NBC Split

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
ito
Zna gdje su sva slova

Re: NBC Split

Post Postao/la ito » 13 lis 2010, 19:15

Iskrene čestitke Novskoj i Grmoščici i puno uspjeha u nastavku prvenstva.
El Bolanjo glavu gore vidiš da nije sve tako crno-sritno i veselo drugi put.

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 13 lis 2010, 20:19

ito je napisao/la:Iskrene čestitke Novskoj i Grmoščici i puno uspjeha u nastavku prvenstva.
El Bolanjo glavu gore vidiš da nije sve tako crno-sritno i veselo drugi put.

Novska je šampionnnnnnn aleale aleale aleale aleale!!!!!!!!!!!!!! 8-) :twisted: :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Također Čestitam Grmoščici,Zadru,Zaprešiću,Podravci i Mlaki na osvojenim medaljama,zbilja Hrvatsko klupsko kuglanje je prejako!!!!!

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 » 14 lis 2010, 14:53

čestitke, čestitke! bravo, iako mi je to takmičenje po masovnosti i rezultatima više sličilo na radničke sportske igre :o

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat » 14 lis 2010, 21:02

Konačno da nas Novska nije obrukala kao prije i sve čestitke.Mislim da najviše čestitka zaslužuje Zaprešić koji igra to prvi puta i odlično odradio pa makar i sa Pajom.Grmoščica najiskusnija a razočarala, za svaku osudu a bili su favoriti.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 14 lis 2010, 21:08

tomcat je napisao/la:Konačno da nas Novska nije obrukala kao prije i sve čestitke.Mislim da najviše čestitka zaslužuje Zaprešić koji igra to prvi puta i odlično odradio pa makar i sa Pajom.Grmoščica najiskusnija a razočarala, za svaku osudu a bili su favoriti.
Ne razumijem...zašto za svaku osudu? Razočarali, ok, ali za osudu...3. mjesto na jednom Euro kupu? Ohladi malo...

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 15 lis 2010, 08:35

Treba biti ponosan, čestitati osvajačima medalja i zahvaliti im se na prezentaciji snage hrvatskog klubskog kuglanja.

Ono što mene brine je kako naši izbornici iz svih tih klubova koji haraju Evropom nisu u stanju uzeti 10 najboljih i napraviti rusvaj na prvenstvima svijeta. Stalno su prisutne spletke, kalkulacije i pomlađivanje koje se ne radi na kvalitetan način i to je ono što nije dobro.
To je dokaz da nam je liga najjača u svijetu, ali rad saveza i načina kako se odnose prema igračima, klubovima i djelatnicima u tom sportu je katastrofalan!

Žao mi je mojih zelenih, ali treba biti ponosan jer smo osvojili medalju, uvijek odigramo kvalitetnu utakmicu kada "nije potrebno".

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 16 lis 2010, 10:16

Hvala svima na iskrenim čestitkama, još mi je ostalo samo biti osvajač Europa pokala, Hrvatskog kupa i Ekipno svjetsko prvenstvo i mogu objesiti patike o klin. Jako mi je drago što sam ovo napravio baš sa Novskom. ;)

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 19 lis 2010, 13:20

Osvrnuo bih se na izvješće g. Mezaka, objavljeno na blogu HKS-a!

Već sam prije čestitao na rezultatima naših ekipa, i zaista mislim da su odlični. Oko organizacijskog dijela ne bih, nisam bio tamo. O tome bi trebali oni koji su bili tamo. Dio koji mene interesira je informatizacija koja je samopohvaljena od "objektivnih arbitara". Ja nisam informatičar i znam om kompjutorima onoliko koliko mi treba u poslu i svakodnevnom životu. Možda je informatizacija bila dobra na kuglani, ali meni, kao navijaču i kuglaču nije bila od nikakve pomoći. Rezultate koje moram tražiti privatnim kanalima, čekati da se netko smiluje i napiše na forumu ili sms-om... Baš su se Luki pisali rezultati nakon onakve igre. Kritika ide i na HKS i na FIQ ili NBC, kako god hoćete. Da nije bilo Luke, te Gornika ili Liovića, tko bi znao da se tamo uopće nešto igralo. Uostalom, osim nas kuglača, tkoje i znao da se tamo nešto igralo? To je današnja informatizacija i informiranost? Pa što se čudimo kad nas nitko ne šljivi van kuglanja? Ili je možda to politika našeg saveza? Zatvoriti se u čahuru samodopadnosti i samohvale, a tko šljivi one druge? Da su za brzu informaciju potrebna neka posebna sredstva, još bih i razumio, ali nisu. Video live prijenos se može raditi besplatno preko net-a, trebate samo jednu kameru. Tablice sa srušenim čunjevima (ili bar završenim setovima) mogu ići na net praktično u live verziji. A nama rezultati dolaze za par sati...katastrofa! Ma dajte ljudi, ako ne znate, maknite se, ili pitajte onog ko zna! Tamo je na kuglani bilo dječaka koji su to mogli riješiti odmah, sigurno ne bi rekli ne! Ak nema love...ma napravili bi to za jednu kolu. Ili pivu. Već sam sam sebi glup pisati ovakva sranja, ali kako oni nisu sami sebi glupi živjeti sa zaostatkom od 10 godina? Misle li da ih to pomlađuje? Ma, u stvari, imam pametnijeg posla. Ajd Bog!

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 19 lis 2010, 14:20

newform1 je napisao/la:.. Video live prijenos se može raditi besplatno preko net-a, trebate samo jednu kameru. ...
Ovo ti konstatacija ne stoji. Da bi imao live prijenos treba ti jaaako dobra internet veza (Upload) i jaaako dobar server preko kojeg će opsluživati klijente, a to kooošta.
Uopće ne branim HKS ali pogledaj koliko klubova ima svoje web stranice na kojima bi mogli pratiti svoje utakmice uživo. Mi na svojim stranicama (uz Radnik i prije Konikom) imamo "live" prijenos utakmice. I prema statistici posječenosti stranice u vrijeme utakmice tvrdim da se za 20-tak posjetitelja ne isplati raditi ni to.
A iz splita sa EP rezultate si mogao pratiti na našoj stranici sa cca 5 minuta kašnjenja (nažalost samo za muške).

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 19 lis 2010, 14:43

Video ću još jednom provjeriti (jednom probah sa toy kamerom i ide - probat ću ponovo!), a što se live rez. tiče, mene zanimaju i pojedinačni rezultati i druge ekipe, ne samo Zaprešić (sorry, zaboravih vas spomenuti, ali bazirao sam se na NBC kup, vas sam pratio i zvao Amija, pa je bilo ok.). Nadalje, misliš da je zgodno jurcati od stranice do stranice i loviti rezultate? Uostalom to i nije vaš posao. Na stranicama košarkaškog saveza možeš pratiti sve utakmice koje se igraju, uključujući i statistiku. Mislim da to ne košta previše. Ligu mogu i prihvatiti pratiti tako, ali ne i Euro kupove, i SP. Pogotovo koji se igraju kod nas.

Odgovorite