puta pokazao da kada treba da ne može.Istina,skoro ga je pobjedio,ali to je bilo samo zato jer je Zapletan loše odigrao jedan set (132),ali kada je trebalo,sve je pogodio,za razliku od Funde koji promašuje dvije pozicije,dva lijeva štela????Bruno Milinković,navodno skliske kugle,mislim da su svima bile iste?????N.Uzelac,veliki talenat,krenuti sa 184,mislim,a završiti na 614????O kojem Manevu mi pričamo.D.Oršić,pa ti imaš pola ekipe preslabe za ovakva natjecanja,ali to jedino ti ne vidiš,pa se vadiš na HKS.Smješno.Kažeš da je Zadar priredio prvorazredno iznenađenje.Zašto?Pa tebi bi kao treneru trebalo biti jasno da je KK Zadar ime u međunarodnom kuglačkom svijetu,da ima 6 reprezentativaca,sve jedan iskusniji od drugog,izuzev Marinovića i da nije isto kada neki igrač stane pored Zadrovog ili Zaprešičkog igrača.Vi jeste prvaci Hrvatske i čestitam na tome,ali samo zato jer je Zadar kiksao u prvom kolu.Ako pogledaš,a sigurno kao vrsni trener gledaš,pofledaj poene i setove Zaprešića i Zadra na ljestvici,pa ćeš brzo shvatiti da ste na gostujućim kuglanama banane,imate tri pobjede više od Zadra,a u navedenom ste u egalu.Ja mislim da je Zadar odigrao fenomenalnu utakmicu u pojedinačnim dvobojima sa Zerbstom i izvrsnom taktikom,te znanjem i velikim kuglačkim srcem pobijedili,istina,favorizirani Zerbst na njihovom teritoriju.To je za anale kuglanja i to svakako ne smiješ podcjenjivati,kao niti igru protiv Szegedia,gdje je taktički utakmica od trenera.Z.Pavlica,postavljena tako da se osvoje četiri poena,i pola seta više,a samo lošom igrom M.Bulke,na koju smatram da su utjecali njegovi razgovori s drugim klubovima o slijedećoj sezoni,tome nnije bilo mjesta na ovom natjecanju,čime je iznevjerio po meni svoju ekipu.Da je on odigrao šta je trebao,danas bi Zadar bio centar kuglačkog svijeta,a ovako je "samo" jako jako blizu,puno,puno bliže od Zaprešića ili da kažem D.Oršića i onih koji mu daju da vodi te mlade dečke uz iskusnog i prekaljenog Fučkara,te koji mu dozvoljavaju da opravdanje za klupski neuspjeh prebacuje na druge,u ovom slučaju HKS te da umanjuje uspjeh KK Zadar nepotrebnim komentarima o iznenađenjima i lakim obračunima sa Zadrom,dok on u dvije utakmice gubi 14 setova od ukupno 16.Molim te ne podcjenjuj moje Zadrane i nemoj ovo komentirati jer ćeš još više potonuti,već probaj nešto naučiti iz svojih poraza,možda nešto naučiš.Dragi moji Zadrani,nemojta da Vas ovakvi komentari pokolebaju,već uživajte u svojem vrhunskom uspjehu i guštajte.

Ovo je analiza ko da ju je pisao Zdravko Mamić, već dugo nisam čitao nešto besmislenije.
Ono što bi trebao biti veliki uspjeh hrvatskog kuglanja zbog ovakvih komentara ispada tragikomedija. A tko je kriv za Maneva nego HKS, pa nije ga valjda Zaprešić natjerao da igra na onoj prijateljskoj utakmici u Rijeci i da na svjetskom uokolo šeta u službenoj trenirci hrvatske reprezentacije, a da mu status nije bio službeno rješen. To je ništa drugo nego aljkavo od strane HKS-a.
Meni je još smješnije da omalovažavaš dečke iz Zaprešića, kad je ta ista ekipa čitavih 6 bodova ispred Zadra, i vjerovatno će postati prva ekipa koja je bez poraza okončala prvenstvo. Al bitno da ste vi prvenstvo izgubili kiksom u prvom kolu, nema nikakve veze što su vas dvaput dobili u izravnim susretima.
Igrači Zadra su zaslužili svaku pohvalu za svoj nastup u Straubingu, a posebno MATKO BULKA, jer bez njegove cifre u polufinalu i činjenice da je dobio Uroša, ne bi ni Zadar vidio finala. Čudan je put od heroja do izdajice u samo 24 sata. Napravili ste veliki rezultat, ali jednako tako je isto napravio i Zaprešić. Ja čestitam i jednima i drugima, ponajprije igračima. A ovakva kafanska podbadanja samopokazuju u kakvom je stanju hrvatsko kuglanje. Trenutno nije ništa drugo nego privatna prčija

guzonjin sin
Tek protipkao

Post Postao/la guzonjin sin »

Prema odabiru riječi i načinu na koji je sastavljeno, ovo prije zvuči kao vrlo loš "spin" nekoga iz HKS-a., nego riječi jednog Zadranina.

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias »

guzonjin sin je napisao/la:

Prema odabiru riječi i načinu na koji je sastavljeno, ovo prije zvuči kao vrlo loš "spin" nekoga iz HKS-a., nego riječi jednog Zadranina.
To je pisao netko tko je bio u Njemačkoj. Da stvar bude još gora administrator Kuglačkog kluba Zadar je stavio ovaj komentar na njihovu službenu fejs stranicu što znači da je to i službeni stav Zadra. Onaj tko im uređuje stranicu bi trebao pripaziti na koji način to radi jer bi stranica trebala služiti za promociju kluba i objave rezultata a ne za provokacije i linkanje youtube pjesama.

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC »

Rezultati su vrhunski i jednog i drugog kluba...... nije mala stvar imati dva predstavnika na završnom turniru što je Hrvatska uspijela ostvariti ako se ne varam već drugi puta........ stoga nemoj te se prepucavati bez veze mislim na navijače jer predpostavljam da se igrači i uprave klubova međusobno poštivaju.......stoga navijači nema smisla napuhavati problem tamo gdje ga nema..... kamo sreće da i nagodinu imamo dva predstavnika u finalfouru muškog dijela turnira, pa bi bilo supić.......i još kada bi nam mrtvaci prdili eto ti ziher zlata...... :lol:

Odgovorite