NBC Split

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: NBC Split

PostPostao/la devetka987 » 11 lis 2010

Pa tema se zove NBC Split a vi o 3. ligi. Mislim ...
devetka987
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Kegelmaniac » 11 lis 2010

Luka je stao za pisanjem rezultata, šteta.. Valjda nastupa (kada završiš javi kako si igrao), prema prijavi Fridl bi trebao biti peti, dok je kod Novske Grandić igrao samo što nema nigdje rezultata. Nadam se da će proći obje ekipe.
Rezultati su iznenađujuće mali (ili pak realni), nisam baš siguran (svi nestrpljivo čekamo da arcy stavi video). Puno je rezultata oko 550 što bi značilo da je svaki rezultat oko 600 odličan.

Čestitke Zaprešiću na prvoj europskoj medalji!
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la ŠALABAJZER » 11 lis 2010

pa ak su rezultati oko 550 .. onda to i spada pod temu .. treća liga.. hehehehhehehhehe ...
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la ZrntscheZ » 11 lis 2010

Kegelmaniac je napisao/la:Luka je stao za pisanjem rezultata, šteta.. Valjda nastupa (kada završiš javi kako si igrao)

Kolko mi se čini Luka je napisal za sebe (558) još pred par sati
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la ŠALABAJZER » 11 lis 2010

rezultati iz splita na stranici .. kuglački savez osijek.. a kakvo je to uopče natjecanje?? kvalifikacije za ligu prvaka?? ili ???
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la gox » 11 lis 2010

kakve kvalifikacije.....pa daj prosurfaj malo i sve bu ti jasno....NBCkup....igraju ga od našik grmoščica i novska ne?! trečeplasirana i četvrtoplasirana ekipa 1.hkl(mislim da je tak) a od ove sezone pobjednik ekipnog hrvatskog kupa direkt u NBC-u...jel tak il grešim ?molim ispravak ako sam u krivu
gox
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Kegelmaniac » 11 lis 2010

ZrntscheZ je napisao/la:
Kegelmaniac je napisao/la:Luka je stao za pisanjem rezultata, šteta.. Valjda nastupa (kada završiš javi kako si igrao)

Kolko mi se čini Luka je napisal za sebe (558) još pred par sati

Je, sorry!
Zna li netko kako je Grandić odradio posao?
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la devetka987 » 11 lis 2010

gox je napisao/la:kakve kvalifikacije.....pa daj prosurfaj malo i sve bu ti jasno....NBCkup....igraju ga od našik grmoščica i novska ne?! trečeplasirana i četvrtoplasirana ekipa 1.hkl(mislim da je tak) a od ove sezone pobjednik ekipnog hrvatskog kupa direkt u NBC-u...jel tak il grešim ?molim ispravak ako sam u krivu

NBC kup igraju 3. iz lige i pobjednik nacionalnog kupa. S obzirom da je pobjednik kupa RH (Zadar) sudionik WP, a finalist (Zaprešić) EP, onda je Gromoščica kao 3. u kupu RH hrvatski predstavnik na NBC kupu (uz trećeplasiranu Novsku). Inače LP sačinjavaju: prošlogodišnji pobjednik CL, 7 prvoplasiranih iz WP, 5 prvoplasiranih iz EP i 3 prvoplasirana iz NBC kupa (ukupno 16 ekipa). Zaprešić bi trebao igrati sa 3. iz WP (ali je to pobjednik prošlogodišnje LP) tako da mislim da igraju sa Zalegerszegijem.
devetka987
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la el'bolanjo » 11 lis 2010

Fridl 573...vrlo vrlo dobra igra...
Grandic 554...poleto na satazi
kuglana je cetveroligaska
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la ZrntscheZ » 11 lis 2010

el'bolanjo je napisao/la:Fridl 573...vrlo vrlo dobra igra...
Grandic 554...poleto na satazi
kuglana je cetveroligaska

A što se dogodilo u odnosu na lani kad se tamo i po 670 radilo?
Ili možda europska organizacija ne dozvoljava na svojim natjecanjima "zalijevanje" staza i križišta?
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.