Liga prvaka

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Odgovorite
mrbean
Raspisani lik

Re: Liga prvaka

Post Postao/la mrbean »

ima neko link za livestream današnje lige prvaka???

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

mrbean je napisao/la:ima neko link za livestream današnje lige prvaka???
http://fenix.zelpo.sk/kolky/

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC »

Al mažu ovi u ligi prvaka.... 3900 onako sa sprdnjom..... bemti ja to ne znam niti napisati..... bolje bi mi bilo da se ostavim kuglanja dok još slovim za nekogog bacaća nego da me namažu pa da budem levat...... svaka čast svima koji su odigrali u subotu vrhunski ostalima pojačajte trening ili razmišljajte o nekoj drugoj disciplini kao ja...... heheheheheheh ponekad se treba malo i zajebavati ali i biti ozbiljan...... heheheheheh..... pozdrav svim bacačima kugle i onim ostalim koji znaju šta rade heheheheheh :D

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Čestitke Zadru i Zaprešiču na pobjedama!! Odlična utakmica u Zaprešiću, da su dečki iz Zaprešiča odigrali svoj rezultat ne bi bilo interesantno, ovako je bilo napeto do zadnje kugle.

Ti bi Vatroslave trebao promijeniti klub i preuzeti odgovornost, a ne bježati u ove manje sredine i razmišljati o prestanku karijere.

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC »

"Ti bi Vatroslave trebao promijeniti klub i preuzeti odgovornost, a ne bježati u ove manje sredine i razmišljati o prestanku karijere. "

Ovu rečenicu čujem drugi puta u mjesec dana stoga evo ponude:

Svi znate gdje me možete nači ali vidim da sam preambiciozan za velike sredine pa životarim u malim sredinama.
Evo bacam ambiciozno rukavicu u lice ostalim ambicioznima i preuzimam odgovornost...... želim osvojiti europa pokal... i biti Svjetski ekipni prvak ( to mogu biti jedino sa Hrvatskom) stoga da vidim ima li nekog tako ludog da me istrpi da svoje želje ispunim, a zauzvrat će taj netko moći reči da je imao ekipu koja je to osvojila.......
Čekam odgovor nekoga luđeg od mene koji u to vjeruje jer samo takav to može izgurati do kraja........ :lol: uvijek sam volio izazov.....

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

OS187DC je napisao/la:"Ti bi Vatroslave trebao promijeniti klub i preuzeti odgovornost, a ne bježati u ove manje sredine i razmišljati o prestanku karijere. "

Svi znate gdje me možete nači ali vidim da sam preambiciozan za velike sredine pa životarim u malim sredinama.
Evo bacam ambiciozno rukavicu u lice ostalim ambicioznima i preuzimam odgovornost...... želim osvojiti europa pokal... i biti Svjetski ekipni prvak ( to mogu biti jedino sa Hrvatskom) stoga da vidim ima li nekog tako ludog da me istrpi da svoje želje ispunim, a zauzvrat će taj netko moći reči da je imao ekipu koja je to osvojila.......
Čekam odgovor nekoga luđeg od mene koji u to vjeruje jer samo takav to može izgurati do kraja........ :lol: uvijek sam volio izazov.....

Teško da češ za odgovor nać luđeg! :lol:
Osijek bi ti bila idealna sredina, doma i među svojima a kako stvari sada stoje Osijek ima realne šanse igrati europa pokal iduće sezone.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Kegelmaniac je napisao/la:
OS187DC je napisao/la:"Ti bi Vatroslave trebao promijeniti klub i preuzeti odgovornost, a ne bježati u ove manje sredine i razmišljati o prestanku karijere. "

Teško da češ za odgovor nać luđeg! :lol:
Osijek bi ti bila idealna sredina, doma i među svojima a kako stvari sada stoje Osijek ima realne šanse igrati europa pokal iduće sezone.
Ako bude novčića :?

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC »

Kegelmaniac..... ova sa Osijekom je dobra...... čak odlična ali ja nisam od tih koji traži da se ekipa slaže po meni već se uklopim u ekipu ako ide..... a kako Knežević i Barišić imaju uzbudljivu prošlost...... vjerojatnost postoji za takav rasplet samo je pitanje koliko bi to trajalo stoga bolje ne......

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias »

Čestitke Zaprešiću, djevojkama iz Mlake i naravno Zadru na prolasku u Njemačku.
Bilo bi lijepo kada bi gledali muško finale između Zadra i Zaprešića.

Bilo bi lijepo kada bi HKS organizirao prijevoz za one koji bi htjeli barem jednom u životu pogledati takav turnir.

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC »

Ovo sa prijevozom je super stvar podržavam ali ....... pa to HKS nema šanse..... imam poslovni prijedlog za one koje se tamo nađu neka vode računa da je pivo 5 eura a ako se vrati prazna krigla dobije se euro nazad stoga po šatoru pokupuš 20 krigli i gazda natoči besple četiri piva heheheheh isprobana tehnika već na završnom turniru i donijela je zlatnu medalju heheheheh

Odgovorite