Liga prvaka

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Liga prvaka

PostPostao/la newform1 » 04 tra 2014

Ma ja bih još bezobrazno ipak dodao i sljedeće:
Koja su to svjetske veličine i imena kad su se neki tamo Mađari usrali od tih silnih reprezentativaca Zadra i njihovog silnog iskustva i napravili 150 drva više nego u polufinalu protiv tamo nekog Zaprešića sa totalnim anonimcima i Fučkarom.

Ma bez veze...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la heku » 04 tra 2014

Poštovani!
Znalo se i prije početka finala lige prvaka da u polufinalu sa ovakvim rasporedom naši "nemaju" šanse.A kako je Bulka odigrao polufinale bez obzira što ga gledaju Austrijanci skidam mu kapu.A sada se pljuva po njemu.A taktika ,pa prava postava, pa sjajno vođena ekipa kome idu Lipi moj ti hvalospjevi .A gdje je strateg na finalu bio ,baba gatara u kavi je vidjela da sjedi na tribini bez šanse da bude službena osoba sve zbog suspenzije.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la kuglackias » 09 lis 2014

Medveščak na Seged u prvom kolu lige prvaka. To je dobro jer onda idemo na Zaprešić za ulazak u završnicu ukoliko prođu Poljake. S obzirom na rezultate, pogotovo na ono što su klobovi pokazali u kvalifikacijama svjetskog kupa imamo čak i šanse osvojiti ligu prvaka jer kvalitetom nisu ništa bolji od medvjeda. Malo su nas zbunila slaganja parova ali nama je ionako svejedno tko nam dolazi.
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Pele » 09 lis 2014

A nakon što se probudiš ćeš biti tužan jer je sve bio samo san....
Pele
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la julio » 10 lis 2014

kuglackias je napisao/la:Medveščak na Seged u prvom kolu lige prvaka. To je dobro jer onda idemo na Zaprešić za ulazak u završnicu ukoliko prođu Poljake. S obzirom na rezultate, pogotovo na ono što su klobovi pokazali u kvalifikacijama svjetskog kupa imamo čak i šanse osvojiti ligu prvaka jer kvalitetom nisu ništa bolji od medvjeda. Malo su nas zbunila slaganja parova ali nama je ionako svejedno tko nam dolazi.

ja mislio da si ti ovdje jedan od normalnijih , zaprešič je mlada ekipa koja će u idućih 5 godina biti na svim međunarodnim natjecanjima . i njima će se jednom otvoriti
medvešćak je ozbiljna ekipa sastavljena od iskusnih igrača ali protiv szegeda možda imate šanse na vašoj kuglani koja je zahtijevna , kod njih morate ići preko 3850 da bi imali šanse isto kao i u zaprešiču , ako to uspijete mogli bi proći szeged i postati prvaci države ali mislim da je to realno teško za očekivat . kugla je okrugla i šanse uvijek postoje , treba se nadat ali nije dobro podcjenjivati druge kvalitetne ekipe , mislim da je to sportski
julio
Raspisani lik

PostPostao/la Pele » 24 lis 2014

Champions League 2014/15

1. Runde 22.11.2014

Szegedi TE HUN - ”Medvescak” Zagreb CRO 8 - 0

SKV Rot-Weiss Zerbst 1999 GER - “NIS PUT” Nis SRB 8 - 0

KK Beograd SRB - KK Makpetrol Skopje MKD 7 - 1

BSV Voith St. Pölten AUT - KK Zadar CRO 5 - 3

Zeleziane Podbrezova Sport SVK - SKK Rokycany CZE 7 - 1

CS CFR Olimpia ACB Iasi ROU - Racing Club Strasbourg FRA 7 - 1

KK Neumarkt - Imperial – Life ITA 5 - 3

KK Zapresic CRO - KS ”Alfa-Vector” Tarnowo POL 6 - 2
Pele
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Pele » 19 stu 2014

Champions League 2014/15

1. Runde 22.11.2014

Szegedi TE HUN - KK ”Medvescak” Zagreb CRO

BSV Voith St. Pölten AUT - KK Zadar CRO

KK Zapresic CRO - KS ”Alfa-Vector” Tarnowo POL

http://www.fiqwnba-nbc.de/html/championsleague.html
Pele
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Nikola » 24 sij 2015

Čestitke za KK "Mlaka", i sretno KK "Zaprešić" u uzvratu, nadam se barem 6:2 i 14:10... :mrgreen: :mrgreen:
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Kegelmaniac » 26 sij 2015

Pridružujem se čestitkama curama iz Mlake. Ne vjerujem u prolaz KK Zaprešića jer ne vidim kvalitetu koja bi mogla parirati Segedu. Dečki iz Zaprešića igraju odlično samo na svojoj kuglani, na vanjskim kuglanama su jako loši. Čak mislim da svi koji su došli iz Grmoščice ne napreduju nego nazaduju dok neki niti ne igraju više, to je dokaz da su u Grmi imali bolje uvjete. Isto kao što je to bio slučaj sa Konikomom koji je samo na račun svoje neispravne kuglane uspio doći do naslova prvaka što je po meni neregularno. Svejedno, želim im sreću u uzvratu.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la newform1 » 26 sij 2015

Kegelmaniac je napisao/la:Pridružujem se čestitkama curama iz Mlake. Ne vjerujem u prolaz KK Zaprešića jer ne vidim kvalitetu koja bi mogla parirati Segedu. Dečki iz Zaprešića igraju odlično samo na svojoj kuglani, na vanjskim kuglanama su jako loši. Čak mislim da svi koji su došli iz Grmoščice ne napreduju nego nazaduju dok neki niti ne igraju više, to je dokaz da su u Grmi imali bolje uvjete. Isto kao što je to bio slučaj sa Konikomom koji je samo na račun svoje neispravne kuglane uspio doći do naslova prvaka što je po meni neregularno. Svejedno, želim im sreću u uzvratu.

Mislim da rezultati kažu nešto drugo, kako Zaprešića, tako i igrača koje si spomenuo.
newform1
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.