NBC Split

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
newform1
Forumsko piskaralo

Re: NBC Split

Post Postao/la newform1 » 15 ruj 2010, 18:25

Pošto se svugdje petljam, mala digresija na Čunjev post, a vezano uz "stil" pisanja: slagao bih se s njim u potpunosti da se dopis objavio na web stranici, ali nije! Kako se ipak radi o Blogu, način pisanja je primjeren takvoj formi. Blog i služi za iznošenje osobnih mišljenja i razmišljanja, što je i učinjeno. Ozbiljan savez bi ozbiljan dopis stavio na web stranicu!

Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj » 15 ruj 2010, 19:56

Ozbiljan savez nikada ne bi objavio takav dopis nigdje, pogotovo ne na internetu!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 15 ruj 2010, 20:20

Čunj je napisao/la:Ozbiljan savez nikada ne bi objavio takav dopis nigdje, pogotovo ne na internetu!
Pa to sam i reko! Zato je s pravom stavljen na Blog! Neozbiljan dopis, stavljen na neozbiljno mjesto! Jedini je problem što se taj blog predstavlja kao službena stranica HKS-a!
Posebno je bolno što se svi dokumenti mogu naći posvuda, samo ne tamo gdje bi trebali biti. Naravno, nisu ažurirani i nitko živ više ne zna na koji se dokument može pozvati i koji vrijedi, a koji je van snage! To se zove kaos i nered! Javno pozivam (i prozivam) HKS da konačno uđe u 21. stoljeće!

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 15 ruj 2010, 22:35

Dugo me nije bilo,čitam ovo o NBC-u,pa me nešto zanima o tim kuglanama.
Prvo,"sram bilo onoga koji je dao pritužbu na razgovore sa samo jednim proizvođačem",kako se samo usudio,pa on želi da se nešto zakonito napravi u Hrvatskoj,pa tko se još drži zakona i natječaja,s kojeg je taj planeta došao.Mislim da svi znamo o kome se radi.
Mene zanima ovo.Ako već misle da su jako omiljeni u svjetskim kuglačkim krugovima,zašto nisu omiljeni u svojem vlastitom dvorištu.No dobro.
Čuo sam jednu zanimljivu priču koja ide ovako nekako.G.Lul. iz ZD potpisao ugovor sa F. za kupnju 8 staza(potonji ne odustaje od svojih novaca),mislim da još u vrijeme svjetskog.Nešto je trebao ostaviti kod sebe a nešto prodati.No gleč vraga,izgleda da ne može proširiti svoju kuglanu sa 4 na 8 staza,već na samo 6.Znači ostaje mu za utopiti 6 staza.Kako to uraditi.Dođem u ST,odem kod gradskih otaca i uvalim ih njima.4 staze idu na Gripe,poslije toga se sele na Poljud,a dvije,gle navodno se radi kuglana u Imotskom,a kad tamo jedan od vodećih u ST savezu,g.Bulj.Nakon toga se tu nađe netko tko želi sudjelovati na natječaju,koji isto tako vjeruje da je njegov proizvođač najbolji,a kad tamo,tko je taj,što nam sad on kvari posao.
Ma ljudi,kako ih nije samo sram staviti onakav dopis na službene stranice HKS-a.Pa bolje bi prošli da nisu ništa napisali.Kažu da su oni željeli pridonijeti splitskom kuglanju organizacijom Europa pokala i NBC-a.Pa što su oni to organizirali,osim što su g.Petričevića stavili u pušku.Osim što je dao kuglanu još je trebao navodno o svom trošku kupiti i nove kugle,čunjeve .....Ne znam samo od kuda im toliko bezobrazluka tako se ophoditi prema cijelom kuglačkom puku u Hrvatskoj.Jedno pitanje za omiljene.Gdje će trenirati i tko će pokriti troškove klubovima koji igraju na Mertojaku u doba kada se odigravaju kupovi.Možda HKS koji tvrdi da želi vratiti Splitsko kuglanje u dane stare slave??????????????Ja ne vjerujem,a Vi?
Svaka veza sa stvarnim likovima u ovoj priči je čista slučajnost.

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko » 08 lis 2010, 07:32

kolko ih ide dalje u splitu?

lappy
Nevini

Post Postao/la lappy » 08 lis 2010, 17:11

1.BAMBERG (GER) 3680
2.SZEGEDI (HUN) 3582
3.ZAPRESIC (CRO) 3553
4.INTER BRATISLAVA (SVK) 3501

-----

1.LIEDOLSHEIM (GER) 3389
2.DEBINKI GDANSK (POL) 3247
3.MLAKA RIJEKA (CRO) 3221
4.ETA KAMNIK (SLO) 3190

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos » 08 lis 2010, 17:20

To je Europapokal. NBC kup se također održava u Splitu, na kuglani Mertojak, od 9. do 13.10. Inače, ovdje u polufinalu igra Bamberg protiv Intera, a Zaprešić protiv Szegeda. Isti dan u finalu igraju pobjednici, a poraženi za 3.mjesto. Sjetim se jednog lista u Njemačkoj - Fit for fun.
Zadnja izmjena: milos, dana/u 08 lis 2010, 19:02, ukupno mijenjano 1 put.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 lis 2010, 17:56

Hvala, Miloš. Inače, rezultati njima stižu poštanskom kočijom, pa ih na službenim stranicama možemo očekivati sutra ili najkasnije preksutra...

Čak je i naš savez brži!

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 08 lis 2010, 18:39

milos je napisao/la:To je Europapokal. NBC kup se također održava u Spčitu, na kuglani Mertojak, od 9. do 13.10. Inače, ovdje u polufinalu igra Bamberg protiv Intera, a Zaprešić protiv Szegeda. Isti dan u finalu igraju pobjednici, a poraženi za 3.mjesto. Sjetim se jednog lista u Njemačkoj - Fit for fun.
Vidite kako nije pametno ispravljati kolege :twisted: :lol: :lol:

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos » 08 lis 2010, 19:04

ha, ha, u pravu si. Samo, nisam klasično njega/nju ispravljao, već samo precizirao. thx, anyway :D

Odgovorite